2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
guzel haberlerini vermeyi unutma

Canım illa birinden gelmesine gerek yok senin anne karnında kendi kromozomların oluşurken de benzer hatalar meydana gelebilir , sana özgü de olabilir yani kardeşlerinde var mı bu durumu yaşayan?

Benim de bugün kontrol günüm kendi esas doktoruma gideceğim geçen hafta gittm ama riskliyim diye bu hafta da çağırdı , iyi haberlerle geliriz inşallah

Canım illa birinden gelmesine gerek yok senin anne karnında kendi kromozomların oluşurken de benzer hatalar meydana gelebilir , sana özgü de olabilir yani kardeşlerinde var mı bu durumu yaşayan?
GercektenmiBi tane kardesim var oda bekar ins baskasinda olmaz peki benim cocuklarimda olma sansi ne

GercektenmiBi tane kardesim var oda bekar ins baskasinda olmaz peki benim cocuklarimda olma sansi ne
Net bilemeyeceğım canım ayrıntısını tıbbi genetik bilir ama şöyle ki senin düşüklerin olduğuna göre muhtemelen sağlıksız olanlar düşüyor, hayata gelebilenlerin sağlıklı olma ihtimali yüksek günlük hayatlarını etkileyecek bir problem olacağını sanmıyorum çocuk sahibi olmada da artık çok ileri yöntemler var bahsettiğim PGT gibi yani, tıbbi genetik danışmanlığı alabilirsiniz bu konuda onlar daha iyi bilgi verir.

Bebisimle tanıştım pastaneye oturdum şimdi çok açım 6haftalik mis minnak bebisim benim kilosu 1 gr bile değil
Maşallah miniğe :) Çok güzel bi his değil mi :)
Aynen canım yaa sabah hiç bir şey yok akşam sanki 6 aylık. Akşam görenler aa ne çabuk göbeğin çıkmış diyor sabah görenler sen nasıl hamilesinn
Hepimiz aynıyız galiba

Günaydın kizlar , Pinar sabancinin bloğunu okudum bugün hamilelikle ilgili yazmis. 2. Hamileligi şuan. İkisinde de progestan kullanmış ilk 3 ay 3-4 kilo almis progestan şişiriyor diyor doğum sonrasi o kilolar hemen gidiyormuş inşallah bizde de öyle olur

Aynen canım yaa sabah hiç bir şey yok akşam sanki 6 aylık. Akşam görenler aa ne çabuk göbeğin çıkmış diyor sabah görenler sen nasıl hamilesinn
Ben daha kimseye soylemedim birde:) sadece aileler biliyor bizde.. 3. Ay dolmadan soylemeyi dusunmuyorum:) disari cikarken gobus belli olmasin diye bisaat ne giycem diye dolaba bakiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…