2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benimde icim icimi yiyor ama agrim kanamam birsey yok o yuzden oluruna biraktim doktora gidecegim gun 6+4 olucam ins. Goruruzzz :)

Bugün alicam canim ogleden sonra sonuçları

Aynen bencede öyle .
İçi içini yiyor ben rahat etcem diye.

Maalesef öyle. En yakın arkadaşın bile bazen bi değişik oluyor. Şimdide bana kafayı takmış kadın. Planlayarak yaptın diyor. Ya yok dedim bana da sürpriz oldu istemiyordum dedim . Hadi oradan istiyordun planladin islerin yogun oldugu doneme denk getordin diyor. Bazen diyorum ki Allah herkesin kalbine göre versin
Yumurtaya can veren allah bebeği ne Zaman vereceğini bize sormuyor o kadar uğraşan planlayan ve çabalayan insan var ki gebe kalmak için kız senin çevrende ne çok fesat insan var

aslında bu yolk kesesi falan ınsanı strese sokuyo sımdı acaba yokmudur dıye dusunmeye basladım ayyy herseyı kafaya takar oldum yaa sakin nıye olamıyorum :KK43:
Anne olmak isteyen herkesin kafasında acabalar oluyor canım ben onu anladım ama biraz akışına bırakmak gerek hayırlısıysa olsun hayırlısı değilse uzak olsun deyip içini ferah tutmak gerek bir hafta iki hafta dediğin nedir ki hemen geçer bak inşallah diğer arkadaşlarda biz 3 11 mart anneside nurteky nurteky ve aslibo aslibo da sağlıkla minişlerimizin kalp atışlarını ve büyümelerini göreceğiz. Güzel düşünelim, güzeli çağıralım duamızı edelim

Anne olmak isteyen herkesin kafasında acabalar oluyor canım ben onu anladım ama biraz akışına bırakmak gerek hayırlısıysa olsun hayırlısı değilse uzak olsun deyip içini ferah tutmak gerek bir hafta iki hafta dediğin nedir ki hemen geçer bak inşallah diğer arkadaşlarda biz 3 11 mart anneside nurteky nurteky ve aslibo aslibo da sağlıkla minişlerimizin kalp atışlarını ve büyümelerini göreceğiz. Güzel düşünelim, güzeli çağıralım duamızı edelim
ınsallah canım hersey guzel olsun

arkadaslar merhaba yenı doktordan geldım 16 haftalık hamıleyım ve kızımın olcagını soyledı kızım masallah hep yuz ustu yatıyor hıc uc aydır yatıs pozısyonunu degıstırmedı sızın kızlarınız da boylemıydı

merhaba. bi ihtimal bende mart annesi olabilirim. bi oglum var 3 yasinda. yeni bir cocuga cok da hazir degilim sanirim aslinda ama kardesi olsun olacaksa da bu vakitler olsun diye bu ay denemeye basladik. daha ogrenmeme baya var. ilk çocuğumda hamile kalmam uzun surmustu. bu swferde hemen olmaz sanirim ama yine de yazayim dedim ☺

Selam kizlar hızınıza yetisemiyorum yahu bi giriyorum 10 sayfa geçmiş :KK45: takip etmem zor evde bi bebe daha olunca..

Soran arkadaşlar olmuş, geçen cumartesi kalp atışını gördük ultrasona göre 6+5 görünüyo dedi doktor.. sesi dışarıya vermedi sadece ekranda yanıp söndüğünu grduk.. alttan değil karından baktı.. bidahaki ay giderim artık bir sonraki kontrole..

bu arada gidip saglikocagina kayıt yaptırmak gerekiyo sanırım öyle yapmıştık ılkinde. . Onlarda aylık olrak izlyorlar kilo alımı vs takip ediyor. .

Yeni hamile arkadaşlar hosgeldiniiizzz.. ihtimali olanlar hosgelirsibiz inşaallah..
Kırmızı yi görenler gitmeyin yahu 3 5 ayın hesabı mi olur aramızda:rapci:

Buarada facebook grubu olustursak ya.. iletişim daha kolay oluyo, öyle yapmıştık çok güzel dostluklarimiz oldu.. ne dersiniz

Haftaya cuma nasip olursa sen ne zaman gideceksin
Darısı başımıza bizler de görelim en azından biraz rahatlayalim böyle biraz zor insan gozle bisey görmek ya da duymak istiyor sormusumdur belki canım ama ne kadarliktiti gordugunizde ben cuma 5+5 gorurum dimi:dua: Allahın izniyle tabi

X