2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar dun aksam korku seansı 2 fılmıne gıttık esımle korku fılmleri beni hıc etkılemez ama uc kez sıcradım filmde ürkütücüydü gıttıgıme pısman oldum sırf anlık sıcradıgım için yoksa korkmadım ama dıyorum bıse olurmu bebişe :KK43: bırdaha hamileliğim boyunca gitmeyi dusunmuyorum :KK43:

Kızlar dun aksam korku seansı 2 fılmıne gıttık esımle korku fılmleri beni hıc etkılemez ama uc kez sıcradım filmde ürkütücüydü gıttıgıme pısman oldum sırf anlık sıcradıgım için yoksa korkmadım ama dıyorum bıse olurmu bebişe :KK43: bırdaha hamileliğim boyunca gitmeyi dusunmuyorum :KK43:
Korkma canım hiç bişey olmaz.

Cnm korkma.
Ben normalde kalbi agznda gezen biriym daha az once disardan ses geldi sicradim. Cok daha korkak oldum niyeyse..
Bidaha gitme ama sende bebisi korkkutucan :-)

birumutturyasamak birumutturyasamak canim ben de ilk gebeligimde yoga ve hamile pilatesi yapmistim ama doktor um 4. Aydan sonra onermisti yani ilk uc ay hafif yuruyus ve yuzme disinda spor onermiyorlar. Sen doktoruna bir sor istersen:KK66:
Canim sordum yap dedi. Sana iyi gelen bebeğine de iyi gelir. Sana kötü gelen bebeğe de kötü gelir dedi. 2 hafta sonra tatile gideceğiz. Ben sabah 20 dk yürüyüş ve koşu yaptım. Aksamda squat yapicam . Hareket bana iyi geliyor.
Ben yarın sabah işe salı günü doktora gidecem bende memurum ama bendede müdür sıkıntı
Neden canım .
Benim de mudur ve is yerindeki bayan sorunlu

Cnm korkma.
Ben normalde kalbi agznda gezen biriym daha az once disardan ses geldi sicradim. Cok daha korkak oldum niyeyse..
Bidaha gitme ama sende bebisi korkkutucan :-)
Hıc sorma canım ben pıyasadakı tum yasaklı korku fılmlerini bile izlemiş bırı olarak hıc korkmam zaten dun aksamda korkmadım ama baya ırkıldım heryerden bısey cıktı hamıle olmayan ve bu tarz fılmleri sevenlere kesınlıkle tavsıye ederim harıkaydı ama bıanda endıselendim hormonlardan galıba bende irkilmezdim pek ama işte bı daha gıtmıcem allah korusun :KK54::KK36:

Kizlaricim cok sikiliyor yarin dr kotu bir sey diyecek diye:KK43: keseye bir sey olsaydi simdiye kadar belli olur muydu sizce? 4gun gecti kanamanin ustunden.

Neden canım .
Benim de mudur ve is yerindeki bayan sorunlu[/QUOTE]
Bayanlardan nefret ediyomuş adam hamile kalıyorlar kontrole gidecrm izin doğum izni süt izni ücretsiz izin diye nutuk attı kırk saat

Neden canım .
Benim de mudur ve is yerindeki bayan sorunlu
Bayanlardan nefret ediyomuş adam hamile kalıyorlar kontrole gidecrm izin doğum izni süt izni ücretsiz izin diye nutuk attı kırk saat[/QUOTE]
Aynı benim müdürüm ya .
Üstelik benim sadece mudur de değil. İş yerinde beraber çalıştığım bayan da daha geçen hafta aptal aptal konuştu. Yok hamile ise burada calistirmasinlar bilmem ne. Kendisinin de 2 çocuğu var.
Offf. Benim bide okul var. Olmadı doktor diyip derse gitcem haftada 2 gün napim.

Bayanlardan nefret ediyomuş adam hamile kalıyorlar kontrole gidecrm izin doğum izni süt izni ücretsiz izin diye nutuk attı kırk saat
Aynı benim müdürüm ya .
Üstelik benim sadece mudur de değil. İş yerinde beraber çalıştığım bayan da daha geçen hafta aptal aptal konuştu. Yok hamile ise burada calistirmasinlar bilmem ne. Kendisinin de 2 çocuğu var.
Offf. Benim bide okul var. Olmadı doktor diyip derse gitcem haftada 2 gün napim.[/QUOTE]
İnsan mı onlar ya ? Çok sinir oldum..

ruzigarr ruzigarr canım bence içini ferah tut, düşük yapsan sancıdan duramazdın, bazı gebeliklerde olabiliyormuş kanamalar.

Kızlar benim midem çok kötü oldu ya, sabah akşam bulantı, artık kusma da başladı ve hiçbir yiyeceği düşünmeye bile tahammül edemiyorum. Yemek yiyorum kusuyorum, sonra safra kusuyorum. Sağlıklı beslenmeyi geçtim midemi dolu tutabilsem çok mutlu olucam.

Benim sat 6 haziran doktor 13 mart dedi herhalde aynıyız
Canim benimde sat 6 haziran. Seninle aynıyiz bizde.

Aynı benim müdürüm ya .
Offf. Benim bide okul var. Olmadı doktor diyip derse gitcem haftada 2 gün napim.
İnsan mı onlar ya ? Çok sinir oldum..
Bilemiyorum valla bende şüpheliyim insan olup olmadiklarindan

ruzigarr ruzigarr canım bence içini ferah tut, düşük yapsan sancıdan duramazdın, bazı gebeliklerde olabiliyormuş kanamalar.

Kızlar benim midem çok kötü oldu ya, sabah akşam bulantı, artık kusma da başladı ve hiçbir yiyeceği düşünmeye bile tahammül edemiyorum. Yemek yiyorum kusuyorum, sonra safra kusuyorum. Sağlıklı beslenmeyi geçtim midemi dolu tutabilsem çok mutlu olucam.[/QUOTE]
Daha erken değil mi canım ya.
Bu dönem bebeğin için çok önemli.
En azından folik asit i midede tutman lazım bence.

İlk test 511 12.gunku 1084tu canım inşallah gidelim ben de tatil izni istiyorum Dr dan:KK4:
İnşallah canım. Bana aynen hayatına devam et hiçbi degisiklik yapma dedi.
Sadece agir kaldırma dedi

X