2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar aşeren var mı ! Benim 2 gün üst üste burnuma pişmiş soğan kokusu geldi , sabah kahvaltısında pişmiş soğan yedim. Hemde öyle bir iştahla yedim ki anlatamam size. Düşünüyorumda normalde olsa sabah sabah asla soğan
yiyemezdim. :KK48::KK48::KK48:
Komik olmuş :)
Bence ben bu grubun en gıcık üyesi olabilirim :KK66: ne aşeriyorum ne midem bulanıyor . Ben bile kendimë sinir oldum ne biçim hamileyim yahu :KK66:

Daha belli değil canım ama ikiz olması çok istiyorum tabi en önemlisi sağlıklı sıhatlı olması. 35 yaş üstünde ikiz olma ihtimali yükseliyormuş bende 36 yaşındayım normal yolla hamile kaldım. Bakalım kısmet ne olacak. Salı günü kontrolde göreceğiz .
Himm rabbim gonlune gore versin insallah avatarda ikiz resmi olunca oyle dusundum canim ilk bebekmi

Komik olmuş :)
Bence ben bu grubun en gıcık üyesi olabilirim :KK66: ne aşeriyorum ne midem bulanıyor . Ben bile kendimë sinir oldum ne biçim hamileyim yahu :KK66:
Ben de kasık ağrıları devam ediyor ara ara hafif normal değil mi bir de bulantı ve mide yanması onun dışında kese falan görmedik ya daha hala şaka gibi :nazar::emir_bebek:

Ben de kasık ağrıları devam ediyor ara ara hafif normal değil mi bir de bulantı ve mide yanması onun dışında kese falan görmedik ya daha hala şaka gibi :nazar::emir_bebek:
Çok normal canim. Benimki 3 gün önce baya vardı. Ama biraz egzersiz yaptım bugün hiç ağrım olmadı. Ama yapma sen. Ben hamile kalmadan önce de sporla uğraşıyordum o yüzden hangi kası nasıl çalıştırırim ne beni zorlar ne zorlamaz çok iyi biliyorum. Ama kısa yürüyüş yapabilirsin bence açık havada. Eşinle çıkın bir tür atın iyi gelebilir kasılmalara:KK66:
Keseyi inşallah yakında görürsün canım Dr a yarın mi gideceksin sende :)

Çok normal canim. Benimki 3 gün önce baya vardı. Ama biraz egzersiz yaptım bugün hiç ağrım olmadı. Ama yapma sen. Ben hamile kalmadan önce de sporla uğraşıyordum o yüzden hangi kası nasıl çalıştırırim ne beni zorlar ne zorlamaz çok iyi biliyorum. Ama kısa yürüyüş yapabilirsin bence açık havada. Eşinle çıkın bir tür atın iyi gelebilir kasılmalara:KK66:
Keseyi inşallah yakında görürsün canım Dr a yarın mi gideceksin sende :)
Biz dün gorustuk kan testinde değerin yükselmesine baktık bna perşembe yada cuma gel dedi geç değil mi garanti olsun diye mi acaba

Kizlar yuruyus disinda spor yapan var mi.Kiloma dikkat etmek istiyorum. 5 kilo vermem gereken zamanda hamile kaldim. Yani +5 le baslamis oluyorum. Zaten ilk gebeligimde de 22 kilo almistim dikkatli olmam lazim:110:

Kizlar yuruyus disinda spor yapan var mi.Kiloma dikkat etmek istiyorum. 5 kilo vermem gereken zamanda hamile kaldim. Yani +5 le baslamis oluyorum. Zaten ilk gebeligimde de 22 kilo almistim dikkatli olmam lazim:110:
Ben ben ben :)
Parmak kaldırıyorum
Koşu bandında 30 dk yürüyüş ve koşu yapıyorum. Genelde 5 dk koşu 7-8 dk yürüyüş ile interval yağ yakımı yapıyorum. Daha sonra pilates ile karın kası bacak özellikle sırt kaslarıni çalışıyorum.
1 dk plank ve squat i da ekliyorum .
İstersen egzersiz arkadaşı Olabiliriz :))
Ayrıca diyetime de dikkat ediyorum .
Abur cubur yasak. Sabahları yumurta peynir zeytin vs. Ara öğünum var 2 adet günde. Onlarda da ceviz ayran ve meyve. Her besin grubundan alıyoruz mercimegimle :)
Babamızın asıl mesleği beden eğitimi öğretmenligi olduğu için mercimekle bize faydası oluyor :)

Parmak kaldırıyorum
Koşu bandında 30 dk yürüyüş ve koşu yapıyorum. Genelde 5 dk koşu 7-8 dk yürüyüş ile interval yağ yakımı yapıyorum. Daha sonra pilates ile karın kası bacak özellikle sırt kaslarıni çalışıyorum.
Abur cubur yasak. Sabahları yumurta peynir zeytin vs. Ara öğünum var 2 adet günde. Onlarda da ceviz ayran ve meyve. Her besin grubundan alıyoruz mercimegimle :)
Babamızın asıl mesleği beden eğitimi öğretmenligi olduğu için mercimekle bize faydası oluyor :)
Hamilesin ve karin kasi yapiyorsun olmazki doktorlar sadece yuruyus yapin diyor canim sen doktoruna soyledinmi karin kasi calistigini canim kotu sonuclar vermesin dikkat et kendine

Parmak kaldırıyorum

Super olur bana guzel motivasyon olur. Bende pilates yapiyodum kendimce birde leslie yapiyodum arada. Su an hayatimiz cok duzensiz bir an once duzenli hayata gecip egzersizleri de duzenli hale getirmeliyim. Boyun kilon nasil peki, fitsindir sen duzenli spor yapiyosan

X