2017 Şubat Anneleri

Anam Revna ne macerali bi yere düsürdün beni ya Dallas halt etmis melaikeymisim ben kaynanami cekistirmek en buyuk gunahim

Kuzum sorma, kızla ilgilenirken bi atraksiyon olsun diye yorum yazayım dedim, gömmeden edemedim konu sahibini
Ama zaten yalnız değilmişim, baya bi bilenen varmış o üyeye.
Ben de daa fazla yüklenmeyim dedim

blw yi teorik olarak biliyorum çok da kararlıyim şimdilik pratik de nolur görücez. 6-7.5 ay arası tek öğünde tadım 7.5-9 arasi tadimlara devam ederken bi yandan da daha önce sıkıntı yaşanmayan yiyeceklerle öğün hazırlanacak. tadım ile senin söylediğin miktarlara ulaşılabilir mi canım kafama o takıldı o ölçüler blw dışı için geçerli sanırım. bir de anne sütü yeterli geliyorsa sadece tadim yaptırmak başka şeyler yedirmemek kilo açısından etkilemez diye dusunuyorum sen ne dersin. bi de oğluşa bakıcı bakacak bakalım bakıcı-blw ilişkisi nasıl olacak. ben maalesef resim paylasamiyorum telle ilgili bi durum sanırım.

Kuzum sorma, kızla ilgilenirken bi atraksiyon olsun diye yorum yazayım dedim, gömmeden edemedim konu sahibini
Ama zaten yalnız değilmişim, baya bi bilenen varmış o üyeye.
Ben de daa fazla yüklenmeyim dedim

Iyisini yapmissin biz başedemeyiz. Allah evlerden uzak etsin boylelerini

Canım geçen ay küçük ve büyük oğlanı sünnet ettirdik..büyüğü 4.5 yaşında küçükte 4 aylıktı..küçük oğlum hiç birşey anlamadı..sadece ilk çişinde biraz ağladı ama acıdığı için değildi bence..hiçbir şey anlamadım küçüğün iyileşme sırasında..ama büyük çiş yapmaya biraz korktu..pansumanlarda acıtma anne diye tedirgin oldu..yavrunu aşı yaptırmaya götürüyor gbi düşün ve hiç korkma..geçmiş olsun şimdiden

Hiç zamanım olmuyo canim .o gün girdiğimde de gecmisi goremiyordum. Kiz 4 aylık ve ben 3.kez adet goruyorm:)

İçimi rahatlattın allah razı olsun canım. İnsAllah benim oğlum da senin küçük oğlun gibi kolayca atlatir. Hayırlı ugurlu olsun ikisinede. Rabbim damatliklarinida görmeyi nasip etsin

Kilosu çok iyi bence canım ya üzülmüyorsun değil mi? :))))

Hangi kızdı ya ben de okudum da bdv yi şu tıp okuyan kız mı acaba :)))

Hoşbuldum canım ya anlamıyorum gerçekten güya tecrübeliler ya tecrübe buysa biz cahiliz ozaman dünde çikolata sürüyodu ağzına ay delricem ya napıyosun anne diye tersleidm bide salak slaak gülüyo ya

Sanki çikolata faydalı birşey

Bizimkiler de takmışlar yemeklerin suyundan verilmeliymiş salçalı tuzlu acı ekşi

Kızlar bi arkadaş yoğurdu günde ne kadar veriyorsun diye sormuştu sanırım ama alıntıyı bulamıyorum.
Günde 2 defa birer fincan.
Bu arada bugün ilk defa mama yerine bi öğünde inek sütü verdim. Çok hafif şeker attım kaşığın ucuyla.
Reddetmesin diye. Ne de olsa mamalarda da tatlandırıcı var.
Süte alışırsa eğer mamayı sadece gece öğünlerinde vercem, hazırlaması pratik diye

Canim mama dedigin devam sutumu

Aysegül mu hani şu dünya guzeli asiri zeki herkes tarafindan begenilen sevilen sinan in biricik premses sevgilicigi

Kizlar oto koltugu almak istiyorum isofixli, 9-36 ya da 9-18 kg olanlarindan.. ama hep 9 ayliktan basliyor cogu, bebisim 5.ayini yeni doldurcak ve su an 8 kg ..britax römer ya da besafe almak istiyorum onlarda 6 ayliktan baslayan modeller var mi ? Ya da önereceginiz oto koltugu var mi isofixli ? Su an chicco keyfit ana kucagini kullaniyoruz baza da almistik ama cok rahat olmadi gibi bebegim icin, rahat uyuyabilecegi, boynunu agritmayacak bisey ariyorum ??

Acikcasi bak bak karsilastir karsilastir baskm agridi.. Yeni alanlariniz vardir belki yardimci olursunuz ? Anlamadigim birsey var mesela, benim kiz 5 aylik ve 8kg..bahsettigim markalar 9-36 kg olanlar mesela,9 aydan itibaren kullanim diyor ne yani 9 aylik bebek 9 kg civari mi oluyor daha kilolu olmasi gerekmez mi ? Yoksa 5.aydan sonra kilo alimi daha mi yavas ondan mi bôyle ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…