2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynı benim müdürüm ya .
Üstelik benim sadece mudur de değil. İş yerinde beraber çalıştığım bayan da daha geçen hafta aptal aptal konuştu. Yok hamile ise burada calistirmasinlar bilmem ne. Kendisinin de 2 çocuğu var.
Offf. Benim bide okul var. Olmadı doktor diyip derse gitcem haftada 2 gün napim.
İnsan mı onlar ya ? Çok sinir oldum..

ruzigarr ruzigarr canım bence içini ferah tut, düşük yapsan sancıdan duramazdın, bazı gebeliklerde olabiliyormuş kanamalar.

Kızlar benim midem çok kötü oldu ya, sabah akşam bulantı, artık kusma da başladı ve hiçbir yiyeceği düşünmeye bile tahammül edemiyorum. Yemek yiyorum kusuyorum, sonra safra kusuyorum. Sağlıklı beslenmeyi geçtim midemi dolu tutabilsem çok mutlu olucam.[/QUOTE]
Canim zencefil cayi iyigeliyormus bulantiya.

Benimde iki gündür kötü midem sürekli bulanıyor içimde bişey kalmadı bebeğim aç kalacak diye üzülüyorum ancak galeta tutuyor midemi kusmayı engelliyor kardeşim ebe o söylemiştş

Canim benimde sat 6 haziran. Seninle aynıyiz bizde.

Bilemiyorum valla bende şüpheliyim insan olup olmadiklarindan

ruzigarr ruzigarr canım bence içini ferah tut, düşük yapsan sancıdan duramazdın, bazı gebeliklerde olabiliyormuş kanamalar.

Kızlar benim midem çok kötü oldu ya, sabah akşam bulantı, artık kusma da başladı ve hiçbir yiyeceği düşünmeye bile tahammül edemiyorum. Yemek yiyorum kusuyorum, sonra safra kusuyorum. Sağlıklı beslenmeyi geçtim midemi dolu tutabilsem çok mutlu olucam.
Daha erken değil mi canım ya.
Bu dönem bebeğin için çok önemli.
En azından folik asit i midede tutman lazım bence.

İnşallah canım. Bana aynen hayatına devam et hiçbi degisiklik yapma dedi.
Sadece agir kaldırma dedi[/QUOTE]
Tutabilsem tutucam ama olmuyor inanılmaz kötü oldu ya :KK43: hep dikkat ediyordum beslenmeme, hepsi yalan oldu şu an

Kızlar benim midem çok kötü oldu ya, sabah akşam bulantı, artık kusma da başladı ve hiçbir yiyeceği düşünmeye bile tahammül edemiyorum. Yemek yiyorum kusuyorum, sonra safra kusuyorum. Sağlıklı beslenmeyi geçtim midemi dolu tutabilsem çok mutlu olucam.
Canim zencefil cayi iyigeliyormus bulantiya.[/QUOTE]
Deneyeyim onu da bi..
Benimde iki gündür kötü midem sürekli bulanıyor içimde bişey kalmadı bebeğim aç kalacak diye üzülüyorum ancak galeta tutuyor midemi kusmayı engelliyor kardeşim ebe o söylemiştş
Tuzlu çubuk da iyi diyorlar
Benimde midem kötu kusmadim hiç ama zorluyor yanma ve bulanma:110:
Benim de öyle başladı, dün akşamdan itibaren kusmaya döndü, öğürmek normal gelmeye başladı artık..

Özel TE="birumutturyasamak, post: 47222808, member: 729161"]Canim inşallah.
Özel sektör olunca ne değişiyor ?
Sende çalışıyorsun benim gibi. Bizimki biraz zor geçecek ama ne yapalım mecbur dayanicaz[/QUOTE]
Özel sektör olunca benim doğumu mu beklemez. Şimdiden yerime eleman bakmaya başlar. Umurlarinda olmaz canım. Doğumdan evvel 2 ay doğum dan sonra da 2 ay. Holding olmadığı sürece. İdare etmiyor. Hatta o kadar yüzsüz olabiliyor larki. Baştan konuşalım en az 1 sene çocuk olmayacak diye pazarlık edeni bile var. Fark bu .

