2017 Şubat Anneleri

Geçmiş olsun inşallah düzelme olur..idrar kaçırma problemi ve kasıkta ağrı var mıydı?
Idrar kacirma yok cnm sadece dpgumdan sonraki bir hafta falan olmuştu .kasikta oyle aman aman bi agri da yok sadece eskiden regl döneminde agrim olmazdı artik oluyor dogumdan sonra.bi de bazeb vajinada doluluk hissi oluyor

Kuzum bende de et satkması oldu vajinadan ama doktorum doğumda kızlık zatın yırtılmış onlar sarkıyo dedi

Idrar kacirma yok cnm sadece dpgumdan sonraki bir hafta falan olmuştu .kasikta oyle aman aman bi agri da yok sadece eskiden regl döneminde agrim olmazdı artik oluyor dogumdan sonra.bi de bazeb vajinada doluluk hissi oluyor
Benimde bekarken bile adet sancım olmuyodu şimdi oluyo sebep neymis

gecmis olsun
gecmis olsun

Anladım canım teşekkür ederim benim ev de sıcak olur ince birşey bakacağım ben de

tereyagli ekmek insallah canim ya bari cikarmisken ikisini cikarsin baya huzursulasmisti istahsizda biranonce ciksa artik

Nasıl oldu çıktı mı canım dişler ?

selam kızlar nası gidiyo bebeklerle

Eh işte yorucu bizde canım :) sende ne var be yok? :)))

Hihihih büyüyünce de sana benzesin

Maalesef etrafta bebek yok annemlerin tarafindan hiç yok zaten.

Lokantalarda falan varsa deneyebilirsin canım biz tatile gittiğimizde denemiştik o zaman hiç durmadı ama alıştı artık en azından yemek yerken rahat ediyoruz eşimle aynı anda yemek yiyebiliryoruz mama sandalyesi sayesinde

Alerjik ama salyası yok Benin kızın. 5 aylık falan olunca bitti salyası

Biz de beraber yatıyoruz canım. Önceleri sadece emzirmek için yanıma alıyordum artık komple beraber yatıyoruz ben de kızım da mutluyuz ama psikolojik olarak zarar verir miyim diye endişe etmiyor değilim. Şuan çok sık uyanıyor uzun süre emmek istiyor ve çok fazla dönüyor uykuda. Sepet beşiğe sığmıyor ama yer minderi yaptım yanıma oraya indiriyorum bazen. Emzirmek için de yanına uzanıyorum. Odasına geçirmek istiyorum ama zor olur benim için gidip gelmek ve uykusu çok hafif indirince uyanıyor. Bir yaşını düşünüyorum ayırmak için. Şimdilik yanımda ve yanımdaki yer yatağıyla idare edeceğiz. Kısmet artık :)

Kızlar bu arada biz bugün alerji doktoruna gittik kakaları gösterdim artık kan görmüyoruz dedim doktor gidişat gayet iyi dedi. Ama yine de testleri tekrarlamak istedi. Kan verdik yine 29 Eylül'de de deri testi yapılacak. Bir yumurta ve bir kutu süt götüreceğiz. Sonuçlar iyi çıkarsa 9. Ayda yoğurtla diyeti açacağız dedi. Hem ben hem de kızım özgürce peynir yoğurt ayran yumurta tüketelim istiyorum çünkü alerjiyi insanlara anlatmak çok zor... hele de saçma sapan akrabalara... okul müdürüm bile anlayış gösteriyor akraba anlayış göstermiyor. Beddua etmek istemiyorum ama içim soğumuyor bu insanlara

Hadi inşallah canım inşallah güzel gider diyet açılışı..Darısı derandiren e inşallah..
Kurtulun alerjilerden..

Ucu görünür sanırım 2-3 güne sizinde..
Bende merak ediyorum nasıl çıkacak acaba bizimki de

İleri düzey toparlanması zor olan da öyle belirtileri oluyormuş..
Ağrıların sebebi doğumdan sonra 9 ay rahim toparlanması olduğu için de uzayabilir..

Kızlar bebeklere balık verilebiliyor mu ?
Yada ne zaman veriliyor ?
Doktora ulasamadim da.
8 ay sonunda canım..
Yüzey balıklarından (hamsi,istavrit,uskumru,palamut)
vererek başlayacağız..
Zaten yeni kalktı av yasağı..
Özellikle ocak ayı en lezzetli zamanı balıkların..

Bu arada @Loveali nasılsın kuzum sessizleştin iyice yazmıyosunuz artık A Alyasena da öyle
Oğluşum okula başladı cnm onun koşturmacası öncesi de epey yoğundu...iki hafta aileme gittim sonra kv gittim Prensesim ek gıdaya direk geçti aile yanında kendisi de hevesli bir yandan da onunla uğraşıyorum... Sen nasılsın kızçen Nasıl??

8 ay sonunda canım..
Yüzey balıklarından (hamsi,istavrit,uskumru,palamut)
vererek başlayacağız..
Zaten yeni kalktı av yasağı..
Özellikle ocak ayı en lezzetli zamanı balıkların..
Evet canım yeni kalktı ama eşim bayılıyor.
Bende pek bayılmasam da seviyorum.
Bugün alalım dedik de acaba veriliyor mu diye merak ettim.
1 ayımız kalmış o zaman.
Teşekkür ederim. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…