2017 Şubat Anneleri

Ananesi bakacak da valla işte süt sağacağım iş yerinde bakalım süreç nasıl olacak eşim normal zamanda aşırı yardımcı her konuda yardım eder ama şuanda ayağından ameliyatlı olduğu için zorlanıyor ve her şey bana kalıyor. annemi çağırdım desteğe ama çok sıkıldım ya, yani herkesi evde bırakıp tek başıma birkaç gün bir yere gitmek uzaklaşmak istiyorum ama ne mümkün?
Bir de hormonlarım ciddi anlamda dalgalanıyor. 4.ayda adet oldum 4 ay düzenli oldum. geçen ay 15 gün gecikti bu ay siyah pelte geldi 2 gün, geriliyorum çok olmadıkça.

Anladım canım, o uzaklaşma hissini ben de zaman zaman yaşıyorum ama aklım kızımda kalıyor, gezdiğim dolaştığım hatta onsuz yediğim içtiğim şeylerden zevk almıyorum
Adet olayında ben de sıkıntılar çektim, ilk Mayıs’ta olmuştum doğumdan sonra ve 3 ay düzenli gitti ve sonra düzensizleşti, 1 ay hiç olmadım, hamileyim sandım , 3 kere test yaptım , en sonunda bunun normal olduğunu öğrendim, sık emziren annelerde olurmuş.

İş yerinden süt sağıp götürmek de çok zor olur ama yapabilirsin, kızın şanslı annesi onu işteyken de düşünüyor

Kızlar , bez için prima premium care kullanıyorum ama geçen gün komili bebe’yi denemek için aldım ve çok memnun kaldım, dokusu falan çok güzel geldi, zeytinyağlı çok da güzel kokuyor, fiyatı da çok uygun, merak ediyorum hiç kullandınız mı ?

Ben kullandım anan taşma yaptı. Ben prima aktif bebe kullanıyorum çocuk marketten indirimli alıyorum 5 numara 150 adet 80 tl bence gayet iyi.

Ben kullandım anan taşma yaptı. Ben prima aktif bebe kullanıyorum çocuk marketten indirimli alıyorum 5 numara 150 adet 80 tl bence gayet iyi.
Ben de hiç taşma olmadı, dünden beri kullanıyorum denemek için. Kaka da yaptı çiş de sorun olmadı, pişik yapar mı onu gözlemliyorum şimdi.

Prima Aktif bebek çok kötü kokuyor onu sevemedim ama kampanya iyiymiş (;

Bende çocuk market ve miniço dan alıyorum hangisi daha ucuzsa orayı tercih ediyorum. Prima aktif 4 numara kullaniyoruz . Piyasadaki marketler e bebek babymall fln baya bi pahali çocuk market ve minico ya göre.

Bebisler hareketlenincr telefonlar elden düştü bence.. bi de elimizde görünce hemen istiyor benim kızım ağlıyor vermeyince bacak kadar boyuyla telefon oynayacakmış sıpa
Ayy evet o da var.. Ben de kaçırıyorum ve
genelde gece bakıyorum nete de..
Büyüdükçe daha kolaylaşmıyor daha zorlaşıyor annelik

Ben arada geliyorum da kimse yazmayinca yazacak birşey bulamıyor insan:)
Ben de bakıyorum pek bişi yazılmıyor çıkıyorum kuzum..

Bende çocuk market ve miniço dan alıyorum hangisi daha ucuzsa orayı tercih ediyorum. Prima aktif 4 numara kullaniyoruz . Piyasadaki marketler e bebek babymall fln baya bi pahali çocuk market ve minico ya göre.

Miniçoyu bilmiyordum söylediğin iyi oldu ona da bakarım artık

Valla ben hiç öyle değilim, bugün dışarı çıktım iş görüşmesinden önce kuaför falan derken tüm gün dışardaydım. Eski çalıştığım yere gittim görüşmeye çoğu eski arkadaşım. Çok keyifliydi. Bilemiyorum ya yani tabii ki en iyisini düşünüyorum onun için ama yoruldum baya ya. Tamamen psikolojik sanırım. Umarım geçer.

