2017 Şubat Anneleri

bence var canim insallah hayirli saglikli bi bebişin olur hemen dediginde bile yanilmiyorsam hayalet cizgi var yani

amin bnde oyle oluyorum hergun arıcam ıkı uc kere ıllakı hmde goruntulu:))
Ben aramicam onlar arasın:)) müsait olunca arayin dedim
bence de test pozitif:) hayırlısı olur inşallah kan testi yaptırın hemen

Ben aramicam onlar arasın:)) müsait olunca arayin dedim

bence de test pozitif:) hayırlısı olur inşallah kan testi yaptırın hemen
İnşallah Allahımmm inşallah.. Ağlıyorum şu an.. İnşallah boşuna umutlanmıyorumdur. Eşimin gelmesini zor bekliyorum hemen gidicez.. Çok tesekkürler

Ayy çok sinir bi durum geçtekten valla ozaman bizim annemizde takılanlardan alsaydı onlarda füğünlere gidip hala takı takıyor öyle saçmalıkmı olur off çok zor ya gerçekten iyi kaynna yok

Hoşbuldum canım ya anlamıyorum gerçekten güya tecrübeliler ya tecrübe buysa biz cahiliz ozaman dünde çikolata sürüyodu ağzına ay delricem ya napıyosun anne diye tersleidm bide salak slaak gülüyo ya

Çok belirgin cikmamis daha cok yeni gibi insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin..Kan testi sonucunu bize de soyleyin mutlaka..Mutlu haberlerle dönün

Benimde hemen hemen böyleydi çok silikti 4 haftalık gebeydim:) bence pozitif.. inşallah Allah nasip eder.. haberdar edin bizi de

teşekkürler canım bu ay için 600gr kesinlikle yeterli sen bebeğinin doyduğundan eminsen gerisini önemseme blwye gelince bu yöntem süper olmakla birlikte herkesin yapabilceği bir yöntem değildir sabır ve sakinlik gerektiren (özellikle etrafın lafına karşı :)) bir yöntemdir ama dünsa sağlık örgününde sağlık bakanlığınında dediği tek gerçek özellikle ilk yıl esas besin kaynağı anne sütüdür sağlık bakanlığı 6-8ay 1çay bardağı 9-12 . Aylarda 2çay bardağı kadar ek besin doymuyorsa anne sütü anne sütü amne sütü demektedir(anne sütü yoksa tabiki formül süt)
Haaa bir de geçmiş postlarda paylaştım ama tekrar olsun diye eğer varsa besinlerin hangi ayda başlandığını içeren tabloyuda paylaşın diğer annelere fikir olur

Hoşbuldum canım ya anlamıyorum gerçekten güya tecrübeliler ya tecrübe buysa biz cahiliz ozaman dünde çikolata sürüyodu ağzına ay delricem ya napıyosun anne diye tersleidm bide salak slaak gülüyo ya
annenın yaptıgı hoş olmayabılır sızın uslubunuz da hoş degıl annelermz onlar bızım

En son 6.400 dü canım. Boyu uzun ama kilo almıyor. Ben de takmıyorum. Belki almıştır ama ben tartmıyorum :))))

Aynen canım elif de öyle. Ben de koydum tv karşısına ama ona bakmadı bile lazım ya

Allah izin verirse persembe günü oğlumu sünnet ettirecegiz.
Oğluşlarını sünnet yaptıran anneler
Kolay geçti mi sünnet?
Kaç günde iyileşti?
Çok ağladımı bebeğiniz?
Deneyimlerinizi benimle paylasirmisiniz önerileriniz nelerdir?

21.13 çıktı bhcg. Düşük değil mi çok?

Çok çok yeniyse düşük olması normal , zaten testin de çok silikti.. iki gün sonra bir kez daha kan ver değerin katlamış olması lazım.. muhtemelen de katlar hiç merak etme.. Allah gönlünüze göre versin inşallah:)

Amiinn hepimizin inşallah.. İnşallah sağlıkla artar değerim bu sefer. Yine kimyasal olacak diye korkuyorum çok.. Sevinemedim bile hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…