2017 Şubat Anneleri

Benim baya baya düzene girmişti canım ya 10 gibi derin uykuya daliyodu 12 gibi ben emzirip kendimde yatiyodum 3-4 E kadar uyuyodu sonra emip yine 7 ye kadar uyurdu ama dün geceyle 5.gece oldu saat başı kalkıyor oyun da değil agliyo hep atak mi diye düşünüyorum ınş geçicidir çünkü yeni doğan dönemi gibi olduk

Ozaman dediğin gibi geçici bi süreçtir canım.
Ağlayarak mı uyanıyo, yoksa uykusu kaçmış gibi etrafa bakıp dönerek mi?

Canim 7 kilo assagisi kanguru sakincaliymis diye duydum yanlis.mi acaba

Benim hep öyle:/ saat başı kalkıyor 4 saat uyuduğunu hatirlamiyorum ama çok yorucu gerçekten

Dün gece sinirlerim tavan yapti kayinbabam alişmiş gece yarısı geliyor tam gözüm uykuya dalacak 12:30 saat kapıya nasıl vuruyor durmadan bizde yatak odasındaki klima bozuk diye içerde yatıyoruz bir süredir. Eşim gitti kapiyi açmaya söyle yatiyorlar dedim içeri girmesin eşim kapadı kapıyı yatiyorlar mutfağa gidelim dedi adam daldı içeri gelmiş üzerimden atliyor kızım uyurken gidip öpüyor:/ yani çok afedersinde çıplağım belki. Kalktim süt verdim kızıma ama konuşamadim sinir ve uykusuzluktan. Alışmış gece yarısı geliyor bir daha gelirse baban bu saatte kapıyı açma dedim eşime uyku saati ya. Arabasi var altinda binsin geri gitsin.
Sabaha kadar yatamadim sinirden ne cahil anlayışsız insanlar. Benim babam olsa asla içeri girmez asla. Ela bahane oldu resmen herkese

Cok buyuk saygisizlik hem saati geregi hem de yttiginiz yere girmesi afedersin belki birlikte oluyordunuz belki sicktan rahat seylr giyiyorsun benim memeler hep disarda mesela cok abes bi durum gercekten alttan alinacak bisey degil yni tobe est

Cok buyuk saygisizlik hem saati geregi hem de yttiginiz yere girmesi afedersin belki birlikte oluyordunuz belki sicktan rahat seylr giyiyorsun benim memeler hep disarda mesela cok abes bi durum gercekten alttan alinacak bisey degil yni tobe est
Aynısını eşime bende söyledim.Normalde ben şortla yatarım dediğin gibi genciz daha o saatte geliyor kaç keredir. Hadi ramazan ayinda eşime sahur hazirliyordum e şimdi ne işin var bıktım vallahi zaten yoruluyorum akşama kadar.
Keşke kendi evimde otursaydim onlarin evindeyiz diye bu rahatlık. Söylene söylene yatamadım

Yuh diyorum...

O nasil bi terbiyesizliktir ya. Allah yardim etsin sana. Peygamber sabri lazim boyle insanlara tahammul edebilmek icin

O nasil bi terbiyesizliktir ya. Allah yardim etsin sana. Peygamber sabri lazim boyle insanlara tahammul edebilmek icin
Amin canım aminn.
Bunlardan kurtulmak için son derslerimi verip kpss hazirlanmam lazım ama bu zamandada atanmak çok çok zor inşallah bir kapı açılırda şu üstü kapalı minnetlerden terbiyesizliklerden kurtulurum artik

Insallah canim. Ama dedigin gbi kpss cok zor bu devirde. Bende atanamayan bi ogretmenim aslinda :) umudu da kesmeye basladim artik 85 ve uzeri istiyor bize de

Insallah canim. Ama dedigin gbi kpss cok zor bu devirde. Bende atanamayan bi ogretmenim aslinda :) umudu da kesmeye basladim artik 85 ve uzeri istiyor bize de
Allah yardımcımız olsun canım evet çok zor gerçekten maksadım bunların evinden çıkmak yoksa şu maaşla kiraya gidersek çok zorlanırız gece tepemizde gezme cürreti bulmazlar belki ozaman:/

Canim bu lamgurularda ayaklar asagi sallaniyir direk bizim gibi sorunlu kalcasi olan bebeklerde ergonomik kangurular kullanılıyor diye biliyirum ben. Cok sagol yine de
@Saskinanne2013 benim kiz 8 kilo kanguruya konulabilir ama nedense benim doktor cidt beze bile gerek yok bi etkisi yok onlarin diyor anlamadım gitti.

@Saskinanne2013 7kgdan küçük kanguruya binilmiyomuş deyince, bunlar yenidoğandan itibaren kullanılıyor diye göstermek istedim Canım.
Çift bez etkisi yapar diye düşündüm ama kalça için olmayacağını bilmiyodum kusura bakmayın canımlar, Allah acil şifalar versin bebişlerinize :*

Kimse yardimci olmayacak galiba

Kimse yardimci olmayacak galiba
Ben oglumda kraftin 2 li setinden almistim canim cok memnun kaldim ilki 3 kademeliydi uzun yolculuklar yaptik sorunsuz gecmisti hem konforluydu hemde oglum cok rahat uyuyordu icinde simdi ikinci koltuga gecti 6 yasinda oldugundan.kizim icin 6 ayi dolmasini bekliyorum ilki icin kac kg lik baslaniyo hatirlamiyorum cunku.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…