Ben
Bu ara hiçbir şeye yetişemiyorum motivasyonum düştü
Hayırdır neyin var canım valla inan çok zor tek başına ben hiçbir şey yapamıyorum

merhaba hanımlar bende calıstıgım ıcın gıremıyorum nasılsınız bebısler nasıl bu arada songulun mesajlarını okudum bence acıl calışmalısın bızde evdeyken tartısıyorsuk sımdı ona bıle vakıt yok ıyı oldu calısmayınseven bı ınsansan ev ustune gelır ben senınıyı anlıyorum gecer ıns.bıyere gıdemıyoruz kızlar hergunumuz otekının aynı hafta sonu temızlık mama derken dısarıyı sık sık gıttgm avm llerın yolunu unuttum herseyı esıme sıparıs edıorum napalım bu donemde boyle.benım bebıs daha yurumuo yurıyen varmı acaba aramızda.hepınıze selamlar sevgıler

Kızlar ben bebeğime sabah kahvaltı öğlen çorba akşam üzeri meyve akşam da tahıl ve yoğurt veriyorum , aralar da mama da içiyor çünkü emmiyor. Akşam üzeri verdigim tahıl yoğurt yeterli gelir mi yoksa akşam da artık sebze ve vermeli miyim diye düşünüyorum. Fikri olan var mı ?

Ayy evet o da var.. Ben de kaçırıyorum ve
genelde gece bakıyorum nete de..
Büyüdükçe daha kolaylaşmıyor daha zorlaşıyor annelik

Ben de bakıyorum pek bişi yazılmıyor çıkıyorum kuzum..
Aynen ben de..Bi bizim topik sessizleşti diğerleri canlı hala.
Ela dündendir ateşleniyor hastaneye götürdük 38 i geçti dün bakti birşey görünmüyor dedi calpol ve iburamin yazdi içiriyorum biraz düşüyor sonra tekrar 37,5 oluyor dündendir uyumadik elada perişan halde umarim diştendir( o kadar halsizki içim aciyor onu böyle görünce:'(

Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin. İnş tez zmnda atlattır.

Kesinlikle bahçedeki çimler benden daha sosyaldir. En azından gün içerisinde onlarca insan görüp selamlaşıyorlar Eski iş yerimle görüştüm ama olmadı, şu anlık iş arıyorum artık 3 aya mı bulurum 5 aya mı bulurum belli değil. Sektör zengin duruyor ama doğru düzgün iş de yok. Yeni mezunlara üç kuruş verip çalıştırmak kolaylarına geliyor. Bakalım süreç nasıl olacak. Evde durdukça psikolojim ve hormonlarım bozuldu. Hayatımda 1 kere geciktim onda da hamileydim. Şimdi 2 aydır adet olmuyorum. (düzensizlik emzirdiğin için diyor doktor) İnsülin direnci tavanda, kilo aldı başını gidiyor. Daha ne anlatayım kızlar hiç bilmiyorum.
He tabi bu 3. gün bizim kız ateşler içinde yanıyor. Grip salgını var İstanbul'da dikkat edin bebişlere.

Hayırdır neyin var canım valla inan çok zor tek başına ben hiçbir şey yapamıyorum
Büyüdükçe daha da zorlaştı. Artık oyalanmıyor bile sürekli tehlikeli işler peşinde veya oyun oynayalım diyor..
Tam desteksiz yürümüyor ama tek elle tutunarak her yere gidiyor, emekleme de ise kurmalı araba gibi zaten iyice hızlandı koşar adıma doğru..
Tabiki çok şükür ama sürekli ilgilen olunca ne ev işi ne yemek yapamıyorum doğru düzgün..
Bir de derslerim var gece uyuttum diyorum kitabın kapağını açıyorum, başlıyor ağlamaya ders de çalışamıyorum..Bu ara 3'leri buluyor tam dalması..
Ben de sürekli yorgunum ondan mütevellit

çok geçmiş olsun bnmkı yenınatlattı aklınızda buluneun b nm kız soguk algnlıgı gecırdı gecen hafta saglık ocagı ılk bas ıburamın verdı gecmedı sonra brıcanul verdı gecmedı ıshal oldu o gun ozel dr goturdum bu ılacları kes dedı kestım probıyotık damla verdı maflor uc gun kullan dedı dedıklerını yaptım cocuk dort gundur ıyı burnu akmıo .zamanı geldıgınde sende ıyı bı işe gıreceksn ıns arkadasım bozma moralını bebegıne esınede yansır hepınıze selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…