2017 Şubat Anneleri

Benim minnoşum artık baya uzun süre desteksiz oturabiliyor ve inanılmaz mutlu oluyor oturduğu için daha 10 günümüz olmasına rağmen 6.ayda gerçekten bambaşka bi bebek geldi sanki eve tepkiler taklitler cilveler çok değişti.. Allah hepsine sağlık versin evlat gibisi yok gerçekten

Kızlar ya ben doğum dan sonra her ay düzenli adet oluyordun bu ayın 22 sünde olmam gerekiyordu olmadım tırsıyorum inannın eczaneye gidip test almaya korkuyorum eşimi sorguluyorum ben bişey yapmadım diyor yani korunuyor bende anlamadım ya böyle bişey olan oldumu düzensizlik gecikme

Allah yardimcin olsun cnm alerji çok zor farkında olmadan kacak olabiliyordur ya da coklu gida alerjisi vardir cok tanidigim var 15 16 aydir dondurma buskivi yuzu goremeyen arkadaslari Insallah o kadar uzamadan iyilesir alerjik kuzular..
TuRuNCu Cnm cok gecmis olsun tez zamanda iyilessin ogluslarin..

Ben de şubat mart nisan tam gününde adet oldum.
Mayıs ve haziran da olmadım.
Bakalım bu ay olcak mı?
Bat 30 temmuz.
Olmazsa da şüphe etmem.
Çünkü gebelik öncesi de çok düzensizdi.
2 ayda bir falan olurdu.
Bi de zaten eşimle asker arkadaşı morundayız
Yüzünü görmüyom gibi bişey.
Geldiğinde uyumuş oluyorum aylardır

Ya ben doğumdan önce de 22 mayısta olurdum hep doğumdan soneada 3 defa 22 sinde oldum şimdi olmayonca acabamı dedim hiç belirti bile yok tırsıyo insan yokaa bizimde ilişki durumu pek iyi denemez :))

Biz tatildeyiz oglusu denize alistirana kadar 40 takla attikEki Görüntüle 2025447
Ay yerim:))
Kızlar bebişini parka çıkaran var mı biz her gün 5-6 gibi çıkıp 8e kadar dışardayız önce yürüyüş yapıyorum sonra parka götürüyorum salıncakta sallanıyor 15 dk kadar ama hep kayıyo:))) bir de parktaki çocukları izlemeye bayılıyo

derandiren
Benimde kızımın makatının etrafında kızarıklık var neden oluyoki bu kızarıklık

Ben dün çıkardım.
Ortalama 4-5 günde bir çıkıyoruz.
Yani evin temizliği yemeği yetiştireyim derken bi bakıyom akşam olmuş.
Her sabah dışarı çıkma hayaliyle uyanıp, akşam olunca yine bişey yetişmedi diye mızırdanıp uyuyorum.
Ben hala akşam 9-10 gibi sızanlardanım :)
Zaten kız 8-9 gibi uyyo ve çok sık uyanıyo.
Oyüzden nekadarda uyursam kar mantığı :)

Gecmis olsun canim cok.. o kadar hassas bir durum mu.. Kanlı kaka nasıl oluyor ? Resim ceksem benim kizin bezine bi bakar misin bem daha once yasamadigim icin bilmiyorum.

Ne zaman istersen özelden atabilirsin canım. İstersen ben de atabilirim iplik gibi olmuştu bizde daha önce ama artık daha da fazla oldu

Biz bütün testleri yaptırdık ama birşey çıkmadı. Doktor haklı kan almak çok zordu 4 tüp kan aldılar kuzumdan artı doğru sonuç da vermiyor

Bizim ilk gittiğimiz doktor yanlış diyet verdi bir ay diyet yaptım sonra birden tamamen bozdurdu diyeti çocuk daha kötü oldu. Sen bilirsin ama ağırlıklı tüketmek belki daha da kötü olur. eğer alerji varsa bir hafta tüketmezsen sonuç alırsın. tamamen düzelmese de fark eder

Kızım da pişik oldu iyice. Heryerini sardı yüzü kızardı vallahi içim yanıyor. Keşke ben olsam da o olmasa. dua ediyorum sadece Allah yardımcısı olsun hepimizin.

İshal kabız durumu da yoktu ama eşim de ben de ağlayacaktık bezin o halini görünce bugün gideceğiz doktora bakalım. Diyetim çok sıkı zaten daha neyi çıkaracaklar bilmiyorum. En büyük korkum sütten kesip mama vermesi. Emzirmeyi çok seviyorum her emzirdiğimde şifa olsun diyorum ama ne bileyim zor işler

Kızımınki de böyle ama alerji durumu yoktur bence. Sadece yedikleri ağır gelmiş olabilir. Böyle durumlarda ek gıdaya ara verip sadece anne sütü verdiriyorlar (ya da mama) düzelince tekrar yavaş yavaş geçersin ek gıdaya belki işe yarar canım

Tabikisiide buyur teyzesi ısırmalik veriyorum onun lakabı var zaten namı diğer koca yanak
Bizim kizda bayan yanak oluyor
Zagol canik gecti bi sefer oldu sadece.

Tahmin edebiliyorum canım. İnan tv açamıyorum dondurma reklamlarından misafirliğe bile gitmiyorum herkes ye diyor bilmediğim şeyi ağzıma almıyorum ama geçmiyor. İyice zayıfladım. SAnırım çoklu besin alerjisi. bugün doktor Ne diyecek bakalım.

Biz tatildeyiz oglusu denize alistirana kadar 40 takla attikEki Görüntüle 2025447

maşallah size:)))

Bizim kizda bayan yanak oluyor

Zagol canik gecti bi sefer oldu sadece.

Çokça sevindim canım geçmiş olsun

Canim 3 gun oldu sut ve sut urunleri tuketmiyorum. Sadece yuzunde kaldi kizariklik.ama arada bi cay kasigi dondurma falan kacamaklar oldu onu da cok canim cekti diye yedim. Ama dedigin gibi fark etti. Yememek daha mantikli dedigin gibi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…