2017 Şubat Anneleri

Amin amin kötü düşünmüyorum zaten hiç inşallah geçecek.
Ben bu doktoru hiç sevmedim alerji doktorunu ve koca memlekette bir tane tek var 2 ayda bir çağirdi. Çok ters bir adam konuşamıyorsun mübarek.
Soya bazlı söyledim geçen sefer asla asla diyor mamadan olamaz kabul etmiyor bende yazmayin dedim kullanmayacağım.
Kusması değişiyor bazı günler çok bazen az büyük bir şehire gastroenterolojiye götürün dedi iki doktor ama götürmeyi düşünmüyorum

Evet canım yakın bir şehirde varsa götür bence. Arkadaşımda da vardı kusma. Kızı 6 buçuk aylık azaldı baya şimdi de bitti belki sizinki de zamanla biter. Hangisiydi mama? Bana bu kontrolde sütten kesip mama vereceğiz dedi ama kabul etmedim nasıl keseyim süt kuzusu o daha meme olmazsa çok ağlar

Götürmeyi düşünmüyorum demiştim canım:))) minicik bebeğim daha inşallah bizim kusmada geçer hayatım biraz yediği yarar.
Similac alimentum du bizimkisi sütten kesmeden takviye yaparsın içine tatlandirici vanilya şurubu koyup,doktora sormuştum vanilya şurubu koyabilirsin demişti. Ama sakın sütten kesme ben kesmeyi düşünmüyorum

sutten kesmek mi baska bi yolu olmali ya ben 4 aydir sagarak veriyorum emziremedigim icimi yakiyor hic degilse kendi sutum diye avutuyorum gonlumu insallah olmaz canim kuzular iyileşir derandiren bizdede var malesef alerji tahin helva yedigimde domates visne yedigimde falan belki oluyor bizim kiloda 6300 civari malesef %10persentildeyiz alerji varsa illa etkiliyor

Geçecek inşallah bu günler.
Birde alakasız ama ne zaman kaynanam gile sinirlensem aklıma senle tereyagli ekmek geliyor:))) ay sizin içinde kendim içinde dualar ediyorum canlar şu 3 kafadar kaynananın kafalarini tokuştursaydik:))

valla el birligiyle haklarindan gelsek iyi olurdu

Başladım canım.
Tavuk suyuna çorba yaptım ama doktorumuz sadece un ve tereyağı köy dedi ama ben normal terbiyeli yaptım.
Sonra ağzının kenarlarında sivilceler çıktı doktora sorduk sıcaktan yumurta yapmıştır kullanmayın bide öyle deneyin dedi.
Patates kabak havuç bunları haşladım içine biraz zeytinyağı ve su ekleyip püre yapıp verdim.
Gece yatarken de muhallebi veriyorum.
Hergün meyve veriyorum az az.
Ek gıdaya geçmeden önce çişli bezleri bizim de azalmıştı ama ek gıdaya başlayınca eskisi gibi değil ama baya arttı.
Ayrıca doktorumuz doğmadığı için azaldı dedi.
Sağlık ocağı da başla deyince çocuğun aç kalmasındansa başladım ne yapayım.

İyi etmişsin canım napcaz açmı kalsınlar Püreleri kati olarakmı veriyorsun dün biraz patates haşladım pirinçle diliyle itti:/ yemedi hanfendi ama elimdeki şeftaliye saldırdı:)) bende meyve vermek istemiyorum şimdi sebze yemez diye

Allah yardımcın olsun canım.
Ortaydı canım.
Biraz su ekledim.
Bizimkide işine geldiği gibi bazen yiyor bazen yemiyor.
Meyveyide ağzını yüzünü buruştura buruştura yiyor.
Hele bazen kendini titretiyor hani limon falan yediğimizde yaparız ya onun gibi.

Seni de unutmam artik:) tüm kaynana gillerden çekenlere ediyorum zaten
Bizimki zaten heyecanlanır titrer sinirlenir titrer alişiğim:) ilk su verdiğimde midesini bulandirmişti belki bunlara da alışır umudum var ama tereyağı ağır olmasın bebişe dikkat et

Sağol canım.
Bizimki de bayılır.
Bizimkide temkinli davranıyor yerken, bazen öğürüyor, bazen istemiyor.
Çok az koyuyorum ya ama sağol dikkat ederim.

Cnm dr una mamasına tat vermek icin vanilya surubunu sormus muydun? Ne dedi?
Evet canım sen söylemiştin zaten ozaman sormuştum koyabilirsin dedi de zaten mamayı verdiğim gibi kabarmıştı gene. Birde bibac d3 ü sordum doktora al getir bakayım dedi eczanedenmi aldın canım sen belki bize de iyi gelir

Kızım gunduzleri uyumuyor kafayı yemek üzereyim.. bi bebek 13 saatin sadece 80 dksini uyuyarak nasıl geçirebilir aklim almıyor. Takip ediyorum programa yazıyorum size de gindereyim resmini hatta. Sabah 9 dan gece 23 e kadar iki kerecik uyudu.. banyo da yaptırdım arada kuvete suya da yatırdım ferahlasın diye. Karni tok gaz cikariyor kakasini yaptı keyfi yerinde surekli oyun istiyor bizi yanından saniye ayırtmıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…