2017 Şubat Anneleri

Guzel anneler ek gidaya gecenler sabah aksam yada sabah ogle aksam ne verdiklerini yazarlarsa cok faydali olacak fikir almis oluruz birbirimizden.ben henuz basaramadim sanirim dr tek tek ver dedi pureleri kizim hic sevmedi havucu ve patatesi denedim.kasik mamasi baslayan var mi ?ikinci cocuk ama basa sardim resmen .her cocuk ta farkli oluyomus

Cnm benim oğlan da aynı senin ki gibi oldu neden olduğunu anlamadım bir türlü. İlk Gece uykusuna geçince 3 4 saate yakın uyurdu. Geçen Saydim sabaha kadar 8 9 kere uyandı ve ben mahvoldum. Şimdi de 4 5 kere fln uyanıyor ağlayıp uyanıyor emiyor uyuyor. İnş tez zmn da hepsi de düzene girer ve bizde rahat ederiz.

Ozaman dediğin gibi geçici bi süreçtir canım.
Ağlayarak mı uyanıyo, yoksa uykusu kaçmış gibi etrafa bakıp dönerek mi?
Ağlayarak uyaniyo emziriyorum susuyo gayet dalmış gibi yatiriyorum 10 dk içinde basliyo en fazla saat başı kalkar oldu

Benim hep öyle:/ saat başı kalkıyor 4 saat uyuduğunu hatirlamiyorum ama çok yorucu gerçekten
Yorucu olmaz mi ilk günler de ki gibi oldu düzen e girmişti ne güzel sanırım atak haftasında çünkü gündüz fln gayet iyi huzursuz değil bugün dr a da gittik iyi her seyi ınş geçer o da

Aynı aynı işte tam yatırıp kendim yatıyorum gözümü kapatmadan uyanıyor halbuki gayet dalmış şekilde yatiriyorum gerçekten yorucu bakalım geçer ınş

G gul_22116 canım dr a gittim bugün terlemesine yapısal yada genetik olabilir dedi babamız da çok terliyo bizim tsh için olsaydı topuk kanı bakıldığında çıkardı dedi bu zamanlar da olmaz senden de geçmez dedi tahlil fln yapmadı

Hep onlarla mi yasayacaksinjz canim yoksa gecici bir durum mu hani geciciyse sabir dersin de degilse kesin tavrini koysun esin öyle şey mi olur yahu oyle dedelik de olmaz torun sevgisi de densizlik yani.umarim esin çozer bu durumu en kisa zamanda

İnşallah Canım onlarla yaşamıyorum evlerinde oturuyoruz. Babam istediklerinde şart koştu oğlunuzun işi belli olmaz kiraya gitmesinler dedi bunlar kiraya gitsinler diyorlardı. Eşimin yapabileceği birşey yok şu an tavırda koyamıyor anca durumumuz düzelir kendi evimizi alır çıkarız öyle hadlerini bilirler

Gece 12 buçuk ve odaya daliyo höösssttt diyeydin bi ama kocanda da var yaz günü bilmiyomu nasıl yatiyosun niye engel olmuyo tövbe ya gerçekten sinir bozucu benimki bazen gündüz gelir cat kapı da yine sinirlenirim çünkü evde nasıl olsa geziyoruz bi anda afalliyo insan

Kimse yardimci olmayacak galiba
Römerin dualfix olani 0-18 diye biliyorum
Cybex sirona da öyle..
Biz yeni aldik arabayi prego 4055 cabrio olabilir diye dusunuyorm (0-25 kg) veya kraft-casual-chicco 3 lusunden birine de bakabilirim..
Su an kraftin pusetini kullaniyoruz sığabildiği kadar onu kullanacağım ztn yazın indirimli olmuyor bu ürünler kışın almak mantıklı geliyor bana..

İşte diyemiyoruz maalesef görgüsüzler. Eşimde onların evinde oturuyoruz diye çıtını çıkartmıyor Zaten dili bir bana uzun. Adam alışkanlık haline getirdi gece 1 lerde gelip hizmet bekliyor. Bıktım vallahi cahil insanlardan

Ağlayarak uyaniyo emziriyorum susuyo gayet dalmış gibi yatiriyorum 10 dk içinde basliyo en fazla saat başı kalkar oldu

Atak haftasıdır ozaman Canım.
Üzerine okuyorsunuzdur zaten, bi de odasında sirkeli tuzlu su bulundurmak iyi gelebilir.
Ağzı açık bi şekilde.
Evde sirke bulundurmak sünnet zaten.
Bu şekilde odaya koymak da faydalıymış.
Necis varlıkları uzak tutmak için.
Bizim kıza iyi gelmişti.

derandiren tatlım sırf sana moral olsun diye anlatıyım ozaman, yoksa hatırladıkça yerin dibine giresim geliyo:
Ben kayınpedere memem açık yakalandım.
Nokta.
:/ ne düşüncesizler ya. Ben ameliyat oldum canım o ağrılarla diğer odaya gidip emziriyordum kayinbabam evimden çıkmadi günlerce. Yemek hazirliyoruz gelip sofraya kuruluyorlardi akrabalarim başka şehirden geldi oda geldi oturdu berbat günler geçirdim de insan bu kadar düşüncesiz olamaz. Eşime söyledim ama bir daha gelirse o saatte kapıyı açmayacağiz geldim derse yatiyorduk dicez,belki vazgeçer beyefendi:/

Aslında kayınvalideler böyle durumlarda eşlerini zaptederler, senin kv yok mu?
Benimki meme olayından sonra eşini hep uzak tuttu benden sağolsun.
Yani yine hergün geldiler ama rahatsızlık vermemeye çalıştılar.
Eşini dikkate almıyo mu kp bu arada, uyarınca ne diyo mesela Canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…