2017 Şubat Anneleri

Kızlar 2.yi düşünüyor musunuz ? Sizce ideal yaş farkı ne olmalı kardeşler arasında ?

RABBİM isteyene versin ben düşünmüyorum ama yapanlar ard arda olması daha iyi diyor..
Ben bazen düşünüyorum bazen de ne gerek var, 2. çocuk herşeyin ikiye bölünmesi demek diyorum...Okul masrafı daha var bunun ki günümüzde devlet okulları iç açıcı değilmiş, özelde okusun desek, kardeşinin de hakkı... Ama kardeş duygusu da güzel birşey,seneye düşünsem mi acaba diyorum. 4 yaş olur araları o zaman...şu an en rahata ermiş durumdayım çiş, kaka olayını hallettik, yemeğini de 1,5 yaşından beri kendisi yiyor, şort, külot vs kendisi giyiyor..kafam karışık anlayacağın tatlım..

Yaş 32 artık, biyolojik saat de ilerliyor, yumurta kalitesi falan

Şubat anneleri hiç yazmıyorsunuz , neler yapıyorsunuz ? Benim kız çen çen çok bilmiş birşey oldu ? Gününüz nasıl geçiyor , hangi aktiviteleri yapıyorsunuz , evde kendiniz büyüten anneler cevap yazın ?

İlk öğrendiğimden beri bu grupta aktiftim.. bebeğim doğunca hiç giremedim. Ne cok özlemişim buralarda dolaşmayı, sizlerle konuşmayı, bir sıkıntım sorunum olunca size koşmayı... mesajları okuyunca geçmişe döndüm. Duygulandım sanki tekrardan o anları yaşamak istedim :) Çok çok zordu ama bi o kadar da güzel
rabbim evlatlarımızı korusun, güzel günler yasamamızı nasip etsin insallah..
Büyüdün annecim büyüdün 3 yaşında oluyorsun şubatta
iyi ki gelmişsin, iyi ki gelmişsiniz grubumuzun güzel bebekleri (çocukları mı deseydim)

Merhaba 11 günlük oğlumda topuk kanında biyotinidaz eksikliği çıktı. Hastaneye gittik kan verdik. Sonuç bekliyoruz. Sizin sonuçta değişiklik oldu mu acaba temiz çıkar mı.

Duspatalini kullandınız mı ? Yıllsr geçmiş ama görünce bir sorayım dedim ibs var kullanmamak için zorluyorum şansımı ama olmuyır

Merhaba Erkan coskuna bende gidiyorum 3 ay takip yaptık hamileleik gelişmedi tüp bebek sürecine geçeceğiz sizin süreciniz nasildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…