2017 Şubat Anneleri

daha cook duzen değiştirir. doydukca daha cok uyuyorlar

daha cook duzen değiştirir. doydukca daha cok uyuyorlar
Ne zaman doyacak bu bebe:) 6 aydır düzelecek düzelecek diyorlar kolikti çok şükür o geçti şimdide dişleri kaşiniyor :) bide biraz uykumu alsam hiçbişey istemiyorum.
teşekkürler deneyeyim. gecer insallah
inşallah geçer canım,tahinin üstündeki birikmiş yağında iyi geldiğini söyleyenler vardı olmadı onuda denersin

kizlar yardim lazim. bilginiz varsa basina gelen varsa yardim bekliyorum.
bebisim emerken isirdi ve yara oldu. 3 gundur boyle. emzirdikce, sagdikca cok canim aciyor. ne yapabilirim???
Bir ara bende de olmuştu ve 1 ay boyunca acı çekmiştim Lansinoh sürdum tahinin yağını sürdum fayda etmemisti.

Kalkan kullanımının ise yaradığını okudum burda konu geçmişti bir ara. Bende kalkan yoktu silikon göğüs ucu vardı. Oğlum emdikten sonra lansinoh u sürüp onunla kapattım ve iyileşmeye başladı. Sonra ilerleyen sürelerde diğer göğsümde de olmuştu ve cok sukur kısa sürede bu yöntem ile geçti.

ek gidaya alissin doyar canim. az kaldi. sonrada bu gunlerini arayacagiz. heryeri dagitip karistiracak soz dinlemeyeck. sonra da boyle oluyorlar.

teşekkürler yarin kalkan da alayim. biseyler surdukten sonra kapatirim bende. cok isiriyor biraksin diye burnunu sıktıriyorum. tepki vermemeye calisiyorum. zor gercekten.

ek gidaya alissin doyar canim. az kaldi. sonrada bu gunlerini arayacagiz. heryeri dagitip karistiracak soz dinlemeyeck. sonra da boyle oluyorlar.
Haklısın bugün balkonda oturmuştum kucağimdaydi birden düşündüm şimdi yürümeye başlasa şu demirlere asilmaya çalışacak diye strese girdim şimdiden:) dediğin gibi bence de bu günleri arayacağiz

Canım 1-1.5 yaşından sonra uyku daha çok düzene giriyor ama öyle 9-10a kadar uyuyabilmeyi bekleme derim :))
Büyük oğlum da ela gibi sabahın erken vakti uyanırdı. Hala 9a kadar uyuduğu günler nadir dir.
Bu sabah 7 de uyandı mesela. Sanki iş'e gidecek. Akşam da 10'dan önce uyumaz.
Ne yaptıysam sabah uyku süresini uzatamadım ben.
Neyse gözünü daha fazla korkutnadan susayım ben :)
İşin aslı ,en güzeli bebeleri olduğu gibi kabullenmek. O zaman daha güzel oluyor her şey

bebisim emerken isirdi ve yara oldu. 3 gundur boyle. emzirdikce, sagdikca cok canim aciyor. ne yapabilirim???

Geçmiş olsun.
Madecassol kremi kullanmıştım ben damağı ile ısırdığında. Emzirme dışında da kalkan ile kapatıyordum. 3 günde toparlanmıştı.

Evet eğer uykusu gelip uyumaz ise bizimki de sürekli mizmiz ve ağlamaklı. Tabi o şekilde huzursuz olmasına gönlüm el vermeyip hemen uyutuyorum. Yarım saatcik bile uyumasi o huzursuzl1ugu alıp rahatlatıyor.

Bizim sıkıntımız başka yerde ve sesli ortamlarda uyuyamamak yada cok az uyuyup uyanmak. O zmn çok zor oluyor. Geçen bayramda zor olmuştu muhtemelen bu bayramda öyle olacak gibi.

İnş güzel bir uyku düzenleri olur minnoslarin bizde rahat ederiz onlarda rahat ederler

The Black çok geçmiş olsun yoğurdun iyi geldiğini biliyorum ben de,umarım düzelir en yakın zamanda
The Black çok geçmiş olsun yoğurdun iyi geldiğini biliyorum ben de,umarım düzelir en yakın zamanda
Teşekkür ederim kızlar, muhakkak deneyeceğim dediklerinizi.

tesekkurler. deneyecegim. not aldim.

İşe gideceği günlerde gelir inşallah,ozamanda uyanamaz kesinYok canım ben gece çok fazla uyanmasam 4 saat bile yeter bana çok uykucu değilim Zaten:)) ama gözüm korktu şimdilik kesintisiz 4 saat uyku hayal desene:))

trend konularda bebeği blender a alışmış bir annenin konusu var. baya gözüm korktu
en fazla birkaç hafta daha böyle blender kullanıp sonra bırakmak istiyorum ben de. geç kalmamak lazım
Ben hiç blender kullanmadim catalla az birsey eziyorum. Arpa sehriye yedi en iri olarak bi de ev makarnası ben fazla rahat hareket ediyirum ek gıda konusunda. Gecen patlican yemeginden bile verdim merakimdan. Ezmedim zaten yumuşak hoop kaydi gitti. Kabak mücverine bayılıyor resmen tabii (ona uygun yapiyorum yumurta sarısı tam bugday unu ile ytavada bi damla z.yagi ile. )

Maşallah kızına yiyor ise ne güzel canim. Ama patlıcan için fln çok erken cnm içinde nikotin olduğu için bu kadar erken yemesi önerilmiyor.
Ben kendimize yaptıklarımdan vermiyorum Salça ve tuz olduğu için. Bende baya bi katı davranıyorum ek gıda konusunda. Genelde pure şeklinde veriyorum ama bazende puturlu yemeye alışsın diye kendim elimle ufaltip minik minik veriyorum nam nam yiyor

Kardeşim oğlu şu an o evrede..
3 yaşında yapma etmeleri, hayırı, yanlışı kavrayabilecek bir yaş ama o bunu inatlaşmaya dökmüş görünüyor..
Pencereye veya balkon demirlerine çıkmaya çalışıyor..
Sıcakta kapı pencere kapatıyoruz biz de

Ben balmumu çok iyi diye duymuştum yaraya, yanığa iyi geliyormuş..Saf zeytinyağı ile benmari usulü eritip ılıkken yani donmamışken sürülüyor, iz oluşumunu da engelliyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…