2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bu arada kızlar @mavikara ya ne oldu hesap geçici olarak pasiftir falan diyo

Daha bugün yazıyordu bilmiyorum ki

Ay anlamadım daha yeni burdaydı

Evet ya @mavikara ya ne oldu hakkaten ben de merak ettim:cry:

Kızlar slm, bir dedektif misali çalışıp Mavikara ya ne olduğunu buldum sanırım :) Başka bir forumda başka bir hatunla biraz kapışmış sanırım. İkisinin hesabıda pasif olmuş ve üzgün yazıyor. Bizim kız hamilelik hormonlarını başka forumlarda püskürtüyor belliki :) muhtemelen uyarı mahiyetinde geçici ceza aldı. Gerçi yazdıklarında öyle kötü bişey okumadım ama kimbilir. Gelince kendisinden alırız artık detayları. :KK11:

merhaba benimde ilk hamileliğim :) benimde beta hcg 1150 iki gün sonra 3500 civarında gelmisti. doktoruma gittim kese oluştuğunu söyledi ama kaç haftalık belli değil şimdi dedi. ben de ona şaşırdım belli olması gerekmez mi acaba?
Hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun. Yani keseye göre ultrason bir hafta tahmini veriyor ama onu çok güvenilir bulmuyorlar. Benim doktorumda doğum tarihini hesaplamak için Bebek göründükten sonra baştan popoya ölçümü baz aldı örneğin. Ondan demiş olabilir

Kızlar slm, bir dedektif misali çalışıp Mavikara ya ne olduğunu buldum sanırım :) Başka bir forumda başka bir hatunla biraz kapışmış sanırım. İkisinin hesabıda pasif olmuş ve üzgün yazıyor. Bizim kız hamilelik hormonlarını başka forumlarda püskürtüyor belliki :) muhtemelen uyarı mahiyetinde geçici ceza aldı. Gerçi yazdıklarında öyle kötü bişey okumadım ama kimbilir. Gelince kendisinden alırız artık detayları. :KK11:
Ben de ona bakıyordum aksi bişey göremedim pek, ay bu kız hep yanlış anlaşılıyor ya :KK70: Ben yazdığında art niyet göremiyorum karşısındaki çok alınabiliyor bende mi sorun var anlamadım :KK70:

Kız sende ne fenasın nasıl buldun hemen olabılır valla :)) benburası dısında bıyere takılmıyorum hamıle kaldıgımdan beri :)

Ya çok güldüm hamilelik hormonlarını püskürtüyor :)) neyse ki kötü birşey olmamış gelir heralde bi kaç güne

:KK70: Allah iyiliğini versin ne güzel yazmışsın :))

S sevgininkokusu benimde perşembe randevum, zaman durdu yine geçmiyor. Bugün bel ağrım dışında kasıklarımda ufak sancılar yok oldu, bu seferde hissedemiyorum diye panikliyorum. Ağrı sancı olsa bi dert olmasa başka dert. Her şekilde dertlenecek birşeyler buluyorum artık :) Sen hangi şehirdesin?

Svartbabe Svartbabe tatlım tatile gittin ama tadına varamıyorsun, kafanı boşalt diye gitmedin mi sen oraya? Bence kendini iyi hissettiğin zamanlarda çık bahçeye, balkona temiz hava al, iki muhabbet dedikodu vs yap kafan dağılsın. Yine dik oturma, arkana al yastığını uzat bacaklarını ohhh mis :) Ben evde tek başıma sıkıntıdan patlayacağım mesela. Bekliyorum eşim gelsin bana iş yerinde olan biteni anlatsın iki farklı konu konuşayım ilgim dağılsın diye. İmkanım olsa adamı işe yollamıycam da para lazım işte yapıcak bişey yok :)

T tugbagun hayırlı olsun bebişin, son adet olduğun tarihi biliyorsan hesaplayabilirsin kendin haftasını. Doktor daha bebeği görmediği için öyle demiştir belki.

