2017 Şubat Anneleri

Çok sağol canım daha iyi şükür en azından ateşi çıkmıyor artik. Elif nasıl öpüyorum kocaman onu

Kızlar doğum günlerimiz yaklaşıyo. İlk bizim galiba 1 şubat evde kutlama yapıcak olanlar fikirleriniz nelerdir? veya hazırlık yaptınızmı hiç ?

Kızlar doğum günlerimiz yaklaşıyo. İlk bizim galiba 1 şubat evde kutlama yapıcak olanlar fikirleriniz nelerdir? veya hazırlık yaptınızmı hiç ?

Bize daha var 14 şubat. Aile arası yapacağız ama eşim hatıra kalsın diye mahvet yaptırmak istiyor. Çevremizde herkes yaptırmıştı onun da hoşuna gidiyor. Klasik bir doğum günü olacak sanırım bizimki. Ama kıyafete falan karar veremedim henü

Evet yaklaşıyor canım. Sizinkinden daha önce olanlar var aramızda TuRuNCu nun oglu ile benim oglanin 25 ocak bizden daha önce olanlar da var.
Ben başladım hazırlıklara. Oğlumun kıyafetleri tamam ama ben bulamadım daha kendime birseyler. Yapacağım süsleme vs kafamda oturdu sadece almak kaldı. 1 yaş fotosu çekilecek onlardan da magnet fln yaptırıp gelen misafirlere dagitacagim. 24 25 kişilik aile arasında evimde minik bir parti yapacağım inş oğluma.

O yuzden sordum canim sikkin ve ciddi bel kasik bacak agrim var sag bacagima cok vuruyo ilk hamikeligim gibi birde evet kiizm on aylik ve emziriyorum

O yuzden sordum canim sikkin ve ciddi bel kasik bacak agrim var sag bacagima cok vuruyo ilk hamikeligim gibi birde evet kiizm on aylik ve emziriyorum
Gecikmeler olabiliyor emzirme döneminde. Bende de gecikme olabiliyor ama o kadar gecikmedi. Ama aramızda o kadar süre belki de daha fazla gecikenler var diye biliyorum tabi yanlış bilmiyorSam ...
Eğer çok can sıkıntısı yapıyorsa bu durum idrar testi yapmak mantıklı.
İnş hersey istediğiniz gibi olur.

Bacak ağrısı spiralden. Bende de var. Geçen ay 15 gün sonraki ay yani bu ay 20 gün geciktim. Ama doktorunuza danışın ben 2 kere muayeneye gittim korkudan. Spiral kayabiliyor falan. Benim yerinde çok şükür ama yine de arada gitmekte fayda var.

Yaptim cok hayali bi cizgi var birde spiral var o yuzden sikinti yaptim ilk kez 20 gun gecikme oldu

Tesekkur ederim doktor dis gebelik anne olumune yol acabiliyo dediydi bana bide gecikme oljnca cok ama cok hayali cizgi de cikimca endie ettim olabilir mi diye ustelik ilk ay kayma olasiligi yuksek oluyomus cok dikkat ettim agir is yapmadim agir bisi kaldirmadim kayar falan diye ara ara leke oluyo geliyo benden ama oyle damlama sekli degil akinti gibi kahve rengi bi leke geliyo hayirlisi allahtan yarin tekrar test yapicam duruma gore firlicam doktkra hayirlisi allahtan sezeryanli oldugum icin kizim en az iki yasina gelsin istiyorum

Bizde aile arası düşünüyoruz. Henüz bi larara varamadım.
Güzel. Bende fikir esiniyorum ama çok abartmakda istemiyorum. Kıyafetide aynı kombin almak istiyorum. Ya kızımla aynı. Yada eşimide katarız. Masa,süslemeleer, resimli bebek çikolatası vs. Bakalım artk sağlıcakla güzel yıllara olur inşallah.
Sağol canım benim dobik doğdu dobik gidiyor baklım yürüyünce zayıflar inşallah kilo da kötü
ailede varsa çok zayıf olmasın sırıtır. ama zamanla yürüdükçe boy atttıkça illaki aynı kalnazlarki minikler. Sanki doğum kiloları gibimi veremesinler
Aynen ya bacak ağrısından bende şikayetçiyim tam olarak ta dizlerimin üst kısmı ağrıdan çekiliyorlar resmen regl döneminde. Ama bende de şimdilik iyi gidiyo. 7 aydan fazladır taktırdım. Her ayım düzenli.

Hayırlısı olsun cnm umarım istediğin gibi olur. Zor olur ikinci gebelik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…