2017 Şubat Anneleri

kullanıyorum ben 15 gundur fuldır fıldır gelıo pesımden tospiğim en fazla yırmı dk kadar kalıo sonra alıorum daha sonra tekrar koyuyorum oyalanıyor

bende nolsun uğraşıyorum pıhtılaşma için tahlıl verdım yenıden gebelık düşünüyorum yenıden başladım çalışmalara

33.5 haftanın büyüme atağından selamlar herkese...
2 gündür sabah 4 civarı kalkıp 5 gibi geri sızıyor Buğra bey.
Gündüz uykuları 15-20 dakika olmaya başladı.
İştah da bariz azalma var.
Gün içinde eline yiyeceği şeyler verirdim mutlaka,şimdi verdiğimde yutamayıp öğürüyor ve kusuyor. Sanki ilk defa parçalı şeyler yiyormuş gibi davranıyor.
Sağ selamet atlatırız umarım bu atak dönemini de ..

ben aynı yenıden bebiş olsun diyeuğraşmaya başladık işte
Rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin inşaallah..
aminn. Bizimde diş etinde bir siyah nokta var bide iki beyaz nokta altta izin vermiyor fotoğrafını çekeyim diye. Gündüz çok kısa uyuyor gecede çok fazla uyanıyor bir an önce çıkarsada rahatlasak

Canim cok gecmis olsun benim kizm da yataktan dusmustu ve gecenlerde bebej arabasindan dustu cok agladi tabi ben de ...nekadar dikkat etsek deoluyor iste rabbim koruyor onlari insallah son olsun diyelim.rabbim onlari kazadan beladan korusun insallah

Zor ama cok tatli ya okurken hayal.ettim de cadi degil tam bi cimcimeymissin fare gibi

Merhaba tecrübeli anneler size bi sorum olacak tavsiye edebileceğiniz bebek telsizi varmı kullanıp memnun kaldığınız ?

Canim sen grisin demi yeni adin hayirli olsun

Hişt kiz sen hayirdir ne bole sayfa sayfa dolasip ayni seyleri yaziyosun akli dengen mi sasti ne ayaksin tobe est

Oy kuzum masallah sana zeytin gibi kara gozlu poncik

Bugün kızım uyandı bi kustu bi kustu süt verdim onuda kustu burnundan ağzından boğulacak gibi
Baya korktuk hastaneye götürdük hemen doktor bakti görünürde bişey yok hemen tahlil yapmak istemiyorum diş gibi dedi ilaç yazdi devam ederse getirin dedi. Ateşide 37 ye çıktı bi ara.şükür kusması kesildi altta iki beyaz nokta var inşallah diştir

Canim gecmis olsun eger kusmugu agir kokuyorsa ve her beslemede kosuyorsa usutmus olabilir ve kakasi da ishal gibiyse

Iyı akşamlar sevgili Şubat anneleri hepimiz özenle sevgiyle büyütüyoruz meleklerimizi giderek daha da tatlılaştılar bir birey oldular nerdeyse soframıza bile paylaşır olduk ailecek soframızda yer alıyorlar merak ettigım şey neler yiyebiliyorlar nasıl menüler hazırlıyorsunuz şuan bebişlerinizle ben öyle doyumluk bişey vermıyorum hala emme yorgunlukla siz nasıl yapıyorsunuz paylaşırmısınız

Bir de en çok merak ettigım şey nasıl uyutuyorsunuz benimkı bazen emerken uykuya geciyor genelde ayakta veya swava salıncak kurulu onda sallanarak uyuyor ama ben kendi kendine uyusun ya da sallamadan uyusun istiyorum geç mi kaldım başka bi düzen kurmak için bilemiyorum

Canim cok gecmis olsun benim kizm da yataktan dusmustu ve gecenlerde bebej arabasindan dustu cok agladi tabi ben de ...nekadar dikkat etsek deoluyor iste rabbim koruyor onlari insallah son olsun diyelim.rabbim onlari kazadan beladan korusun insallah
Sağol canım öyle ya ne kadar sakınsak da başa gelecekse geliyor öyle böyle..
Çok üzüldüm size de geçmiş olsun..
Rabbim korusun hepsini.

Çok geçmiş olsun canım..
Dişten olabilir, gün boyu eli ağzında gezdiyse o an midesi bulanmış olabilir veya yediği şey de yapmış olabilir sıcaktan..

Teşekkür ederim canım. 3 aydır elleri ağzında dişeti kaşınıyor sürekli.
Yumurta sarisi veriyorum 2 kaşık 15 gündür bişey olmamişti onu vermiştim sadece. Öyle halsizleştiki kustuktan sonra sapsarı oldu yavrum ateşide hafif yükselince endişelendim.
Rabbim korusun evlatlarımızı en büyük acıları diş acısı olsun

MaHlass canım bide merak ettim bizim araba markaları ayni ya sen tuna'nın kemerlerini bağlıyomusun? Nasıl yapıyosun. Zemin sert geliyor bana altina alt açma minderiini seriyorum yastıkta koyuyorum öyle oluncada bağlayamıyorum. Ela hanımda sıkıntıya gelemiyor ama sağa sola dönüp eğiliyor korkuyorum artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…