2017 Şubat Anneleri

Evet cnm eczaneden aldim ama her eczanede yok depodan siparis ediyorlar

Gece 9 saat mi uyuyo beslenmelere kalkarak sadece?Eğer öyleyse cok normal seninkide benimki gibi gunduzu sekerleme yaparak geciriyor ama benimki kesinlikle 10 da uyumaz aksam..

Son düzenleme:

Yok canim sen kendini suclama elinden geleni yapiyorsun sonucta

Gece 9 saat mi uyuyo beslenmelere kalkarak sadece?Eğer öyleyse cok normal seninkide benimki gibi gunduzu sekerleme yaparak geciriyor ama benimki kesinlikle 10 da uyumaz aksam..
Evet gece 1 kere kalkiyir genelde bazen 2 o da 9 gibi uyursa. Gece uykusu var sadece zaten. 12 de uyusa 9 da uyusa sabah 7 de 8 de kalkiyor. Az degilmi ama o kadar uyku

Anne sütü mucizesi.. lütfen sütü olan anneler 6. Aydan önce gereksiz ek gıdaya başlamasın..... ilk 6 ay tüm ihtiyaçlarının %100 ünü karşılıyor başka hiçbirşeye gerek yok.. bebek aç değilse kilo alsın vs diye keyfi olarak küçücük midesini gereksiz yiyeceklerle doldurmayın.. onları bir ömür nasılsa yiyecek ama anne sütünü bir daha bulamayacak.. ihtiyacı olan herşey ama HERŞEY anne sütünde var!

Eklentiler

• IMG_1260.PNG
    181,8 KB · Görüntüleme: 59
Canım dün yazdıklarıma karşılık cevap yazma ihtiyacı duyuyorum,keyfi olarak başlanmasına bende karşıyım biliyorsun ama sürekli mızmız ağlıyor acaba açmı diye düşünüyorum artık başlama taraftari değilim bende bir süre daha geçmeyeceğim ek gıdaya gözlemleyeceğim bakalım kilo alimi da gerilemiş baya

CAnım sana ya da bir başkasına karşılık yazmadım gerçekten.. öyle olsa alıntı yapardım öyle şeylerde çekinmem aylardır o kadar da samimi olduk artık bizim gibi aktif yazışmadan sadece okuyan anneler de var.. herkese bilgi olması için yazdım.. bir de bebek aç değilse dedim ya.. sen mama da veremiyorsun durumun biraz daha farklı o yüzden..

Biliyorum canım ima etmeyeceğini o kadar samimiyiz dediğin gibi.bende buradan okuyan varsa yanlış örnek teşkil etmesin diye yazdım. Heryerde kocaman yazmışlar hastahanede ilk 6 ay anne sütü diye d ve k vitamini haricinde bütün vitaminlerin % 100 ünü alabiliyor kuzularımız bu sayede. Tüm yavrularımız sağlıkla büyüsün inşallah

Bende dün yazdıklarıma istinaden üstüme alındım.
derandiren e katılıyorum kilo alsın diye değil aç olduğunu bildiğim için ek gıdaya yavaş yavaş başladım yoksa doyan bebeğede fazla fazla yedirecek halim yok.
Her zaman istedim 6. Aya kadar anne sütü almasını ama büyük konuşmuşum sanırım olmadı birde doktor ve aile hekimi başlamazsan kilo kaybeder deyince başlamak zorunda kaldım.
Zaten her mesajımda söyledim bizim doktorumuz bize göre başlayın dedi diye sizde doktorlarınıza sorun diye.
Tavsiyelerin içinde teşekkür ederim.
Yanlış anlama kendimi açıklama yapma gereği hissettim.

Canım sen kaçgün gecikmişti en fazla bugün 4.gün

Evet gece 1 kere kalkiyir genelde bazen 2 o da 9 gibi uyursa. Gece uykusu var sadece zaten. 12 de uyusa 9 da uyusa sabah 7 de 8 de kalkiyor. Az degilmi ama o kadar uyku
Az değil gayet normal..Benimki gece 1 gibi yatiyor 9 gibi kalkiyor (3 4 kez emmelere uyanarak) Ondan sonralarimiz hep 30 40 dk en fazla 1 saat 2 3 saatte bir sekerleme seklinde..

Az değil gayet normal..Benimki gece 1 gibi yatiyor 9 gibi kalkiyor (3 4 kez emmelere uyanarak) Ondan sonralarimiz hep 30 40 dk en fazla 1 saat 2 3 saatte bir sekerleme seklinde..
Benim kiz 5 saatte yarim saat yapiyor iste o yoruyor maalesef.. gece uykusuna en gec 12yi buluyor dalması ama sanah erken kalktigi icin o da sanırım

Ferrum damla kullanmadigim icin kendimi tekrar alkisliyorum

Pardon canım yanlış okumuşum :))) inşallah yaa :) sütten kesip de o kötü mamayı vermek istemiyorum. Şimdilik keyfi yerinde kakada kan ve pişik dışındakiler sorun değil. Doktor verdiğin çok büyük bir karar yapabilir misin dedi yaparım dedim yeter ki o emsin. Bana ihtiyacı var yavrumun. Emzirirken ağlıyorum allahım mecbur bırakmasın yavruları o mamalara diye. Herkes için dua ediyorum. En azından 6. Ayı bitirsin ek gıdaya geçince anlarız neye alerjisi olduğunu o zaman kolaylaşır diyetin dedi doktor. İnşallah bakalım. Şimdi de 3 gün aynı yemekleri yiyeceğim bakalım nasıl olacak.

İnşallah canım benim hepsi iyileşsin kuzuların. Hem bedenen hem ruhen yoruldum herkese açıklama yapmak bu kız niye zayıf büyümüyor laflarına karşılık vermek sinir bozucu

valla el birligiyle haklarindan gelsek iyi olurdu

4 kaynanayı da alıp 4ünün de kafasını birbirine vuralım

Ben sordum ama içeriğini bilmiyorum dedi. Seninki ne diyecek bakalım. Maflor diye bir probiyotik verdi bizimki.

Ben deeee

Kızlar dedim ya kimseye cevap olarak yazmadım genel bi paylaşımdı üstünüze alınmayın lütfen

bende kullanmiyorum canim

o yorumlar bitmez zayif sut yaramiyor mama ver princ unu ver cubuk kraker bir boyu var diyenler beni tam cildirtti kaynana encok diyo orda bogazina yapismamak icin kendimi zor tutuyorum esimi tek 6 ay emzirmis kendisi vermemiş ben kesmem öyle insallah iki yasina kadar sagabilirim cok istiyorum vermeyi emzirememek üzse de sütümü aliyor cok sükür diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…