2017 Şubat Anneleri

Hadi inşallah canım inşallah güzel gider diyet açılışı..Darısı derandiren derandiren e inşallah..
Kurtulun alerjilerden..:dua:
Aminn sağol.inşallah canım :KK200:

Kızlar bu arada biz bugün alerji doktoruna gittik kakaları gösterdim artık kan görmüyoruz dedim :halay: doktor gidişat gayet iyi dedi. Ama yine de testleri tekrarlamak istedi. Kan verdik yine :KK43: 29 Eylül'de de deri testi yapılacak. Bir yumurta ve bir kutu süt götüreceğiz. Sonuçlar iyi çıkarsa 9. Ayda yoğurtla diyeti açacağız dedi. :KK72: Hem ben hem de kızım özgürce peynir yoğurt ayran yumurta tüketelim istiyorum :KK68: çünkü alerjiyi insanlara anlatmak çok zor... hele de saçma sapan akrabalara... okul müdürüm bile anlayış gösteriyor akraba anlayış göstermiyor. Beddua etmek istemiyorum ama içim soğumuyor bu insanlara :KK61:
canımm hayirli olsun.hadi inşallah geçsin alerji bana umut olun ya,yoğurt yedikleri günleride görürüz inşallah:cry:

Oğluşum okula başladı cnm onun koşturmacası öncesi de epey yoğundu...iki hafta aileme gittim sonra kv gittim Prensesim ek gıdaya direk geçti aile yanında kendisi de hevesli bir yandan da onunla uğraşıyorum... Sen nasılsın kızçen Nasıl??
Hayirli uğurlu olsun canım meslek sahibi olduklari günleri göstersin Rabbim.
Artik görüşemiyoruz en son halsizdin merak ettim herşeyin yolunda olduğuna sevindim..
Bizde iyiyiz kızçem iyi şükür.ek gıdayla savaşiyoruz yemiyor maalesef zaten verebileceğim şeyler kısıtlı onuda korkarak veriyorum. Rabbim bir an önce geçirsin şu alerjiyi inşallah

Hayirli uğurlu olsun canım meslek sahibi olduklari günleri göstersin Rabbim.
Artik görüşemiyoruz en son halsizdin merak ettim herşeyin yolunda olduğuna sevindim..
Bizde iyiyiz kızçem iyi şükür.ek gıdayla savaşiyoruz yemiyor maalesef zaten verebileceğim şeyler kısıtlı onuda korkarak veriyorum. Rabbim bir an önce geçirsin şu alerjiyi inşallah
Allah yard olsun cnm ben emzirmediğimden çoğunluk formül mama yada ek gıda sütüm çok azaldı sürekli veriyorum ama günden güne çekiliyor sanki.. Halsizlik aynı cnm Gülce büyüdükçe daha da zor oluyor enerjim kalmıyor iki çocuğa.. Oğluşum için teşekkür ederim güzel Dilek'lerine darısı kızçelerin de başladığı günleri görürüz inş.. Ek gıda da tiksindirme ve ters tepki yaşamadığı sürece Zaman'la kabullenir almayı kuzum.. En güzel Zaman'lar iki üç aylıkkenmiş kendi adıma :):KK66:

gunaydın kızlar bayaaadırr uzuun zamandır gıremıyorum :) takıp edıyorum sızı okuyorum mesajlarınızı ama bır turlu mesaj atmak nasıp olmadı :110:

benim minnak emeklemeye basladı masallah ıyı gıdıyoruz dişlerimiz çıkmadı hala ama son bır haftadır tırellelı :kızgın:
uyumuyorr , uyutmuyorr !!
ek gıdaya gecıs yaptık baya baya :anneadayı:
iştahı yerınde cıktı cok sukur sevıyor yemeyı ama bazı besınlerı almak ıstemıyor . ozellıkle yogurt. kendım mayalıyorum esımın aıleıs koyde oturuyorlar ve ıneklerımız var oradan gelen sutle mıs gıbı yogurt yapıyorum . ee tabı eksı oluyor bıraz . ıcıne katılan seker , pekmez vb gıdaalar yogurdun faydalarını olduruyor . benım kızda tatlı olsun ıstıyor ama kusura bakmasınn :sopa: yenecekk o yogurt :)

bırde sevınımmm mıı yoksa kıskanım mı bılemedım anne dıye cıoglıklar atan bebe BABA MAMA demeye basladı :63:
anne kelımesı hıc yok agzında :))

gezmeye dugunllere ses bayılıyor essek sıpasıı :)
haa bırdee cogunuz vermıyorsunzudur emınım :eek: hafta da 2 en fazla 4 kere hıpp meyve puresı verıyorum :eek:
ne yapımm normal meyvelerı almıyorrrs ıpaaaaa ksuuyor !! :110:

buda son haımız teyzeler herkesın kzımı erkege benzetmeısnden bıktım :KK43:( sacları cok yok dıye dırekt erklek mı dıye soruyorlarr :işsiz:

