2017 Şubat Anneleri

Anlamamistim valla kafam okadar doluyduki bunu bilmiyodum ama ogrendim tesekkur ederim hersey icin. Suan iyi allaha sukur atesi dustu 37.4 oldu daha iyi

Kızlar selam sizlerle bişey paylaşmak istiyorum.demir kullanmaya ihtiyaç var mı diye doktorumuzdan kan değerlerine bakılmasını istemiştim oğluşun.neyse bakıldı ve sonuç olarak şimdilik kullanmaya gerek yok dedi ama tsh ve bazı değerlerimiz düşük çıkmıştı ve 2 hafta sonra tekrar bakalım dedi özele gittiğimiz için gerçekten bakılmasına ihtiyaç var mı yoksa çağırmak için mi çağırıyor bi emin olamadım çünkü referans değerlere yakındı sonuçlarımız. Kadir hocaya mail attım sonuçlarda sıkıntı olmadığını viral enfeksiyon nedeniyle değerlerin öyle çıktığını söyledi ama asıl beni şok eden tsh ın referans değerlerinin olması gerekenden farklı yazıldığını belirtti ve asıl aralığı söyledi ben şokkkk evet diğer sonuçlar için tekrar bakılması içimizi rahatlatır ama yanlış referans aralığı yazmak nedir böylece herkes tiroid hastası yapılabilir Türkiye de dedi. Neye kime güveneceğimizi bilmiyorum

Çok geçmiş olsun canım neyse ki düşmüş ateşi.anne olmak gerçekten çok zor

Oglum 27 subatta dogdu. 27 agustosta yani yarindan sonra 6 ayini dolduruyor. 15 gundur geceleri 10 a yakin saatte bir en fazla 2 saatte bir uyaniyor. Bazen gece 1 2 saat uyanik kaliyor Ilk 4 ay gece uykulari cok iyiydi. 2 3 kere uyanirdi. Donemsel bisey mi acaba. Cok yoruluyorum gunduz de surekli mizildaniyor. Kendi kendine oynamiyor. En fazla 5 dk. Bu aralar biraz emdikrten sonra aglamaya basliyor. Kendini geri atiyor emmiyor. Sutumde var ama eden boyle yapiyor anlamiyorum. Bwnzer seyleri yasayan var mi? Hep boyle gidecek fiye cok korkuyorum. Ogretmenim okullar acilinca cok daha zor olacak. Uykumu hicslamiyorum napacam bilmiyorum

Tahmini dogum tarihine göre kac haftalik olduguna bi hesaplar mısın belki dr atak haftasındadir. Gelisim atagi donrmlerinde oluyor cunku bu tarz değişiklikler. Gecici oluyir genelde bir hafta filan sürüyor.
Yada diş sıkıntısı da olabilir

24 subat dogumlu oglum. Yaklasik 1.5 haftadir aynibsekildeydi. Ama simdi duzeliyorr gece uykusu. Daha kucukken dediginiz gibiudi benim oglumda. Gecen gece 2 de uyandi 5 te uyudu. 6.30 da tamamen uyanmisti. Ama cok sukur duzeliyor

Bu bariz diş ağrısı belirtisi çıktı mı??

24 subat dogumlu oglum. Yaklasik 1.5 haftadir aynibsekildeydi. Ama simdi duzeliyorr gece uykusu. Daha kucukken dediginiz gibiudi benim oglumda. Gecen gece 2 de uyandi 5 te uyudu. 6.30 da tamamen uyanmisti. Ama cok sukur duzeliyor
Dis cikarttiniz mi peki? Sanirim donemsel. 6 ayda bu veletlere biseyler oluyor

Kızlar yumurta sarısı yediriyormusunuz? Ne vereceğimi şaşırdım malum süt alerjisi var 3 kaşık şeftali püresi yedi sadece bugün. Biraz paylaşirmisiniz yedirdiklerinizden. Bu arada 6 ay 5 günlük olduk

Kızlar yumurta sarısı yediriyormusunuz? Ne vereceğimi şaşırdım malum süt alerjisi var 3 kaşık şeftali püresi yedi sadece bugün. Biraz paylaşirmisiniz yedirdiklerinizden. Bu arada 6 ay 5 günlük olduk
Ben sabahları lor yumurta sarısı patates tereyaği pekmez zeytin salatalık yesil biber.tabii ki hepsi ayni gun degil bazen birini bazen birini. salatalik ve yesil biberi yiyemese de kemiriyor elinde hosuna gidiyor.
Bi kere yoğurt bi kere meyve.
Yapabilirsem bi sebze haşlaması,çorbası veya yemeği yapmaya calisiyorum. Bi iki kere tavuk suyuna arpa sehriye denedim sevdi. Bi depeybir suyuna sehriye yaptim onu o kadar sevmedi ama bi iki kaşık yedi. Cok da düzenli degil açıkçası. keyfine göre belli olmuyor bazen yiyor bazen açmıyor ağzını zorlamıyorum.
Instagramda beb_ek_gida diyr bi sayfa cok guzel tarifler var onlara baslamayai düşünüyorum artik. Ise giderken yapip bırakacağım gun icinde ben yokken yesin diye.

Teşekkürler canım fikirler
İçin,bizim menü kısıtlı tereyağı lor ve süt ürünü veremiyorum.kızım pütürlü girdiği zaman ağzına çıkarıyor böyle 6 aylık şu şu yiyor diyenleri okudukça iyice bunalıma giriyorum kendim bişey veremiyorum diye

O da zamanla alışır her bebek farklı üzme kendini. Blender ile başlar gitgide puturlu hale getirmeye çalışırsın kademeli olarak. Alerji icin de menüler vardir mutlaka doktora danıştın mi ne dedi ?
Bebekler cok ilginçler. Mesela kızım birseyi ilk denediğinde seviyor merakla yaklaşıyor ayni seyi ikinci yada üçüncü yedirisimde yemek istemiyor. Degisiklik istiyor sanki tamam bunu tattim baska şeye geç dercesine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…