2017 Şubat Anneleri

Sağol canım aminn..
Hafif var şişlik bence umarım kötü değildir koltuk yüksek değil çünkü yine de halı tarafına değil parke tarafına düşmüş ..
Buz koysaydın canım hemen iyi gelirdi.
Allah korumuş.
Allah bı daha yaşatmasın inşallah.

Çok çok gecmis olsun cnm. Rabbim korusun kollasin. Benim oğlum da yataktan düşmüştu insan çok kötü oluyor içi gidiyor. Allahın izni ile inş hiçbirşey olmaz. Bol bol dua et. Rabbim Her daim korusun evlatlarimizi.

mete58 farklilik neden kaynaklaniyor olsbilir sende tsm de calisiyordun hatirladigim kadariyla bilgin varmi canim
Kusura bakmayın buralara bakamaz oldum iş 2çocuk ne vakit kalıyor ne bir şey anladığım kadarıyla spirali (ria) kasdediyorsunuz aile hekimliğinde sertifikası olan herkesin takması gerekir ama belli durumlarda hastanede takılması daha uygun olur daha detaylı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım konuyla ilgili
Annelik_heyecani

Amin canım sağolasın..
Evet cızz ediyor kalbi insanın sanki..
Rabbim sınamasın onlarla..

Cok gecmis olsun canim. Insallah bsy olmaz melekler korur bebekleri derler

Tesekkurler ilgin ve alakan icin canim. Saglik ocaginda aile hekiminin hemsiresi burada takmiyoruz artik ya dogumevlerine ya da kendi doktoruna git dedi. Ama her yerde saglik ocaklarinda takiliyor diye okuyorum. Acaba bir de orada calisan ebeye mi sorsam ya da disaridan alip taktirsam saglik ocagindaa yaparlar mi?

Hadi inşallah canım inşallah güzel gider diyet açılışı..Darısı @derandiren e inşallah..
Kurtulun alerjilerden..

Teşekkür ederiz canım inşallah en kısa zamandaaa :)))

Aminn sağol.inşallah canım

canımm hayirli olsun.hadi inşallah geçsin alerji bana umut olun ya,yoğurt yedikleri günleride görürüz inşallah

En erken 9. Ayda açabiliriz diyeti dedi mukus geçmedi ama kan yok dedim kakaları gördü çok iyi gidiyor dedi :) 29 Eylül'de deri testi yapacak tepki vermezse 9. ay sana yoğurt denemesi yapacağız dedi o kadar özledim ki yoğurt yemeyi şu alerjiler bitsin karşılıklı yoğurt yiyecez hergün kızımla diyete dikkat etmemizin mükafatı olsun artık canım ela nasıl tepkiler bitti mi sizde de?

Oy oy maşallah ağzını yerim ben onunnn

Ben pembe dantelli çorap giydiriyorum hala erkek mi diye soran oluyor

Çok geçmiş olsun canım ben de elif i iki kere düşürdüm yavrum ödü kopuyor sürekli irkilir oldu

Geçiyor ama değil mi
Geçiyor canım hani korkma diye söyledim.
Dün gece yanıma aldım emzirmek için kızımı ,
Emzirdim dalsında beşiğine yaptırayım dedim tabi uyku semesi.
Bende dalmışım.
Lap diye ses geldi fırladım kızım ağlamaya başladı.
Yataktan beşiğe düşmüş ama o yaşadığım duyguyu anlatamam.
Eşim de hemen kalktı emzirdim uyuttum tekrar.
Allah korudu ya yere düşseydi.
İnsan vicdan azabı çekiyor.
Allah tüm bebeklerimizi korusun.
Çok korkuyorum düşmesinden, bişey olmasından.
Bu ara uykusunda ağladı tekrar uyudu.

Sizde mi uyku sersemliğine semesi diyorsunuz..
Biz de diyoruz bazıları anlamıyor o ne diyor..

Amin canım hiçbirimiz yaşamayalım..
Aminn tüm dualara..

Çok çok geçmiş olsun.. düşmeyi yaşayanlardan biri olarak çok iyi anlıyorum yaşadıklarını.. Allah koruyor içini ferah tut inşallah bişey olmayacaktır.. Ela kusmuştu bide.. düşe kalka büyüyecekler ama annelik bunu öyle kolay kabullenebilecek kadar normal yaşanan bişey olmuyormuş malesef.. Allah tekrarını yaşatmasın inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…