2017 Şubat Anneleri

Sanirim oyle. Az inxe de kucagimda camdan bakmak icin agladi baktirmiyorum diye. Ama aninda anlayamiyirum ki niye agladigini :)
Yavas yavas anlayacağız canım..Komili reklaminda diyor ya: " Bazi dilleri sadece 2 kisi konusur" diye sabirsizlikla bekliyoreee
Bu arada bez değiştirmede de külot bez reklami gibiyiz bir tek emekleyip kaçamıyor

Aylik igneyi hic duymadim ,nasil etkili bir korunma mi ? Bizde eşim korunuyor, benim hap kullanmami istemiyor..spinal de etkili mi ki ?
Eşe hic guvenmeyin o konuda bence.. Bdv de biri diyordu:"Korunmamiza ragmen hamile kaliyordum, meğer eşim kondomu deliyormuş"diye
Ayy ne güldüm onlara..

Eşe hic guvenmeyin o konuda bence.. Bdv de biri diyordu:"Korunmamiza ragmen hamile kaliyordum, meğer eşim kondomu deliyormuş"diye
Ayy ne güldüm onlara..

Bende onun kadın versiyonunu duydum.
Adam çocuk istemediği halde 3 çocuğu olduktan sonra kadının oyununu keşfediyor

Yavas yavas anlayacağız canım..Komili reklaminda diyor ya: " Bazi dilleri sadece 2 kisi konusur" diye sabirsizlikla bekliyoreee
Bu arada bez değiştirmede de külot bez reklami gibiyiz bir tek emekleyip kaçamıyor

Aynen oyle canim. Donuyor yuvarlaniyor:) bezi baglatmak istemiyor bir de ona agliyor bagliyorum diye :)

Aylik igneyi hic duymadim ,nasil etkili bir korunma mi ? Bizde eşim korunuyor, benim hap kullanmami istemiyor..spinal de etkili mi ki ?

Spinalde de kayiyor fapan diyorlar ya o yizden tereddut ettimm. Hepsinin koruma orani ayni %99 ama ben igneyi daha akilci buldum tedbir amacli sadece internet arastirmalarim amaxli bunu soyluyirum:) yanlis anlasilmasin

PinkMermaid
Kıııızzzz yazını okuyuncaa tribe girdim yaaa valla bir an gidip test mi yapsam dedim. Allah yavrularımızı bağışlasın daha minikler. Birde allah çocuğu olmayanlara nasip etsin. çünkü bu konuda Ben de strese girerim diye 4 ay oldu ria taktırdım ve adetim de düzenli birde kafam rahat. Nedense çok güvendim. Ama eşe güvenemem nemelazım hakim olamadım der veeee sonuçlar hüsran. Ayrıca riadan sonra tedirgin olmadığım için o an bile tribe girmiyorum kasmıyorum. Çünkü eşim korunduğu dönemler aman dikjat et diye diye adamda zevk falan bırakmamıştım. Umarım ria böyle yolunda devam eder.

Ohhh miss gibi yarasın oğluşuna. Bende beceremiyorum bir türlü ya

Hanimlar kehribar kolye ya da bileklik kullanan var mi bebislerde? İşe yariyor mu acaba? Dıs cikmasini kolaylastiriyor ve salyayi azaltiyormus ama bilemedim. Nedir dusunceniz?

Hanimlar kehribar kolye ya da bileklik kullanan var mi bebislerde? İşe yariyor mu acaba? Dıs cikmasini kolaylastiriyor ve salyayi azaltiyormus ama bilemedim. Nedir dusunceniz?
Kullanmıyorum ama düşüncem para tuzağı olduğu yönünde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…