Eklentiler

• IMG_20170911_194655.jpg
    IMG_20170911_194655.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 78
gunaydın kızlar bayaaadırr uzuun zamandır gıremıyorum :) takıp edıyorum sızı okuyorum mesajlarınızı ama bır turlu mesaj atmak nasıp olmadı :110:

benim minnak emeklemeye basladı masallah ıyı gıdıyoruz dişlerimiz çıkmadı hala ama son bır haftadır tırellelı :kızgın:
uyumuyorr , uyutmuyorr !!
ek gıdaya gecıs yaptık baya baya :anneadayı:
iştahı yerınde cıktı cok sukur sevıyor yemeyı ama bazı besınlerı almak ıstemıyor . ozellıkle yogurt. kendım mayalıyorum esımın aıleıs koyde oturuyorlar ve ıneklerımız var oradan gelen sutle mıs gıbı yogurt yapıyorum . ee tabı eksı oluyor bıraz . ıcıne katılan seker , pekmez vb gıdaalar yogurdun faydalarını olduruyor . benım kızda tatlı olsun ıstıyor ama kusura bakmasınn :sopa: yenecekk o yogurt :)

bırde sevınımmm mıı yoksa kıskanım mı bılemedım anne dıye cıoglıklar atan bebe BABA MAMA demeye basladı :63:
anne kelımesı hıc yok agzında :))

gezmeye dugunllere ses bayılıyor essek sıpasıı :)
haa bırdee cogunuz vermıyorsunzudur emınım :eek: hafta da 2 en fazla 4 kere hıpp meyve puresı verıyorum :eek:
ne yapımm normal meyvelerı almıyorrrs ıpaaaaa ksuuyor !! :110:

buda son haımız teyzeler herkesın kzımı erkege benzetmeısnden bıktım :KK43:( sacları cok yok dıye dırekt erklek mı dıye soruyorlarr :işsiz:
masallah canim büyütmüşsün melegini bandaj tak o zaman kimse sormaz cinsiyetini :KK66: bu arada uzun kolluya gectiniz mi erken degilmi henüz ben bu ayı çıkarırız diye düşündüm sonbaharliklar için oldugunuz yer soğuk mu

masallah canim büyütmüşsün melegini bandaj tak o zaman kimse sormaz cinsiyetini :KK66: bu arada uzun kolluya gectiniz mi erken degilmi henüz ben bu ayı çıkarırız diye düşündüm sonbaharliklar için oldugunuz yer soğuk mu
tesekkurler teyzesı takıyoruz bandaj da fakat hemen buyuyor sıpa bandanalarda olmuyor halıyle :) dıs mekandaydık ve de aksam uzerı oldugundan oturu gıydırdım uzunkollu cıcılerı yoksa sıcak burasıda ama aksamları baya soguyor :dua:

tesekkurler teyzesı takıyoruz bandaj da fakat hemen buyuyor sıpa bandanalarda olmuyor halıyle :) dıs mekandaydık ve de aksam uzerı oldugundan oturu gıydırdım uzunkollu cıcılerı yoksa sıcak burasıda ama aksamları baya soguyor :dua:
bizim bandaj koymuyor toka koymuyor ve tam tersi sacimiz cok uzun hepsinin derdi ayri gozune giriyor surekki 2 kez de kestirdim ucundan ama yine oyle bi tokaya alissaydi yoluyor benim sıpa da :) ben hala giydirmiyorum bazen serin oluyoe uyumus oluyor aksam arabaya koyuyoz yada penye yelek var onu geciriyorum annem kizsa da hala kazak giydirmedim :110: bide benim kız sicagi hic sevmiyor ki delleniyor kiyafet giydirince ustünü örtünce :işsiz:

bizim bandaj koymuyor toka koymuyor ve tam tersi sacimiz cok uzun hepsinin derdi ayri gozune giriyor surekki 2 kez de kestirdim ucundan ama yine oyle bi tokaya alissaydi yoluyor benim sıpa da :) ben hala giydirmiyorum bazen serin oluyoe uyumus oluyor aksam arabaya koyuyoz yada penye yelek var onu geciriyorum annem kizsa da hala kazak giydirmedim :110: bide benim kız sicagi hic sevmiyor ki delleniyor kiyafet giydirince ustünü örtünce :işsiz:

:) ay ne dıyım :) valla dogruyu soyluyorsun hepsı ayrı dert farlıklar tamamen . benım kı cıtını cıkarmıyor ben baya kucuktu takmaya baslamıstım bandanayı belkı o zmandan alıskanlık kalmıstır :KK49:
sen nasıl hıssedıyorsan sana hangısı dogru gelıyorsa onu yap :KK66: bebegının ıyılıgını kımse senden daha ıyı dusunemez ksuura bkamsınlar . bebek benım bebegım ıstedıgımı yaparım tabıı tavsıye verısnler amam dıretıyorlkar ya bazen kafaları yıyorum vallaaa :KK11:

