2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızımda böyle düşündüm. İlk zamanlar aman emzik emeceğine meme emsin dedim ilk çocuk işim ne uğraşayım dedim (itiraf ediyorum)
Ama büyüdükçe sokak ortasında kendini yırtarcasına ağlarken göğsümü açıp emzirme örtüsü arayıp durdum çünkü memeden başka türlü uyumuyordu emmese de o meme ağzına girecek
Bir yere gidiyorduk o samanlar aynı ayda arkadaşlarının annesi emziği veriyordu kısa süre hile olsa susuyordu (mama hazırlayana kadar, altına açacağı yere gidene kadar ) ben yırtınan çocuğu sakinleştiriyordum
Şimdi emziğe daha sıcak bakıyorum iki çocukla dışarı çıktığında 10 dk oyalasın uyurken emsin yeter

Bu arada benekler 2 yaşına kadar emme refleksi Yaşar ve bu çok güçlüdür bazı bebekler uykusunda bile emme hareketi yapar
Ben hayaller - gercekler kisminin hayal kismini yasiyorum su an anladim ki canim :KK45:
Sokakta ki halinin yerine kendi halimi koyup dusundum de oyy fenaa :bicak:

Tesekkur ederim hanimlar :KK200:
Evet anane bana alisveris icin acele etme etme diyerekten kapip gelmis. Kendine alacak bisey kalmayacagindan korktu galiba :KK48:

Genelde ananaeler öyle sanırım benimki de hep öyl söylüyor ama kendisi alıyor
Onların zamanında Bebek doğduğunda hastane de birisi evde odasını beşiğini hazırlarmış

Ben hayaller - gercekler kisminin hayal kismini yasiyorum su an anladim ki canim :KK45:
Sokakta ki halinin yerine kendi halimi koyup dusundum de oyy fenaa :bicak:

Bunları yaşamayan annelerde vardır mutlaka uslu sessiz sakin ama ben sütten ağzı yanan taraf olduğum için hastane çantama ilk koyacaklarımdan birisi diyebilirim

Genelde ananaeler öyle sanırım benimki de hep öyl söylüyor ama kendisi alıyor
Onların zamanında Bebek doğduğunda hastane de birisi evde odasını beşiğini hazırlarmış

Bunları yaşamayan annelerde vardır mutlaka uslu sessiz sakin ama ben sütten ağzı yanan taraf olduğum için hastane çantama ilk koyacaklarımdan birisi diyebilirim
E dusun ananeler bile duramiyorsa biz nasil duralim di mi ama.

Benim etrafimda gozlemledigim kadariyla ilk cocugu nispeten zor olan annelerin ikinci cocuklari acaip usluydu. Insallah seninki de oyle olur. Ilk ikinci demeden hepimizin bebisleri birbirinden uslu olur insallah. Ilk bebisi olanlara da yazik diye dusundum birden :halay:

Eki Görüntüle 2029449

Selam yeniden yenidoğan emziğimiz
İnşallah emer diye umut ediyorum
Şuanda indirimde 1-2 gün önce 42 tl idi

bunu bende dün alacaktım 30 tlye indi e-bebekte. Ama alırken yeni bebeği olan bir anne müdahale etti bebekler tutamıyor bunu bende aldım dedi. Teyit etmek için bir arkadaşımı aradım o da almış kullanamamış bebeği için bende vazgeçtim bıraktım. Klasik yenidoğanları daha rahat tutabiliyorlarmış ağızlarında

Ben burayı neden keşfetmemişim aldıklarımı buraya da atayım :)

Eklentiler

• 1.png
    1.png
    374,1 KB · Görüntüleme: 118
  • 2.png
    2.png
    547,6 KB · Görüntüleme: 105
  • 3.png
    3.png
    457,4 KB · Görüntüleme: 113
  • 4.png
    4.png
    304,3 KB · Görüntüleme: 113
  • 5.png
    5.png
    203,7 KB · Görüntüleme: 126
  • 6.png
    6.png
    205 KB · Görüntüleme: 111
  • 7.png
    7.png
    186,3 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG-20170728-WA0000.jpg
    IMG-20170728-WA0000.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 99
E dusun ananeler bile duramiyorsa biz nasil duralim di mi ama.

