2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sevgili Peygamberimiz bir CUMA günü ashabiyla sohbet ederken buyurdular'ki ''CUMA GÜNÜ MÜMiN KARDESiNE HAYIRLI CUMALAR DEMEK SiZE CENNET KAPISINI ARALAYACAKTIR'' cennetin kapisini biraz daha aralamak ve EFENDiMiZ'in bir sünnetini daha ihya etmek dilegi ile HAYIRLI CUMALAR :dua:

45 tlye aldım normal tablet yutuosun walla benm bulantılarımı hatrı sayılır derecede azalttı gibi hala normal yemek yiemiorm ama meywe felan bazı seyleri yiebiliorm unutkanlık baslamstı icinde b12 kalsiyum folik asit war dr um weei ben duymamstım
Premesis mi adi. Bende onu kullanıyorum bulantı dan dolayi

Günaydın kızlar kabız olmuşum mahvoldum :KK43:
Canimmm her sabah kayisi ( gun kurusu) 2 tane ve uzerine bir bardak su ac karnina. Bunu asla eksik etme. Sen progestan kullaniyorsun dimi? Progestanin kas duzlestirici etkisi sebebiyle bagirsaklarda da etkili ve kabizliga sebep oluyor ne yazik ki.

Bendede var o lanet sey normalde zaten vardi simdi hepten artti ne yapsam ayni benim rahat yuzu görmedim :KK43:
Canım ben kabızlık nedir bilmezdim aksine bagirsaklarim iyi çalışır benim sürekli uzan hareket etme mahvoldum allah yardimcin olsun gerçekten çok zor bir durum belime baskı yapiyo agriyo normalmi

Canimmm her sabah kayisi ( gun kurusu) 2 tane ve uzerine bir bardak su ac karnina. Bunu asla eksik etme. Sen progestan kullaniyorsun dimi? Progestanin kas duzlestirici etkisi sebebiyle bagirsaklarda da etkili ve kabizliga sebep oluyor ne yazik ki.
Üç günde bir proluton iğne vuruyorum günde üç defa progestan hap alıyorum ve kanama alani var o yüzden sürekli uzanıyorum hareketsizim her sabah yiycem artık sağol canım

Bende kullanıyorum. Tamamen geçirmedi bulantiları ama hafifletti.
Sana faydası oldu mu
Aynen tamamen geçmio ama azalttı zaten witamin bulantıyada iyi geliomş aşırı kusmalarımda dramamine tablet werdi dr onu iciyorum anında kesiyo biraz uyku verio ama gayet iyi bi ilaç yarın kontrolüm war cok merak ediyorum

Üç günde bir proluton iğne vuruyorum günde üç defa progestan hap alıyorum ve kanama alani var o yüzden sürekli uzanıyorum hareketsizim her sabah yiycem artık sağol canım
Oluyor cnim ya kiyamam. Ben de ne kadar dikkat etsem de illa ki yasiyorum. Bol su icmeyi ihmal etme. Hatta su anda 7-8kayisi kaynat hemen suyunu ic. Daha etkili daha cabuk yumusatir bagirsaklarini.

Bana kayısı ne yersen he hiç birşey fayda etmiyor hafta geçiyor nerdeyse. Bazen deli oluyorum:KK43: doktora söylicektim unuttum heycandan belki bitkisel ilaçlar öneriyorlar öyle birşey önerir:olamaz:

Canim dr 2 gun cikamazsan duphalac surup al demisti bana. Yani oyle durma uzun sure, cekme bosuna. Hem sanci yapar hem cok rahatsiz bi durum cnm.

Oluyor cnim ya kiyamam. Ben de ne kadar dikkat etsem de illa ki yasiyorum. Bol su icmeyi ihmal etme. Hatta su anda 7-8kayisi kaynat hemen suyunu ic. Daha etkili daha cabuk yumusatir bagirsaklarini.
Fazla tatlı yiyemiyorum canım tansiyon düşüklüğü var bende sabah aç karnına kayısı taze incir yedim şu an kafam dönüyor :)

X