2017 Şubat Anneleri

çok geçmiş olsun canım benim kizim da yataktan yastığı ittirip onunla birlikte düştü ama aglamadi sakindi yastiğın üstüne düştü diye hatta gülüyordu bende takip ettim doktor kaynıma sordum takip et cihaza almasinlar durduk yere sıkıntisi yok belli dedi ama benim ömrümden ömür gitti çok iyi anliyorum seni ocak annelerinin de derdi düsme sanırım herkes yaşiyor allah korusun yavrularımızı bunla geçmiş olsun artık gündüzleri yere minik yorgani serip oraya koyuyorum yada yatağında bırakıyorum sende öyle yap istersen

mbg24 cok gecmis olsun canim.Allah beterinden saklasin.ben de oglumu dusurmustum 6 aylikti.Allaha emanet hepsi kuzularin.
Bu arada kizlar dun taze incir yedim sutum ciddi anlamda artti.paylasayim dedim.
Rabbim korusun kuzularimizi.acilarini gostermesin.

Çok geçmiş olsun canım.
Kıyamam kuzuya ya.
Allah korusun yavrulamızı.
Bende yaşadığım için biliyorum insanın ömründen ömür gidiyor.
Kaşla göz arasında gidiveriyorlar çok dikkat etmemiz lazım.

mbg24 çok geçmiş olsun.
Bebekler bu tarz durumlarda daha toleranslı bi bünyeye sahip.
Ağlamaları daha çok korku kaynaklı oluyo.
Ağrı eşikleri yüksek çünkü.
Ama yine de insanın candan can gidiyo.
Bende birlikte yatıyorum ve çok tedirginim.
Etrafa yastık diziyorum ama işte bilemiyo insan.
Allah kuzucuklarımızı bizlere bağışlasın...

Çok geçmiş olsun..Rabbim tekrarını yaşatmasın

Sağolun kızlar.. tamamen benim aptallığım.. emzirmek için beşiğinden yanıma aldım, bi göğsümü emdi biraz diğer tarafı emmek istedi diğer yanına geçince nasıl olduysa öylece uyuyakalmışım.. normalde nefesinin sesine parmağını kımıldatmasına uyanırım inanılmaz hafiftir uykum.. ama bu sefer küüüüütttt diye bi sese uyanmak zorunda kaldım.. Allah bir daha yaşatmasın.. işin garibi küt sesini duyunca fırlayıp beşiğinde aradım.. yanıma aldığımı bile hatırlamamışım.. saatler sonra biraz sakinleşince hatırladım nasıl olduğunu.. hafızamı kaybetmiş gibiydim.. hatırlayamadıkça daha çok kızdım kendime.. düşmesinden çok kusması korkuttu.. ağlamıyordu da işin ilginci.. ay ne biliyim kabus gibiydi işte..Allah hepimizin yavrusunu korusun.. onlarla sınanmayalım inşallah

Canim cok gecmis olsun. Valla bu aralar hepsi cok hareketli. Tek bir bos saniyeyi gozluyorlar gibi. Nasil oldu senin minik şimdi

Kizlar moralim cok bozuk...Tekrar hamile olabilirim, adetim gecikti...En son 9 temmuzda olmustum ve genelde 27-28 günde bir olurum...esim gebelik testi alcak eve gelirken, 1 saate hersey belli olur...cok üzülüyorum , insallah hamile değilimdir...dün kahvemsi bir leke geldi , normalde adet olmadan önce genelde gelirdi ama sonrasinda da kanamam gelirdi ...offfffffff...kizimi emzirecektim 2 yaşina kadar....son 3 aydir da sadece beni emiyordu, mutluydum cok...korunuyorduk da anlamadim neden böyle oldu, dua edin lütfen adetim gecikmis olsun........

Merhabalar 2 mart doğumlu kızım var meme reddi yaşıyoruz bebişleriniz kaç saatte bir emiyor
Biz 2-2.5 saatte bir emiyoruz sadece gece 4 saate cikiyor aralık..3.ayda yaşadık biz meme reddini en fazla en tepe noktasini ve 2 haftaya yakin surdu..
Ilk once agzinda aft var mi ona bir bakin..
Ben ayakta denedim, ustune yatip denedim,yan yatis pozisyonda denedim..Yani emzirilebilecek her yolu denedim onlarda olmuyorsa biberona veya enjektöre sagilms sütünüzden koyun agzinin kenarından onu verin agzini acmaya basladiginda yavasca memenizi almasini sağlayın ve bunu acken deneyin..Emzik kullaniyorsa o bile etkili olabilir ayni metotla..
En onemli sey ten temasi..

Umarim gonlunuze gore olur sonuc..Yapinca bizi de haberdar edin..

kuzun daha çok kücük canım rabbim hakkında ne hayırlı ise onu versin

Bugün 6. Ay aşılarının randevusunu almak için Asm'ye uğradık. Aslında kızım 6 ay 10 günlük ama rota aşısından sonra en az 30 gün geçmesi gerektiği için pazartesiye verdiler randevuyu. Boyu 68 cm, kilosu 7400 gr olmuş. Bu ay düzenli olmasa da aklım geldikçe tadım yaptırmıştım, boya gitmiş bizim kız:))) kilo artışı 250 gr boyu 3,5 cm uzamış geçen aya göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…