:) ay ne dıyım :) valla dogruyu soyluyorsun hepsı ayrı dert farlıklar tamamen . benım kı cıtını cıkarmıyor ben baya kucuktu takmaya baslamıstım bandanayı belkı o zmandan alıskanlık kalmıstır :KK49:
sen nasıl hıssedıyorsan sana hangısı dogru gelıyorsa onu yap :KK66: bebegının ıyılıgını kımse senden daha ıyı dusunemez ksuura bkamsınlar . bebek benım bebegım ıstedıgımı yaparım tabıı tavsıye verısnler amam dıretıyorlkar ya bazen kafaları yıyorum vallaaa :KK11:
yok kuzum annem diretmez disarda kalinca ince pijamasi var onun ustunu giydir dedi 1 kere ondada arabaya koyuyom zaten dedim dikkst et dedi tek gece gec geldigim oluyor zaten arabaya koyuyorum uyur uyumaz ama kv illallah ettirdi 1 aydir yatarken ve sabahlari çorabi olsun geceleri uzun kollu giydir diyo tabiki yapmiyorum bildigimi okuyorum hatta gecen israr etti bide antep sıcak ben hala tisort ince pijama yada kapri ile geziyorum yazik degil mi kuzuma simdiden böyle yaparsak sonbahara kürk mont giyeriz kışa ne giyicez kalin battanyeye de sararim bi gözleri görünür artik dedim neye ugradigini şaşırdı valla kendime göre giydiriyorum ben serin bulursam ince penye yelek yok sicaksa tisort kapri yada pijama ile gezdiriyorum

Dişimiz patladı kızlar hatta sabah elimi sürdüm hiçbirşey yoktu iyice yarılmıştı öğleden sonra beyazladı ekimi vurdum tırtık tırtık olmuş bile :))

Dişimiz patladı kızlar hatta sabah elimi sürdüm hiçbirşey yoktu iyice yarılmıştı öğleden sonra beyazladı ekimi vurdum tırtık tırtık olmuş bile :))

Bugün oğluş da kanepeden düştü:cry:
Akşam İzmir'e gitmek üzere hazırlık yapıyordum..
Ben valizleri hazırlarken eşimle takılıyordu..
Babası perdeleri kapatayım gafletinde bulunarak kanepenin en dibine yatırmış (nasılsa gelemez diye mi düşündü bilmiyorum)
Arkasını dönmesiyle düşmüş..
Küt diye ses ardından Tuna'nın ağlama sesi gelince içimden koptu bir şeyler..
Hıçkıra hıçkıra ağladı. Acıdan öte korkmuş gibiydi..
Korkmasın diye sus pus duruyoruz..
Bizim bakışımız mı tedirgin etti nedir sustu derken bize bakıp tekrar ağladı..
Kafasının enseye doğru arka tarafı hafif şiş gibi ya da bana öyle geliyor..
Şimdi onu gözlemliyoruz kusmadı şükür,
2 buçuk saatte uyumadı..
İnşallah bir şey olmamıştır..
Bu gece nöbetteyim kısacası baş ucunda..
Hep diyorum daima diyorum Rabbim onları korusun, gözetsin:dua:

Babası perdeleri kapatayım gafletinde bulunarak kanepenin en dibine yatırmış (nasılsa gelemez diye mi düşündü bilmiyorum)
2 buçuk saatte uyumadı..
Ay kıyamam..Çok geçmiş olsun canım:KK43: ay çook üzülüyorum böyle okuyunca Rabbim korusun hiçbirşey olmamiştir inşallah korkma canım

2 buçuk saatte uyumadı..
Ahh canım ya çok geçmiş olsun.
Kıyamam kuzuya korkmuştur muhtemelen.
İnsanın içinden parça kopuyor sanki.
Allah tüm evlatlarımızı korusun kollasın.
Bebeklerin orası genelde öyle oluyor canım.
Yani Mira'nın öyle ama sen daha iyi anlarsın.

Ahh canım ya çok geçmiş olsun.
Kıyamam kuzuya korkmuştur muhtemelen.
İnsanın içinden parça kopuyor sanki.
Allah tüm evlatlarımızı korusun kollasın.
Bebeklerin orası genelde öyle oluyor canım.
Yani Mira'nın öyle ama sen daha iyi anlarsın.
Sağol canım aminn..
Hafif var şişlik bence umarım kötü değildir koltuk yüksek değil çünkü yine de halı tarafına değil parke tarafına düşmüş ..

X