2017 Şubat Anneleri

Herkesin kilo artışı genelde az oluyir takip ettiğim kadariyla. Benim kiz iki ayda yine 1200 aldi ayda ortalama 600 gr almaya devam ediyor. Boyu cok uzamıyor. Kafama takıyorum boyunu biraz.. kilosunu 3 e katladi 6 ayda. 2800 doğmuştu.

Bugün üzücü bir gün kotu haberleri okumakla gecilen bir gun..
Muzisyen annenin paylastigi Kubra Nur balkondan dusmus butun fonksiyonlari durunca ailesi organlarını bagislamis..
Universite tercihlerinde Kubra Nur muhendislik fakültesini kazanmis..Yavrum göremeyecek kadar kisaymis ömrü..Mimarlik fakultesini kazanan kardesime sevinemedim adaşına üzüldüğüm kadar

Kilo alımı çok güzel maşallah...
Benim oğlumda 2750 gr doğmuştu su an kilosu 8100 gr civarı boyu da 65 cm. Kilo alımı çok iyi oldu şükür ler olsun ama boy bizde de kısa
Eşimin boyu 178 benim boyu 168 genetik olarak uzun olur diye düşünüyorum ama kısa biraz dert ediyorum.
Eşim de atar boyunu ilerde diyor. Lise bitince bir an da uzadım ben diyor. Herhalde bizim oğlan da öyle olacak.
Eşinizin ve sizin boyunuz nasıl genetik olduğu için boy kilo meselesi ona göre değişir.

Rabbim mekanını cennet eylesin ailesine de sabır versin gerçekten çok zor bir süreç. Rabbim kimseyi evladı ile sinamasin. Herkesin evladına sağlık sıhhat afiyet versin.
Kardeşinizin bölümu de hayırlı olsun. Başarısı daim olsun

Maşallah bence hiç kafaya takacak bir durum yol boyu ayına göre normal, benim kızım 68 çıktı ama zaten 52,5 doğmuştu, ama mesela biz de kiloda sınıfta kalıyoruz, daha bu ay doğum kilomuzu ikiye katlayabildik Her bebeğin gelişim süreci farklı. Benim eşim çok minyon bir bebekmiş şimdi oldukça iri yarı bir erkek. Ben hep boylu boslu gitmişim iki yaşına kadar ama şimdi boyum 1.58 :))))

Cnmmm çok geçmiş olsunn allah korusun dikkat etmek lazım.

Umarım dilediğiniz gibi olmuştur ama hamile olmanız emzirmeyi bırakmanız demek değil. Facebooktan Emzirme Sanatı grubuna dahil olmanızı ve tandem emzirmeyi araştırmanızı tavsiye ederim.

Bizim kisa boylar ben 159 esim 169 civarı ama ne bieyim insan sanirim heo kafaya takacak birsey buluyor. Biraz şımarıklık ediyorum sağlıklı olması neyime yetmiyorsa evet daha uzarlar gelisim dönemlerinde balik yagi d vitamini takviyesi sporla filan

Kilo isine aklim sirrim ermiyor artik benim tamam istahli maasallah suana kafar hic emme isteginde azalma yasamadik ben memeyi cekmesem gun boyu yapisik yasayacagiz birbirimize.. ek gida tadimlarinda da ne versem hop yuttu maaşaallah sütümü sağdığımda da ustunde biriken sari yağlı kısım çok oluyor o da etkiliyor galiba. Benim taraf ta esimin tarafi da hep kisa genetik elbette bu isler. Diyorum ya hep bi sorun arıyoruz kafaya takacak somra Karral bebek gibi daha nicesini gördükçe oturup ağlıyorum kendime kızıyorum..

Canım çok geçmiş olsun Rabbim korumuş eloşu. Çok üzülmüşsündür eminim ama vicdan yapma sen onun biricik herkesten çok seven annesisin,bilsen kendini atarda ona zarar gelmesini istemezsin. Allahım korusun tüm yavrularımızı inşallah tirnaklarina bile acımasın..

tşkler dört beş saat emmeden duruyor her yolu denedim baya acıkınca geliyor bide şey acaba fazla mı çekiyor doyuyor

K Kanatlarimruhumda canim kayiplardan biri de sensin en ilk dogum yapanlarsin ek gidaya basladiniz mi
ben bayadir bakamiyorum sayfaya ...ek gidaya ben 4. aydan beri yavas yavas baslamisti
benim kizim da cok kilolu degil boyu da sizinki kadar degil ama hic dert etmiuorum..saglikli ya cok sukur o yeter..demek ki bunyesi boyle kilolu olmayacak ..ee ne yapalim yani bizim kizlar da citi piti olsun en guzelinden @Mutsuzperi27

cok gecmis olsun..benim Ela da dustu yataktan canim. seni o kadar iyi anliyorum ki... ama sadece korktu bizimki cok aglamadi doktora gerek olmadi cok sukur..ne kadar dikkat edersek edelim olacak olan oluyor iste...vicdan azabi mahvediyor insani ama yapacak birsey yok

Duzensizlik olabiliyor sanirim..Ben henuz adet olmadim 6. ay bitti...Bu durumu yasayan var mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…