Kızlar ne zaman kalp atışlarınız duyarım acaba sizce ne zaman doktora gitmeliyim? En son oerşembe gittiğimde kese göründü çok küçüktü ama zor göründü

Hamile olmadan evvel günde en az 10 tane sigara içiyordum. Aslında tamamen birakmam lazım. Verseler tüm sigara paketini icesim var. Günde 3 taneye düşürdüm. Nasıl bir birakicam of ya offfff. Çok sinir oluyorum kendime . :KK11:

selam kizlar herkeste belirti olcak diye bişey yok benim ikiz birde hic belirtim yok sadece cok fazla yedigim zaman affedersiniz geirti oluyor cok fazla bunlari takmamk lazi kafaya :) :anneadayı:

selam kizlar herkeste belirti olcak diye bişey yok benim ikiz birde hic belirtim yok sadece cok fazla yedigim zaman affedersiniz geirti oluyor cok fazla bunlari takmamk lazi kafaya :) :anneadayı:

Kabızlık için ne yapmamız lazım. Bu sabah başladim. Ilık ballı su içmeye inşallah faydası olur. Sizler neler yapıyorsunuz. Mide bulantısı benim başlamadı inşallah olmaz kardeşim in doğurana kadar sürdü.
Çok dua ediyorum olmasın diye.

Kabızlık için ne yapmamız lazım. Bu sabah başladim. Ilık ballı su içmeye inşallah faydası olur. Sizler neler yapıyorsunuz. Mide bulantısı benim başlamadı inşallah olmaz kardeşim in doğurana kadar sürdü.
Çok dua ediyorum olmasın diye.
ben cok fazla meyve yiyiorum yani canim hep meyve istiyor günde 2 tane şeftali yiyiorum üstüne birde su :) bi avuc kiraz onun üstüne yine su Alla şükür hic kabiz olmadim

Hamile olmadan evvel günde en az 10 tane sigara içiyordum. Aslında tamamen birakmam lazım. Verseler tüm sigara paketini icesim var. Günde 3 taneye düşürdüm. Nasıl bir birakicam of ya offfff. Çok sinir oluyorum kendime . :KK11:
Selam ben de eskiden iciyordum. Her hamileligimde biraktim..bebeklerimi kaybedince eskisinden fazla icmeye başlıyordum. Ogluma hamile kalinca da biraktim sonra bir mucize gibi oglum dogdu. Temiz sut icsin diye icmemeye devam ettim. Sonra ona kotu ornek olmayayim diye icmedim ve boylece sigarayi hayatimdan cikardim. Eger cocuk sahibi olmak istiyorsak ondan her anlamda sorumluyuz ve onun havasini kirletmeye hakkimiz yok. Madem bir paketten 3 sigaraya düşürdün demek ki o üçünü birakabilirsin. Bunun icin cok guclu bir sebebin var

ikizmi bekliyorsunuz canim :))
Daha belli değil canım ama ikiz olması çok istiyorum tabi en önemlisi sağlıklı sıhatlı olması. 35 yaş üstünde ikiz olma ihtimali yükseliyormuş bende 36 yaşındayım normal yolla hamile kaldım. Bakalım kısmet ne olacak. Salı günü kontrolde göreceğiz .

Kızlar aşeren var mı ! Benim 2 gün üst üste burnuma pişmiş soğan kokusu geldi , sabah kahvaltısında pişmiş soğan yedim. Hemde öyle bir iştahla yedim ki anlatamam size. Düşünüyorumda normalde olsa sabah sabah asla soğan yiyemezdim. :KK48::KK48::KK48:

X