2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Bende öyleyim bulantilari sıcaklar daha da tetikliyor bir an önce kış gelsin üşümek istiyorum artık :)

Kizlqr bebek alisverisi inanilmaz heyecanli ve guzel ama ben kizimda hicbir risk olmamasina ragmen 7. Aydan once bi cop almadim. Bunda da o gunleri gorebilirsek oyle yapicam insallah. Yani cok begendiginiz bisi gorursunuz alin ama ozellikle gidip yuklenmeyin derim benim fikrim.

Ay bnmde ilk olacak ama hic heyacan yok ya bebegime sunu bunu alim die odun muyum neyim
bnde 7. aydan snra baslamayi dusunuyorum

Kızlar butun gece yatakta dönmekten uyuyamadım hep sağa yatıyorum resmen sola yatamıyorum napıcam bılemiyorum ve sabahtan beri basım catlıyo işteyım yatamıyorum da hıc keyfım yok

Cnm bnm degerim guzel ilerliodu snra 1 hafta snra gittim deger dusmeye baslamis doktor direk kurtaj demisti ama bn senin kan degerinde dusuyor die anladim bebegini saglikla alirsin insaallah kucagina
İnş. Canım ya eger birazcık düşme olsaydı bende umut beslemicektim. Ama azda olsa artıyor. İnş. Sağlıkla gelir kucagıma.

Aynı fıkırdeyım 7. Ay en ıdeal sabredersem canım

güzel haberler aldik burdan..:)
rabbim hepimize kucaklariniza sağ salim almaya nasip etsin..:) (banada inş.)
24une aldim randevu o zaman 12 hafta doluyor.:)
bu ikinci randevum.. ilki 6+1 gittim. omooo 6 hafta olmuş...
sonra perinatolojiye gitcem eylülün başinda.
şu an bebiş nasıl bilmem ama ki yemek yiyemiyorum yemeye başladin mi bi yiyorum.
kaynanamgilde yemek yiyecegim şimdilik.... yemek yapamiyorum mutfaga adim atamiyorum arkadaşar ya

Aynı fıkırdeyım 7. Ay en ıdeal sabredersem canım
ben alsam mi almasam mi bilmiyorum o bebek cicileri magaza önüne geçersem dayanamam herade
yok almiycam ben dedim.. doğumdan sora aliriz nede olsa..
kucagima bebegime beyaz kuncaklayip verirler pijamasiz
ben doğduğumda pijama almamişti annem kuncaklayip vermiş hastane bezlerden birini babam eve gitmiş eşyalari almak için o sirada annem babami beklerken doğum yapıyo babam geliyo ben doğmuş oluyorum o sirada ya hiç beklememişim babami

Ayyy hic sevmedigim sey su norm fazlasi ve gorevlendirme isi. Bozde cok olur edebiyat benim. Insallah olmaz canim senin de.
Kizlar peki en az 21 saat mi ders alabiliyoruz? Bizim okul normalde 1 gun bos veriyor herkese acaba ders sayisi azalirsa arti 1 gun daha verir mi bana? Bizim de 3 ogretmen olmamiz gerekirken 2 ogretmeniz insallah bu sene gelir birisi. Yoksa cok yogun program.

Evet 21 Saat. 2. Gün boşluk biraz zor canım ama idareye kalmış yapabilirlerse neden olmasın :)

Evet 21 Saat. 2. Gün boşluk biraz zor canım ama idareye kalmış yapabilirlerse neden olmasın :)

Keske verseler ya biz demeden hatta cagirip
Hocam biz size iki gun bos verelim deseler neyse bakalim sizin de ikizlerdi degil mi? Dogum oncesi 10 haftaymis izin. Ama 40 haftadan hesaplandigi icin 30.haftada izne cikiliyor. İlk donemi sikintisiz tamamlasak cok guzel olur. Kalan haftalari dogum sonrasi kullaniriz. Saglikla o gunlere eriselim insallah

Ben de öyle düşünüyorum 30 haftadan sonra alışveriş yaparım herhalde sağlıklı olsunlar da başka isteğim yok Allah'tan birşeyler alırız inşallah. Zaten şuan acaba sağlıklı mı diye geçiyor günler başka birşey düşünemiyorum. İlk 3 ay bitince piyasa araştırması yaparım belki :)

Mrb kızlar ben geldim :)
Sıkıntıdan patliyorum kızlar tatildeyim ama evde hapisim resmen ya denizi görüyorum içim gidiyor resmen acaba akşamları ciksam biraz dışarda otursam ne olur ki

Evet doğum öncesi 10 Haftaymış ben Allah izin verir de o günleri görürsek biraz erken çıkarım diyorum zaten doğum tarihimiz güzel haziran raporla falan da kapanır. Hepsini aktarmamıza gerek yok bence sonuçta ikiz yükümüz de ağır olacak :)

Aynen ya ilk donem kapansa neredeyse yaz tatiline baglaniyor zaten. Eylulde baya buyumus olacak minikler Allah nasip ederse. Ben de alisveris isini en sona birakicam. Sen İstanbulda misin canim?

Hadi gozun aydin canim ayni seyleri yasadik bendede hic kanama alani olmadi ama neolur ne olmaz kan uyusmazligi ignesi vuruldum. Bizim bebikler icerde napiyosa damarlari catlatiyolar demekki onlara bisey olmasinda gerisi onemli degil :)

Mrb kızlar ben geldim :)
Sıkıntıdan patliyorum kızlar tatildeyim ama evde hapisim resmen ya denizi görüyorum içim gidiyor resmen acaba akşamları ciksam biraz dışarda otursam ne olur ki
Canim senin dr ne dedi ki. Mesela ben kanama oldugunda acile gittigim dr yat dinlen ama sakin surekli yatma o cok iyi degil. Kendini yorma sadece demek istiyorum dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…