2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya kızlar aklıma geldi, şimdi doktorum benim yaşımı, bel fıtığımı vs göz önünde bulundurarak büyük ihtimal sezeryan dedi. Benim için farketmiyor gerçide aklıma takıldı 36-38 haftalarda yapılıyormuş bu iş. E ozaman ben Şubat annesimi olucam ki? Ben Kova burcuyum zaten, balık olsun çok istemiştim oysa ki :) Neyse kısmet artık, sağlıkla gelsinde.

Fitiktan ameliyat mi oldun yoksa hastaligin mi var canim. Yine balik olabilir subat sonu balik sanirim :)

Kesinlikle öyle , haberler güzel geldikçe yüzümüze renk geliyor resmen, hepimiz daha bir iyi hissediyoruz. Fiyatlar uygun evet, baya araştırdım ama ben. Ya doktor iyiydi ama hastane hakkında birsürü şey söyleniyordu yada tam tersi. En iyi çözümü böyle buldum kendimce. Sen nerde kime gideceksin?
Ben şuan medicalparka gidiyorum memnunum da aslında ama dofumfalan hic konuşmadım çok ucuz olacagini sanmam. Bir de çapa tip fakültesinin mesai dişi muayeneleri var prof 122tl ona da bir gitmeyi düşünüyorum

Fitiktan ameliyat mi oldun yoksa hastaligin mi var canim. Yine balik olabilir subat sonu balik sanirim :)

Yok tatlım çok şükür ileri boyutta değil, ameliyat olmadım, koruyup kollamayı öğrendim zaman içinde o yüzden problem yaşatmıyor çok fazla. Yaklaşık 15 yıllık bir süreç ama. Evet takvimden hesapladım 21 inden sonra doğarsa balık olabilir hala :KK66:

Ben şuan medicalparka gidiyorum memnunum da aslında ama dofumfalan hic konuşmadım çok ucuz olacagini sanmam. Bir de çapa tip fakültesinin mesai dişi muayeneleri var prof 122tl ona da bir gitmeyi düşünüyorum

Anladım canım, fiyatları öğren yinede sen. prof.ta mantıklı ama.

Ayyy çok sevindim adına, maşallah bebişinede sanada :) Geç döllenme olduğu kesindi zaten ya, ah bu doktorlar nolur emin olmadıkça bizi böyle sıkmasalar..
Aynen ya bende cok sevindim. Allah herkesin bebişine sağlık versin ya. Ama cok güçlü bür bebek olacak inş. Cok büyük bir kazadan cıktım araba yoldan cıktı uçtuk. O halde aday öğretmen oldugum için seminerlere devam ettim. Ohalden dolayı rapor vermediler. Ama bebeğim bırakmadı annesini :anneadayı:

Aynen ya bende cok sevindim. Allah herkesin bebişine sağlık versin ya. Ama cok güçlü bür bebek olacak inş. Cok büyük bir kazadan cıktım araba yoldan cıktı uçtuk. O halde aday öğretmen oldugum için seminerlere devam ettim. Ohalden dolayı rapor vermediler. Ama bebeğim bırakmadı annesini :anneadayı:
Maşallah bebeğine ben sapasağlam burdayım demiş resmen ay duygulandım valla :KK1:

Ya kızlar aklıma geldi, şimdi doktorum benim yaşımı, bel fıtığımı vs göz önünde bulundurarak büyük ihtimal sezeryan dedi. Benim için farketmiyor gerçide aklıma takıldı 36-38 haftalarda yapılıyormuş bu iş. E ozaman ben Şubat annesimi olucam ki? Ben Kova burcuyum zaten, balık olsun çok istemiştim oysa ki :) Neyse kısmet artık, sağlıkla gelsinde.
benim dogumumda sezeryan oldu 39 un sonuna dogru oldu hafta olarak hemsire nts ye bagladiginda bu aksam normal doguma gelirdin zaten dedi:) sancilar baslamis megersem

gecmis olsun canim allah korumus ikinizide sükür bisi olmamis

Seźeryanda da bir sorun yoksa 38. Hafta dolunca alıyorlar canım subatin son haftası olabilir senin minik balik:) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kizlar ben de yarin kontrole gidicem. Cuma aksami kanama yasamistim ama tup bebek tedavisi boyunca vurundugum
Progestani o gun birakalim demisti dr. Ben o yuzden oldu diye dusunuyorum. Bana o aksam pluton depot dedi acile gittim hastane ama kendi dr um iki tane progestan vurun dedi. Vurundum
Ve gecti kanama. Diger gun yani cts gunu hic bisey gelmedi leke de dahil. Dr um da kanama yok dedi bana o gun. Yarin gidicem tekrar 1 hafta oldu. Dualarinizi eksik etmeyin. Bebisler de sikinti cikmaz umarim. Kanama yok dediyse kanama alani yok demektir degil mi?

Kizlar ben de yarin kontrole gidicem. Cuma aksami kanama yasamistim ama tup bebek tedavisi boyunca vurundugum
Progestani o gun birakalim demisti dr. Ben o yuzden oldu diye dusunuyorum. Bana o aksam pluton depot dedi acile gittim hastane ama kendi dr um iki tane progestan vurun dedi. Vurundum
Ve gecti kanama. Diger gun yani cts gunu hic bisey gelmedi leke de dahil. Dr um da kanama yok dedi bana o gun. Yarin gidicem tekrar 1 hafta oldu. Dualarinizi eksik etmeyin. Bebisler de sikinti cikmaz umarim. Kanama yok dediyse kanama alani yok demektir degil mi?
Allahim yardimcin olsn cnm yani doktor kanama yok dediyse kanama alaninda yoktur muhtemelen
hayirli guzel haberler alirsin insallah :KK68:

O günden beri kanaman devam etmediyse demek ki iyileşiyor alanın. Yani kanama alanını görse bile aktif olmadığı için sorun olacağını düşünmüyorum. Bebeklerin iyidir annesi. Sen dinlenmene devam edip, içini ferah tutmaya bak. Yarında bize güzel haberler getir inşallah.

X