2017 Şubat Anneleri

Kayinvalidem berbat ötesi birşey canım görüşmüyoruz. Oda hamileyken canıma okudu kv kp den beter anlayacağın.
Yok eşimi takmıyor kp eşimde babasına tek laf söyleyemez.zaten sanki bezdirmeye çalışıyorlar evlerinden çıkalım diye. Herşeyleri bir oyun çünkü ben böyle aile görmedim

Maasallah canim afiyetle yesin bebisin.kac saat beklettin uzerine ortu ne kalinliktaydi.sirrini paylas bizimle

Canım süt hazır süt değil sütçüden aldım.. kaynatıp serçe parmağımı 6 ya kadar sayınca yakmayacak kadar ılımasını bekledim mayayı koyup karıştırdım hiç sarmadan kavanozun ağzı açık şekilde çalışmayan fırına koyup 6 saat beklettim , fırından çıkarıp kapağını kapatmadan da birkaç saat dolapta ağzı açık bekledi sonuç bu başka sırrı yok:)

Ellerine sağlık canım süper görünüyor:)

Teşekkürler canım

derandiren tatlım sırf sana moral olsun diye anlatıyım ozaman, yoksa hatırladıkça yerin dibine giresim geliyo:
Ben kayınpedere memem açık yakalandım.
Nokta.
en korktuklarmdan benım kayınpederm yok malesef ama her emzırmemde ede bırı varsa kardsım falan kapımı kıtlerım emzırırım hepte kıtlı kapıya gelırler ne hıkmetse:)

Galiba atak yapiyim soyledigini sağol canım

Ne Insanlar var ya ayıp be Allah sabır versin canım sana eşinin uyarmasi gerekiyo biraz

Ben gece bebek agladiginda babamin odaya dalmasindan rahatsiz oluyodum. (Annemlerdeyim bi suredir) Kayinpeder daha kotuymus. Bence kapiyi acmayin uyuyoduk diyin ertesi gün de sorarlarsa.

Ben gece bebek agladiginda babamin odaya dalmasindan rahatsiz oluyodum. (Annemlerdeyim bi suredir) Kayinpeder daha kotuymus. Bence kapiyi acmayin uyuyoduk diyin ertesi gün de sorarlarsa.
Bana yazdın sanırım,zaten öyle yapacağız bu kaçtır geliyor alışkanlık yapmış kendine,üstüm müsait olmayabilirdi çok sinirlendim de bişey diyemiyoruz maalesef.

cok ayıp etmış gercekten allah sabır versın zorbır durum

Bebeğimin çok gazı oluyor uykusunu da etkiliyor bugün kucakta sallaya sallaya uyuttum hafif de değiller artık doktor kontrolüne de daha var hareket de ediyorlar artık neden böyle oluyor

Ben evlendiğimden beri mesafeyi korumaya çalışıyorum ama çocuk bahane ediliyor gerçekten bir kere habersiz çat kapı geldiler odadan çıkmadım ben de yol geçen hanı mı yeni doğum yapmışım kv bile gelir odaya kapıdan bakar emziriyorsam gel demem özellikle emziriyorum derim çıkar bir kere bile taviz vermemek lazım kp hep oğlumun evi oğlumun arabası diye konuşur benim ailemin yanında da bana yalakaşık yapar Can'ım kızım bilmem ne samimiyetsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…