2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sunnet genel anestezi mi olacak? Biz de dusunuyirduk sma 3 aydan sonra lokal yapmiyorlarmis. Doktorum da genel anesteziyi onermedi cok kucuk narkoz almasin diye. Cok katarsiz kaldim. Kucuken iyilesmesi daha kolay aslinda.

Canım 9 kg ya kadar lokal anestezi, 9kgdan sonra genel anestezi. Oyuzden 9kg olmadan yaptırmak lazım. Kısmetse 15-16 Eylül de yaptıracağız

Ben sanırım lohusalıktan çıkamadım Kendi annem dahil herkes sütün yok bu çocuk aç diye diye beynimln derinliklerine işlediler şu an da doymadığını hissetmemin sevebi bu olsa gerek Aslında yalnız kaldığımı sürece halimizden memnunuz ama yaşlılar görğp ay bu çocuk aç mı kızım zapzayıf duruyo sütün mü yetmiyo diye gereksiz ve geren sorular yöneltince takmadan edemiyorum. Bunlardan biri de öz annem yani insan ister istemez düşünüyo annem bile böyle diyosa sorun bende midir diye

Bana da diyorlar bende azsa ne yapacan sen mi emdireceksin diye diye biktirdim milleti. Konuşmuyorlar artık

Oğlum emmiyo aç pirinç unu kabız yaptı hep veremiyorum artık mahvoldum üzüntüden tam toparladı derken kilo veriyo süzülüyo napıcam ben yaaa

Canım hani ek gıdaya geçmesen önermezdim tabi ki ama. İrmik de dokunuyor mu? Ya da yulaf unu falan? Kayısı ile blendardan çekip pişirip versen hiç olmadı?

Canım hani ek gıdaya geçmesen önermezdim tabi ki ama. İrmik de dokunuyor mu? Ya da yulaf unu falan? Kayısı ile blendardan çekip pişirip versen hiç olmadı?
Glüten alerjisi olduğunu düşünüyorum yine sütte ki tolere edilebiliyor ama direk irmik yulaf unu verdiğimde çok aşırı kaşındı vermedim bende kayısı zeytinyağı işe yaramadı bol bol sıcağa yakın ılık su içirdim yarı katı yarı cıvık yaptı şükür tekrar aminoasit mama ları denicem bayram sonrası emmiyo çünkü. Teşekkür ederim tamamen çökmüş durumdayım aç olan bi çocukla istediğim bir yere bile gidemiyorum

Oğlum emmiyo aç pirinç unu kabız yaptı hep veremiyorum artık mahvoldum üzüntüden tam toparladı derken kilo veriyo süzülüyo napıcam ben yaaa
Can'ım senin bu alerjiden dolayı yazdıklarını okuyunca çok üzülüyorum yaa. Rabbim Sana ve bebeğine yardım etsin inşallah. Çok zor tabii bebeğinin aç olduğunu bilmek ve onu duyuramamak. Ama yinede güçlü olman lazım yok sa sütünde olmicak. Rabbim yardım etsin sana.

Biz her gün meyve yiyoruz artık memnun seviyo bugün abisinin çorbasından tattı bebek çorba su sevmedik malesef büyük oğlanda hiç sevmezdi zaten az tuz kullanırım abisinin domatesli kıymalı limonlu şehriye çorbasını sevdi :) birazda patates kızartması içi yedi ağırlık emiyo ama taşıyo sadece bide aptamili ne kendisini nede için e koyulan hiç bireyini yemedi birazda ondan meyve falan biseyler veriyorum muhallebi yaptım aptamili asla tükürük acaba normal sütle denesemmi bilemedim ağırlık ya emmek ya aptamil ama bizimki malesef nefret ediyo sanırım süt gexiyoda olabilir ayyy bi konuşsalar rahatlığa acımı susuzlu ne anlamiyoruz

X