2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bizim durum gibi ilk üç ay çok hızlı kilo aldı 4. Ay kontrolünde birde düştü. Doktor bu kadar çok düşmesini beklemiyormuş ek gıda dedi
Canım ilk 3 aydaki güzel kiloyu da senin sütün sayesinde aldı.4tekini de.Süt aynı süt sonuçta.Demek ki hızlı alan bir bebek olduğu için dengeleme yoluna girdi çünkü aynı hızla devam etse obezite riski olur :) anne sütüyle beslenen bebek obez olmazdaki olay da burda bence bebekler bir şekilde dengeliyor :)

O hızınada şaşırıyordu zaten. Beklediğinden daha az almış ama 4.ayda neredeyse 6.5 kiloydu az da değil. Ek gıda deyince bi morelim bozulmadı değil ama toparladım. Emziriyorum gidiyor

O hızınada şaşırıyordu zaten. Beklediğinden daha az almış ama 4.ayda neredeyse 6.5 kiloydu az da değil. Ek gıda deyince bi morelim bozulmadı değil ama toparladım. Emziriyorum gidiyor

Bana da doktorum aynı şeyi dedi, 300 gr aldı diye, 10 gün sonra kontrol edelim yoksa mama başlayabiliriz demişti. Çok moralim bozuldu ama facebookta emzirme sanatı grubunu okudum bir de oğlumu gözlemledim, bitti gitti. Dayandım sütüme :)) boşver, doktorlar hiç anlamıyorlar hep tıbbi bakıyorlar.

Off kızlar offfff bıktım şu apartmandan yaaaa gece uykusu kalamadı oğlumun bezdim. Tüm düzenimiz gitti kafayı yiyebilirim önce gündüz uykuları sonra gece uykuları mahvolduk ikimizde. Hele ben bebek sallamaktan ne gece uyuya biliyorum ne gündüz o kadar iş varki onları ancak bebek uyanıkken yapabiliyorum oğlumla rahat rahat oynayamıyorum bile

Facebook kullanmadığım için o gruba katılamıyorum malesef ama burada çok duydum

Müstakil o konuda cidden rahatlık, bizim öyle mesela. Annemlere gittiğimde matkap vs sesi eksilmiyor sağolsunlar, bir sürü daire muhakkak bir gürültü oluyor tabi ister istemez. He uyuyor benim oğlum orda da, alışkın sese ama zor cidden. Biraz iğne üstü oluyorsun hep.

Hele birde zile basmaları yok mu

ben sürekli tekim sese biraz alışkındı oda gitti tek olunca burda düzgün müstakil evde kalmadı kentsel dönüşümden dolayı eşimde ilaçla filan ilgilenmez ben tek üstesinden gelemem olan müstakillerin .

Hele birde zile basmaları yok mu
ben zili kıstım sonuna kadar çok az çalıyoo inada basanlar oluyordu aldılar paylarını.

Bizimkisi kısılmıyor cayır cayır bağırıyor evde

Kızlar günaydın adet olmam gerekirdi 5 gün geçti korkmaya başladım umarım hamile değilimdir. Yoksa psikolojim alt üst olur. Kendimi daha toparlayamadım ikinci çocuğu kaldıramam.

Kızlar günaydın adet olmam gerekirdi 5 gün geçti korkmaya başladım umarım hamile değilimdir. Yoksa psikolojim alt üst olur. Kendimi daha toparlayamadım ikinci çocuğu kaldıramam.
Bende bu ay epey korktum 2 gün geçti diye ben oldum darısı başına. Eminim topikte benim kadar aç kalan iş yapamayan yoktur şu aydayken 5 aylık oldu hiçbirşeye yetişemiyorum 18 kilo verdim Allah isteyene versin banada istediğim zaman.

Sağol Can'ım darısı başıma olsun. Şu an düşünmüyorum bende tek başıma bakıyorum oğluma ailem şehir dışında inanılmaz yoruluyorum. Bazen yemek bile yapamıyorum. Bir buçuk yaşından sonra düşünüyordum. Şuan bile aklıma geldikçe tırsıyorum kolay değil.

Aynı sayılır durumumuz bende tekim ailem şehir dışında en az 3 yıl geçmesi lazım. Psikolojim hiç hazır değil. Büyütüp rahat etmek istiyorum bi müddet. Ama tabi takdiri ilahi ne derse o olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…