2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya ben kalp atım sayısını bile bilmiyorum :) İnan bu kadar detaya takılmak seni de bebeği de yıpratır sadece. Gün boyu hiç rahat durmam sürekli araştırırım okurum, zaten meraklı bir yapım var, hamilelik hep ilgimi çekmiştir, şimdi kendi başıma gelince o kadar detaylı inceliyorum ki her şeyi. Ama olumsuz yönlere gitmiyorum, felaket bi kabus gördüm onu da iyiye yordum geçti :) Okuyalım, gelişimini bilelim ama olumsuzları hiç çekme boşver, olumlu düşündükçe bebeğin de sen de daha iyi olacaksınız, tadını çıkarmaya çalış anne oluyorsun işte :)
Dogru diosun ama olumlu dusunmek icinde arastirmaya az ara verim bari yoksa bn hep olumsuz seyler dusunmeye meyilliyim guya psikolojik danismanim ama kendime hayrim yok :)

Bu seker yuklemesi nezaman yapiliyor?
Normalde 24-28 ama riskli bir hastaysan daha öne alırlar canım :)
Hayir baktim hr yazan yerde hr ingilizce kalp in kisaltmasi bpm de dakika demek dakikada 90 yazio ya kafam karisti
Bende de öyle yazıyor 167 bmp yazıyor dediğin gibi HR heart rate'in yani kalp hızının kısaltması doktorun neden o değil demiş ki anlamadım.Baktığın kağıtta kalp hızı ölçülmüş mü yani böyle kalp işaretlenip altta kalp atımı zikzakları var mı? Haftalar ilerledikçe hızlanır ama çok kafanı takma.

Cnm benim dr 169 demisti en son.onda benim ki fhr nin karsisinda yaziyor
O da fetal heart rate demek aslında aynı şeylerden bahsediyor ikisi de :)

İyi haber alanlara çok sevindim kızlar benim de perşembe kontrolüm var bakalım kanama alanım ne halde.:bicak:Bu arada ben de 20.Haftadan önce bir şey almayı düşünmüyorum netten araştırma yaparım belki ama Allah korusun kaybedersek falan çok acı olur gibi geliyor.:KK1:

İyi haber alanlara çok sevindim kızlar benim de perşembe kontrolüm var bakalım kanama alanım ne halde.:bicak:Bu arada ben de 20.Haftadan önce bir şey almayı düşünmüyorum netten araştırma yaparım belki ama Allah korusun kaybedersek falan çok acı olur gibi geliyor.:KK1:
Çok acı olur gerçekten :KK43: Allah korusun bebiklerimizi. Valla görümcemin alışverişini bi günde yaptık. Kıyafet olarak çok birşey almayı düşünmüyorum ilk etapta, hem hediye geliyor hem büyüdükçe alırım diye düşünüyorum.

Aynen kızlar almamak daha iyi sonra yıkım olur allah korusun istenmeyen durumda hıc gerek yok 7 aya kadar bakmayalım bence

Normalde 24-28 ama riskli bir hastaysan daha öne alırlar canım :)

Bende de öyle yazıyor 167 bmp yazıyor dediğin gibi HR heart rate'in yani kalp hızının kısaltması doktorun neden o değil demiş ki anlamadım.Baktığın kağıtta kalp hızı ölçülmüş mü yani böyle kalp işaretlenip altta kalp atımı zikzakları var mı? Haftalar ilerledikçe hızlanır ama çok kafanı takma.

O da fetal heart rate demek aslında aynı şeylerden bahsediyor ikisi de :)
Adamin basi cok kalabalikti tam telefonda konusamadi zaten arkadan gurultu cok geliodu icime sinmedi ya

merhaba benimde ilk hamileliğim :) benimde beta hcg 1150 iki gün sonra 3500 civarında gelmisti. doktoruma gittim kese oluştuğunu söyledi ama kaç haftalık belli değil şimdi dedi. ben de ona şaşırdım belli olması gerekmez mi acaba?

X