Kız sende ne fenasın nasıl buldun hemen olabılır valla :)) benburası dısında bıyere takılmıyorum hamıle kaldıgımdan beri :)

Bende takılmıyorum pek, eski forumlardan bir şey soran olursa falan anca. Kızlar mavikarayı yazınca merak ettim, profilinden mesajlarına girince gördüm bende :) Neyse iyi olsunda gerisi önemli değil zaten. Bizim kız aklına geleni ilk yazıyor arada bi, karşısındakide biraz pimpirikliyse alınıyor hemen sanırım :)

S sevgininkokusu benimde perşembe randevum, zaman durdu yine geçmiyor. Bugün bel ağrım dışında kasıklarımda ufak sancılar yok oldu, bu seferde hissedemiyorum diye panikliyorum. Ağrı sancı olsa bi dert olmasa başka dert. Her şekilde dertlenecek birşeyler buluyorum artık :) Sen hangi şehirdesin?

Svartbabe Svartbabe tatlım tatile gittin ama tadına varamıyorsun, kafanı boşalt diye gitmedin mi sen oraya? Bence kendini iyi hissettiğin zamanlarda çık bahçeye, balkona temiz hava al, iki muhabbet dedikodu vs yap kafan dağılsın. Yine dik oturma, arkana al yastığını uzat bacaklarını ohhh mis :) Ben evde tek başıma sıkıntıdan patlayacağım mesela. Bekliyorum eşim gelsin bana iş yerinde olan biteni anlatsın iki farklı konu konuşayım ilgim dağılsın diye. İmkanım olsa adamı işe yollamıycam da para lazım işte yapıcak bişey yok :)

T tugbagun hayırlı olsun bebişin, son adet olduğun tarihi biliyorsan hesaplayabilirsin kendin haftasını. Doktor daha bebeği görmediği için öyle demiştir belki.
Benim de kasık ağrılarım baya azaldı bu hafta nerdeyse hiç hissetmiyorum ve bende biraz endişe ediyorum, dediğin gibi olsa bi sıkıntı olmasa bi sıkıntı.. Acaba hamilelik ilerledikçe ağrılarda mı azalıyo

Benimde görünmedi 6+4 normal yani dimi bunları okudukca içim ferahlıyor :halay:önce bebek görülüp sonra kalp atışı duyuluyor değil mi yoksa ilk oluşumda hemen duyuluyor mu ?
Canım herkesin farklı oluyo önce kese sonra yolk sac sonra bebek ve kalp atışı duyulur bazıları kalp atışını dokuzuncu haftadada duyabiliyo

Ben kull
Kızlar hamileyken araba kullanılıyor mu? Şimdi ihtiyaç duymuyorum ama okul açılınca mecbur Kalıcam :KK43:[/QUOTE
Ben kullanıyorum canım. Bende mecbur okula giderken kullanmam gerekiyor. Hiçte aklıma gelmedi ama düşük tehliken yoksa birşey olmaz sanırım. Sonuçta sürmesede biniyor insan.

Benim de kasık ağrılarım baya azaldı bu hafta nerdeyse hiç hissetmiyorum ve bende biraz endişe ediyorum, dediğin gibi olsa bi sıkıntı olmasa bi sıkıntı.. Acaba hamilelik ilerledikçe ağrılarda mı azalıyo

İnan hiç bir fikrim yok, çok bilinmeyenli denklem gibi bir şeymiş bu hamilelik bir tek onu anladım :) Hani birbirimizin belirtileride birbirini tutmuyor ki fikir yürütelim. Bugün eşim işe gitmeden evvel oturdum ağladım ben bunu hissedemiyorum ama yaaaaa diye :) Duygu durumları zaten aldı başını gidiyor. Ben perşembeye kadar böyle bi ağlar bi gülerim artık, sonra 1 gün kadar mutlu gezer hemen ardından endişelerime kaldığım yerden devam ederim diye düşünüyorum çünkü hep böyle oluyor.

X