2017 Şubat Anneleri

ek gidaya baslamadim basliycam bu ay alerji yapan seyler var isim zor tespit etmek gerek daha once agzina degirmistim ondan biliyorum sizin oglunuz vardi sanirim oda coklu besin alerjisi diye hatirliyorum mart annelerinden ek gida nasil gidiyor

ek gidaya baslamadim basliycam bu ay alerji yapan seyler var isim zor tespit etmek gerek daha once agzina degirmistim ondan biliyorum sizin oglunuz vardi sanirim oda coklu besin alerjisi diye hatirliyorum mart annelerinden ek gida nasil gidiyor
Biz inek sütüne ve yumurta ya aşırı tepkiliyiz diğerleride ağlatmıyo ama süründürüyor kuzumu. Şimdi biraz daha iyi ben diyetteyim yavaş yavaş abartma dan açıyorum diyetimi. Ona da pirinç unu ama kesinlikle organik doğal olucak piyasadakilerde yok dese de süt var alerji yaptı. Kabak veriyorum çorba yapıp. Kayısı püresi. Ama keçi yoğurdu baya hırpaladı doktor ağlama kurdeşen aşırı sancı çok aşırı sulu ishal yaparsa kes diğer türlü abartma dan ver dediği için veriyorum. Alışır diyor sanki öylede oluyor iyi gözlem yapmak lazım ki bebek yıpranmasın ama mahrumda kalmasın. Kayısı püresi veriyorum meyve olarakta bugün karadut verdim elini ağzına götürsü eli döktü ufak ufak onu kesicem. Sen pirinç unuyla başlayabilirsini en masum o gibi. Hem kiloda yapar inş.

Canım arkadaşlar gerekeni söylemiş zaten
Yaramayan süt mü olurmuş !!
Ondan mı boyu 70 cm olmuş. O kadar bebek var burda ,en uzunu senin kız mssşallah.
Süt yarıyor ki boyu uzuyor !!
İyi ki bilinçliyiz yaa,yoksa vay halimize ..
Hiç kafanı takma canım. Manken gibi kızın olacak inşallah

canim bende biliyorum ama bir an o kadar baski oldu ki üstümde kendimi kizimla kapatasim geldi senin önceki oğlun gibi olucak sanirim istah yok su ek gida tadimlari ve hipp organik princ yulafa basliym iyisi mi :)

Kadir tuğcu yu takip ettiğin nasıl belli ivo

Kadir Tuğcu'nun atarlarını seviyorum evet.
Ama onun dışında Kıroluk biraz da doğamda var maalesef

Onlar da hemşireyi fırsat bellemiş hınçlarını almışlar.
Bi bebeği annesinden iyi kimse düşünemez.
Bik bik konuşur susarlar.
Suratını salla geç cevap bile verme.
Şöyle yap>>>
Hırslarından kudursunlar.
Eşine de ki "kaynanamın büyüttüğü çocuk da ortada görüyoruz. Uzun ve zayıf.ben de onun izinden gidiyorum de..."

onu diyorum zaten evlendi 3 kilo aldi dahada zayifti bide kv esimi 6. ayda sütten kesmiş aynisini banada mi yapicak dedim sinirimi tepeme cikardi alemsin ivo

canim bende biliyorum ama bir an o kadar baski oldu ki üstümde kendimi kizimla kapatasim geldi senin önceki oğlun gibi olucak sanirim istah yok su ek gida tadimlari ve hipp organik princ yulafa basliym iyisi mi :)

Anlıyorum canım..
Anneleri hep en zayıf noktalarından vurmayı çok iyi biliyorlar maalesef.
İştahsız çocukta olması gereken en önemli şey sabır...
Çocuğunu bu şekilde kabullenip boş konuşanlara karşı her zaman geri verecek cevabın olmalı
Ek gıda da yavaş yavaş başla bakalım tadımlara ,belki sever cimcime

insallah canım ısrarcı olmadan baslamayi düşünüyorum zaten inatçı bi kız valla hiç yemez

Kızlar hepinizi çok özledim hamileyken elim sürekli telefonda idi hamileligimi hiç bir iş yapmadan eşimin işi dolayısıyla yanımda olamamasından dolayı annemde kalıyordum şimdi bebeğim doğdu ve cuma günü 7. Ayimiza giricez nasipse çok aktif değilim ara ara yazismalariniza bakıyorum ama cvp veremiyorum takiptesiniz ve beni de unutmayın lütfen sizleri seviyorum ❤

Gece 3 te Ela yataktan düştü... yatak baya yüksek. Ömrümden ömür gitti .. yerden kaptım kustu daha da korktum.. hastaneye gittik .. görüntüleme cihazları zararlı ve bebek henüz 6 aylık diye hemen çekmek istemediler.. 2 saat kadar müşade altında kaldık.. orda biraz uyudu yarım saatte bir uyandırılmalıydı dr uyandırdı tepkilerine baktı.. şükür normaldi de saat 5 buçukta eve geldik.. saat 9 a kadar da ben yarım saatte bir uyandırdım kontrol ettim.. şimdi ilk 24 saat gözüm üstünde.. hatta bana kalsa 72 saat 1 hafta 1 yıl... ömür boyu gözüm üstünde.. kötü düştü .. yaşadığım korkuyu ve vicdan azabını anlatamam zaten.. çok dikkat edin sizde nolur.. çocuk bu düşe kalka büyüyecek evet ama öyle olmuyor işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…