2017 Şubat Anneleri

Ben hic saat tutmuyorum ne zaman mikirdansa emziriyorum. Sanirim 2 saati gecmemistir.geceleri nasil emzirdigimj hatirlamiyorum genelde uyku sersemi oluyorum cunku
Bi kac gune kadar bende oyleydim bazen yarim saat bazen bir saatde bir teklif ediyodum o da emiyodu ama ozellikle gunduzleri saat aralarini acti normal mi bilemedim.

Sanırım benim herşeyim ters kızlarla
Herkes sebzeden başlar, ben yoğurtla başladım. Domates emdirdim sadece şimdilik.
1 yaşından önce süt verilmez diyorlar, ben alıştırmaya çalışıyorum süte.
Tadımlık az verin diyorlar nerdeyse koca dilim karpuzu ve 2 kayısıyı bi arada verdim
Dün de et tutuşturdum eline bayılarak emdi
Nerden geliyo bu rahatlık anlamadım

Son düzenleme:

domates 1 yaşına kadar verilmiyor biliyorum ama alerjisi yokmuş demek ki:)

Sadece anne sutu veren arkadaslar kac saatte bir emziriyosunuz?gunduz ve gece saat aralari farkli mi?benim kiz saat aralarini acmaya basladi 3saate kadar kilo alimi da bu ay az olunca tedirgin oldum.emmeyi bir a kmaz insallah.
Hiç saat tutmadim ama hiç 2 saat te emdiği de olmadı doğru dürüst her mizmizlanmaya veriyorum bende bi gece uykusu düzene girmişti 3-4 saat uyuyordu onda da uyandirmiyodum ama 4 gecedir gece uykusu yok mahvetti beni

Evet kadir tugcu kutu süt verin diyo ama ben hala kararsızım sadece kolik saatinde 60 cc bi mama iciyo onun yerine versem versem mi diye düşünüyorum ama bakalım yarın dr a goturcem ona da sorcam bi

ya da Şubat bebeleri kural tanımıyor bizim de saatler sizin gibi canım ama gece 2 kez uyanıyor çoğu zaman. Bikac gündür 3 te uyaniyor emiyor ve 4- 4.5 a kadar uyumuyor alışkanlık oldu sanırım canım sen yine de bişeyler verirken temkinli ol kisa vadede bişey yok gibi gozukebilir.

Sen yine de bu rahatlığı çok dillendirme bence ivocum.. iyi ya da kötü örnek oluyoruz bi şekilde birbirimize.. domates risklidir sen verdin diye biri verir bilmeden , sonuçları hoş olmayabilir..

Evet kadir tugcu kutu süt verin diyo ama ben hala kararsızım sadece kolik saatinde 60 cc bi mama iciyo onun yerine versem versem mi diye düşünüyorum ama bakalım yarın dr a goturcem ona da sorcam bi

Dr.ların %90ı bir yaşına kadar sütü yasaklıyor .
Oyüzden ben doktora demeyi düşünmüyorum süt içirdiğimi.

Ah benimki de 2 kez uyansa keşke.
Hiç belli olmuyo.
Zırt pırt uyanabiliyo.
Evet bazen bebekler gece uyanıp oyun oynamayı huy edinebiliyorlarmış.
İnşallah bırakır Canım bi an önce.

Sen yine de bu rahatlığı çok dillendirme bence ivocum.. iyi ya da kötü örnek oluyoruz bi şekilde birbirimize.. domates risklidir sen verdin diye biri verir bilmeden , sonuçları hoş olmayabilir..

Haklısın canım.
Konu açılınca öyle yazıverdim ama iyi bir örnek değil.
Burdan herkese sesleniyorum "ARKADAŞLAR LÜTFEN BENİM BESLENME UYGULAMALARIMI ÖRNEK ALMAYIN"
Sonuçta herkesin bi bildiği var ki belli sıraya konuluyor ek gıdalar.
Ben annemin gazına geliyorum biraz sanki.
İnşallah bi sıkıntı çıkarmaz kızıma, Allah korusun....

Sabah 8 de uyunan kizim gun icinde sadece 1.5 saat uyudu ve aksam 19.15 te uyuyakaldı.. arada bir kere emmek icin uyandı sonra uyumaya devam etti hala uyuyor.. bizde balkonca cay film keyfi yaptık sonra muffak dolabi firin aspiratör sildim simdi de uyumayi düşünüyorum ya az sonra kalkar ama itiraf ediyorum hic uyutmaya çalışmadım sallamadım zorlamadım inatla kendi uyumasını bekledim zaten 7yi ceyrek gece de en sonunda kendi oyalansın diye besiģine koyup 5 dk da bebek uyutan denilen müziklerden actim once bi 5 dk bagirdi durdu sonra sesler kesildi bi gittim uyumus

Kizlar bir sorum olacak yaklasik 3 gundur gogus ucum cok sizliyordu. Bugüne kan toplamis ucu. Vermesem olmaz versem hic olmuyor.neden boyle oldu korkuyorumda bilgisi olan varmı

Kizlar bir sorum olacak yaklasik 3 gundur gogus ucum cok sizliyordu. Bugüne kan toplamis ucu. Vermesem olmaz versem hic olmuyor.neden boyle oldu korkuyorumda bilgisi olan varmı
Kitle akinti herhangi baska bir sey var mi?Ağrı sadece ucunda mi?

uykusuz anneler kulübü olarak degiştirmek lazım bu şubat bebelerinde coğu benim kız gibi uyumuyor demekki çıldıracağımmmm

@Saskinanne2013 sizin değerler neydi peki anlıyor musun bu alfa beta degerlerinden
Canim alfa acilari iki ay ustu bebeklerde 60 ve ustu olmaliymis beta degerinjn cok bi anlami yok ayrica iki kalca alfa degerleri arasinda bariz bi fark olmasi da geriligin gostergesiymis.kizimin sag alfa 63 sol alfa 58 rontgen de cektirdik cikik yok ama gerilik var 5 numara bez takiyorim ust uste.7 kilo ve uzeriyse kangru oneriyorlar ama biz suan 6 kiloyuz maalesef olmuyormus.istersen kangruyu bi arastir cunku gun boyu bcklr ayrik konumda duruyor ve gelisim icin cok onemlihmis

https://www.e-minico.com/urun.php?u=7671&ref=bebesi-cift-yonlu-luks-kanguru

Canım bu kanguru (ev tipi, yani belli aralıklarla 15-20 dk. kullanım için) 8kg.ya kadar kullanılıyo.
Bende pembesi var.
1. Aydan beri ev içinde kullanıyorum.
Hatta dışarda bile kullandı eşim pazarda.
Çift yönlü olması avantaj çünkü benim kız yüzü dışa dönük durmayı seviyo hep öyle kullandım.
İstersen yüzü sana dönük de kullanılıyo.
Bi incele istersen.

Burda daa net.
Linkte biraz farklı görünüyo.
Ergonomik değil pek ama zaten çok uzun süre kullanım için değil o nedenle zarar vereceğini sanmıyorum ve bacakları ayrık tutuyo.
Benim kız seviyo kucakta hissi verdiği için.
Fiyatı da uygun, biz civilden 28 tlye almıştık.
@Saskinanne2013
Salliala (sen de bi üst yorumu oku cnm )

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…