2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Bacım devlet hastanesi yapıyor. Ben de özele gidiyordum bugün gittim kan trsti verdim. 11. Hafta sonuna dogru ikili tarama testi yaparız dedi. Zaten 10+3 müş. Özele bayılma hiç. Git şu kdr haftalık gebeyim de. Testi ister ztn haftası gelinxe.

Kızlar anlaşılan bu lekelenme, kanama , usg de kanama alanları vs çoğumuzda var zaten bu dönemde sık görülürmüş hem içimizi ferah tutmaya çalışalım hem de yaşamamış olanları tedirgin etmeyelim güzel şeylerden bahsedelim :)

Arkadaslar benim gibi midesi bulananlar iki sey beni cok cok azda olsa rahatlatti.Birincisi galeta ikincisi limonlu soda.yani sodaya baya bi limon sıkıp içiyorum midemi rahatlattı. Gerçi sodanin bi zararı varmı onuda bilmiyorum ama.beni bunlar azcık rahatlattı sizede söylemek istedim.
Kanaması olan korkusu endişesi olan arkadaşlara da sabır diliyorum stres yapmayın yada yapmamaya çalışın diyorum. Benimde ilk hamileliğim aynı sıkıntılarla geçti ama suan yanında yatıyorum kizimin uykuya dalmasini beklerken.nasipse hersey olur inşallah hepimiz sağlıkla kucagimiza alacaz miniklerimizi

Maşallahhh :) bende cumartesi gittiğimde ayaklarını gördüm çok garip bir his:) muhtemel doğum tarihimiz de aynıymış seninle :)

Sade sodanin bir zararı yok canım hatta ilerleyen haftalarda kramplara çok iyi geliyor

Kizlar asiri duygusallastim ya normalde cok odunumdur bugun kuzenim askere gidecek asker dugunu vardi onun annesiyle oynayisini gordukce gozlerim doldu utanmasam höykure höykure aglicaktim

Merhaba hanımlar,aranızda yeni sayılırım. Arada girip sizleri takip ediyorum. 2015 haziran annesiyim sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Hiç beklemiyorduk. Geçen hafta keseyi gördüm. Kalp atışları için 10 gün sonra gel dedi doktorum. Beklenen doğum tarihi 17 Mart. Allah hepimize sağlıkla kucaklayıp kavuşmayı nasip etsin inşallah

Bende bu hafta gidicem doktora normalde ozelde kan tahlillerim icin ucret almamislardi ikiliyede almazlarsa yaptiririm. Pek yaptirmakta gelmiyor icimden aslinda ama bakalim...

Gozun aydin canim supriz gercekten bir arada buyutcen bebekleri Allah kucagina aldırdırsin sag salim

Canım soda da mineral olduğu için faydalı.. Dr bana her gün 1 tane verdi. Her seferinde de degisik marka al dedi.. cuku hepsinin içindeki mineraller farkliymis..

Hoşgeldin canım.. sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim.

Teşekkür ederim. Oğlum 13 aylık çok zor bir bebekti. Hala öyle gerçi biraz gözümüz korkuyor ama. Üstesinden geliriz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…