Benim etrafimda gozlemledigim kadariyla ilk cocugu nispeten zor olan annelerin ikinci cocuklari acaip usluydu. Insallah seninki de oyle olur. Ilk ikinci demeden hepimizin bebisleri birbirinden uslu olur insallah. Ilk bebisi olanlara da yazik diye dusundum birden :halay:

Ay inşallah hamilelerin duası kabul olur totem yapalım ikinci annelere dua edelim benim çok ihtiyacım var kızımda çok çektim uyumazdı hiç
İnşallah bu uyur vaktiyle güzelce

bunu bende dün alacaktım 30 tlye indi e-bebekte. Ama alırken yeni bebeği olan bir anne müdahale etti bebekler tutamıyor bunu bende aldım dedi. Teyit etmek için bir arkadaşımı aradım o da almış kullanamamış bebeği için bende vazgeçtim bıraktım. Klasik yenidoğanları daha rahat tutabiliyorlarmış ağızlarında

Kuzenimde gördüm bende o deliğe parmağını sokuyor anne sıcaklığını aldığından mıdır nedir huzurla uyuyor yavrucak
Deneyeceğiz bakalım olmadı başka model alırız artık pes etmek yok o emzik emilecek ❤️

Havlu 45 TL , takım 10 TL penyeler 5er TL yelek 10 TL hepsi Eminönü havuzlu han
Eldiven lastikli çok kullanışlı oluyor bulduğuma çok sevindim

Resimleri ekleyemedim neden bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_2600.JPG
    IMG_2600.JPG
    43,4 KB · Görüntüleme: 97
Havlu 45 TL , takım 10 TL penyeler 5er TL yelek 10 TL hepsi Eminönü havuzlu han
Eldiven lastikli çok kullanışlı oluyor bulduğuma çok sevindim

Resimleri ekleyemedim neden bilmiyorum
Yelek çok güzelmiş canım tam kış bebeklerimiz için yumuş yumuş :) güzel günlerde kullansın bebeğin :)

Ay inşallah hamilelerin duası kabul olur totem yapalım ikinci annelere dua edelim benim çok ihtiyacım var kızımda çok çektim uyumazdı hiç
İnşallah bu uyur vaktiyle güzelce
Aynen bende:)) kızım ilk 3,5 ay hiç uyumadı da uyutmadı da:) inşallah bu oğlan uyur da hep beraber huzurla keyifle vakit geçiririz :)

Yelek çok güzelmiş canım tam kış bebeklerimiz için yumuş yumuş :) güzel günlerde kullansın bebeğin :)

Evet bende çok beğendim içi yumuşacık kalında
5-6 badi daha alsam 1-2 takım yeter.

Ben de memnunum 1 buçuk yıl oldu hiç deforme olmadı :)

Benden sonra 2 kişi daha kullandı hala sağlam
Bebeklerden ne olur Temizce kullanırlar

boyutlarındandır kırparsan paylaşabilirsin :)

Aynen öyle yaptım oldu teşekkürler

Aynen bende:)) kızım ilk 3,5 ay hiç uyumadı da uyutmadı da:) inşallah bu oğlan uyur da hep beraber huzurla keyifle vakit geçiririz :)

Ah keşke 3.5 ay olsa biz yaklaşık 2,5 yıl gibi hiç uyumadık çalışıyordum da
Gece 3-4 yatar sabah 7 kalkıyordum ruh gibi öffd
Neyse karnımdaki duymasın uyusun adam akıllı

Evet bende çok beğendim içi yumuşacık kalında
5-6 badi daha alsam 1-2 takım yeter.

Benden sonra 2 kişi daha kullandı hala sağlam
Bebeklerden ne olur Temizce kullanırlar

bende kirli sepetini diyorsun sandım bian beşiğe gitmedi hiç aklım haha
beşiği ilk kullanıcam daha ilk bebiş Allah kısmet ederse :)

X