2017 Şubat Anneleri

Yaa ne guzel bende istiyorum artik diş
Bizim dis cikarken hic atesimiz falan olmadi ama gece uykumuz normalde 9.30 aksam ama dün gece 11.30 da uyudu..ayakta sallanmayi sevmiyor artik , emerek uyuyor ve dün gece 1 saat emzirdim tam uyumustu yatirdim 10 dakika sonra uyandi eller titrek sekilde aglayarak...dis cikarmasindan dolayi huzursuz cok bazi aksamlar...o yüzden su anlarinin tadini cikar..gece memelerim zonkluyodu artik emzirmekten

Aranizda sophie zürafa dis kasiyici kullanan var mi kizlar ? O fiyata değer mi sizce , 100 tl ya cok pahali

Merhaba anneler nasılsınız? Epeydir giremedim.Hoş giremesemde kimsenin umrunda olmaz :))
Ev taşıyanlara allah kolaylık versin MaHlass geçmiş doğum günün kutlu olsun canım. mbg24 geçmiş olsun canım @Mutsuzperi27 kafanı takma canım süt yaramıyor ne demek aptal şeyler....

Gelelim bize ;ek gıdaya 6 ay dolmasına 15 gün önce başladık çünkü 100 gr almıştı. Sebzeyi yetiremiyorum sevemedi kızım onun dışında ek gıdada sıkıntı yaşamadık. Bu ara diş geliyor damak açılmış ama diş yok ne zaman gelir bilemiyorum.Sıkıntılı dönemdeyiz meme istemiyoruz....Daha yazacaktım ama uyandi bizim cadı

Canım çok teşekkürler.. öyle deme neden kimsenin umrunda olmasın.. herkes bi koşturmaca peşinde malum. Sebzeden önce yoğurt ya da meyve tattı mı ondan reddetmiş olabilir mi acaba?

@Mutsuzperi27 doktoru aradım canım.
Yoğurda başlayabilirsin dedi.
Yumurta şuan başlama havalar sıcak dedi.
Patates, kabak, havuç, bulgur, tavuk suyu birlikte haşla suyunu ver sonra da blender den geçirip verirsin dedi.

Canım çok teşekkürler.. öyle deme neden kimsenin umrunda olmasın.. herkes bi koşturmaca peşinde malum. Sebzeden önce yoğurt ya da meyve tattı mı ondan reddetmiş olabilir mi acaba?
canım benim çok geçmiş olsun. Allah beterlerinden korusun.

sophie biz 2 aylıkken almıştık kızlar. kullanıyor çok seviyor. buzdolabında soğutup veriyorum.
bir de 3 gündür hoppala kullanıyoruz. hatta şu an yazarken yanımda deli gibi zıplıyo
ilk gün sadece ayaklarını sürüdü ama 2. anladı amacını

Amin canım çok sağol..

Canim kucaginda tuttugunda bebis ayaklariyla yere kuvvetli bir sekilde basabiliyor mu? Benim oglum hic kuvvet uygulamiyor cunku. layia da bi ara almayi dusunuyorum

Çok teşekkür ederim ince düşünceli kutlaman için

Neden kimsenin umrunda olmayacağını düşündün ki

Dönem dönem hepimizin de kendini sadece evle çocuk arasinda ( veya diğer etkenlerle) geçirdiği baska hiçbir seyle ilgilenmediği zaman olmuştur..Geçer merak etme, kendini değersiz görmen sadece kendi motivasyonunu düşürür..
Umarım emmeme sorununu da, dişin verdiği sıkıntıları da bir an önce atlatırsınız

Kızlar aramızda çocuğu oturan yada diş çıkaran var mi ??????????????
6 aylik olmasina 8 gün var, destekli oturuyor ve alttan 2 disi var, disler tamamen cikmis degil tabi...biri yeni patladi pirinc tanesi gibi, digeri de yariya kadar gelmesine az kaldi..dis meselesini kafaya takmayin bence, her cocuğun gelişimi farkli ve bu çok doğal...ben emeklemeden 9 aylikken yürümüşüm direkt mesela ama benim bebeğim öyle olmayabilir..

Benimki 5 aylikken ayakta salladigimda oturma pozisyonuna geciyordu cok komikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…