2017 Şubat Anneleri

Keşkeee bende öyle diyorum keşke ben olsaydim öyle hani kiloyu kafaya takmayin diyorlar ama kilodan değil kendimi suçluyorum.
Şimdi dr dan geldik 6,400 dü. bu ay 6,500 100 gram tek almiş doktor kilosu geride dedi okadar uykusuz kalıyorum kalkıp emziriyorum işe yaramamiş demekki çok üzgünüm canım çok sıkılıyor artik

Hic canini sikma canim. Allah korusun baska bi problemi olsaydi. Kilo alinir da verilir de Allah daha buyuk sikintilar vermesin. Annem hep boyle der

Hic canini sikma canim. Allah korusun baska bi problemi olsaydi. Kilo alinir da verilir de Allah daha buyuk sikintilar vermesin. Annem hep boyle der
Amin inşallah canım hiçbirimizin evlatlarına,ama doysa kilo alırdı diyorum demekki doymuyor canım baya sıkıldı ek gıdayamı geçsem diye düşünüyorum 5 ay 5günlüğüz doktor yavaş yavaş tattırabilirsin dedide bilmiyorum

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz kızlar.

mbg24 , en kısa zaman da oğluşu iyileştireyim dünürüm ,eloşum hastalanmasın :))

Gecemiz çok kötü geçti kızlar. 1-2 saatlik uykuyla duruyorum. Ateşi çok hafif kuzumun ama gribe dayanamıyor vucudu. O kadar halsiz ki...
Az önce de dr.a gittik. Grip geçirdiği için yapacak bişey yok dedi. Burnunu düzenli temizleyip bol emzirmeye devam...
6.ay kilomuz 8600 ,boy 67 cm..
1 ay da 200 gr almışız. Sanırım en düşük kilo alımı bu ay oldu. Artık çok hareketlendikleri için zor kilo alır bu bücürler :)
Cildi için atopik diyor doktorumuz. Ek gıda dönemin de özellikle alerjik şeylere dikkat etmek gerekiyormuş.
Hastalığımız iyileşince azar azar başlarız artık tadımlara. Bakalım nasıl ilerleyeceğiz..

6.ay aşılarını bir kaç gün erteledik. Şuan zaten çok halsiz olduğu için vucuda ekstra mikrop verip daha da yormanın anlamı yok...
Bizden şimdilik bu kadar..

Iyi tatiller canim :) masallah oglusa:) sizde de atopik dermatit vardi degil mi canim? Denizin tuzlu suyu iyi gelir mi acaba ? Gecen girtigimde dr.a soramayi unutmusum da
Söndürdü biraz kizarikliklari cnm gercekten iyi geliyor..
tereyagli ekmek cnm dondurma eksikligini sorbe yiyerek giderebilirsin tavsiye ederim..

Cok gecmis olsun canim tez zamanda sifa bulsun insallah.

Canim belki fiziksel olarak zayif biri olacak senin kiz. Hani olur ya yer yer kilo almaz. Belki oyledir. Bu arada drm dedoyse yavas yavas tattir belki yemekleri daha cok sevecek

Canim belki fiziksel olarak zayif biri olacak senin kiz. Hani olur ya yer yer kilo almaz. Belki oyledir. Bu arada drm dedoyse yavas yavas tattir belki yemekleri daha cok sevecek
Belki de öyle canım bilemiyorum insan kendini suçluyor doyuramıyorum diye hiç böyle düşüneceğimi tahmin etmezdim
@Gri06 canım senin kızda kilo almamişti ek gidaya başlayacaktin başladinmı ne veriyorsun? doktorumuz sebzeyle başlamanın daha iyi olacağini söyledi

Canim 3 gun oldu sut ve sut urunleri tuketmiyorum. Sadece yuzunde kaldi kizariklik.ama arada bi cay kasigi dondurma falan kacamaklar oldu onu da cok canim cekti diye yedim. Ama dedigin gibi fark etti. Yememek daha mantikli dedigin gibi canim

İnşallah geçer de kısa süreli birşeydir:)))

Ben de takmayım diyorum ama sorun kilo değil gelişimi hareketleri geride kalır diye korkuyorum

Çişli bezleri nasıl? Elif in baya azaldı günde bir margarin kadar bile olmuyor. Bu ay 100 gram almış bizimki. Doktor 20 gün dayan ek gıda ile düzelir belki dedi. Hem de neye alerjisi olduğunu buluruz dedi.

Söndürdü biraz kizarikliklari cnm gercekten iyi geliyor..
tereyagli ekmek cnm dondurma eksikligini sorbe yiyerek giderebilirsin tavsiye ederim..

Evet canım keşfettim bir tane onu yiyorum:)))

Bu ara da yazmayı unutmuşum. Oğluşun böbrekleri artık iyileş miş..
Çok şükür atlattık
Rabbim tüm şifa bekleyen yavrucaklara şifa versin inşallah..

Geçmiş olsun boncuğa darısı bize

mama vermiyorsunuz sanırım

Özel mamaları var onlardan yemeleri gerekli ama onların tadı da berbat

Aynen bende okumak istemiyorum artik yazılanları yok boy kısalığı zeka geriliği. Gerçekten çok can sıkıcı :/Birde şu kusmaları bitmiyor
Çişli bezler çok çok azaldı canım uzun süredir ağırlaştığını hatirlamiyorum sadece geceden sabaha ağır oluyor o kadar.
Ben özel mamada verdim onda da alerji oldu hatirlarsan şimdi düşünüyorum ek gıdayamı başlasam diye bilmiyorum ya iki arada bi derede kaldım

Olmaz canım inşallah hiçbiri Allah esirgesin hastanede bir sürü alerjik bebek gördük hepsi de normal görünüyordu

Azalma olmadı mı hiç kusmada? Bir de ne kadar sürede bir kontrole gidiyorsun? Bizimki ayda bir çağırdı.

Sizin mama soya bazlı mı? Soya da alerjikmiş canım. Aminoasit bazlı mama belki işe yarar

derandiren tereyagli ekmek kilonuz ortalama degerde degil mi canim bu arada alerji icin kan testi dogru sonuc vermiyor ama deriye yapilan kesin ogreniliyor onu yaptirdiniz mi
Bizim geride canım ve elanın deriye test yapıldı. Bu testlerin pozitif veya negatif çıkmasi olmadiği anlamina gelmiyor biz elanın Ağzına süt veya mama değdirdiğimiz gibi kabarıyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…