2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim kızımınkiler çoktan döküldü yenileri çıkmaya başladı.Benim de oluk oluk dökülmeye başladı.Bu arada ben aşırı su içmeyi de bıraktım , ihtiyacım kadar içiyorum sütümde de bi değişiklik olmadı.Boş yere kendimi kasmıyorum.53 kiloya indim kaldı 3 kg ama şuanki halimle de çoğu kıyafetim oluyor o yüzden kasmıyorum hemen vermem lazım diye.Hamurişi tatlı abur cubur yemiyorum emzirirken bunlar yenilirse verilmiyor valla normal beslenmek yeterli o zaman hızlı gidiyor kilolar.

Ben de tüm kilolarımı verdim, eskiden nasıl yiyorsam öyle yiyorum açıkçası. Gün içinde de ne bulursam yiyorum, nestfit çok yiyorum, çok kısa uyuyor çünkü oğlum :) hep de hareket olunca gitti kilolar.

Benim anlamadığım herkes bu yollardan geçiyo kendi daha tam doğum kilosunu verememiş olanlar bile bize laf yapıyo komik ama gerçek kadın kadının düşmanı
Bazı insanlar içindeki pisliği maalesef böyle kusuyor.. onun Doğum kilosundan 5 kilo kalmıştır senin 7 kilo kalmıştır senin fazla ya onun da hoşuna gitmiştir valla dünya da içi fesat insan çok.. kadın kadının insan herkesin düşmano. işte bizim gibi bazı insanlar da kırmayayım diye cvp vermez.. ama bu gibilere müstehak...
boşverin kızlar oooh mis gibi göbek hem de içinden bebek çıkmış

Oğlum nerdeyse kel kalıcak her yer eziğinden bile saç cikıyo benimde kötü döküldü
Ay benimde yastığına bı sürü saç kılı ağzına bile yakaladım vucuduna yapışıyor sirkeliyorum hep napim yeni saç çıkacak yapacak bişey yok en yorulan şey hergun devamlı kızımı yatirmadan önce sirkelememdir

Anlayan yok kaynanam bile sinir ediyor beni diyor ki kilo vermen lazım hemşireye katil diyor elbise kaynanama tam oturdu vermedim versene giyerim der gibi baktı vermedim. Eşim verelim annem gitsin olmadı sana dedi yine vermedim. O elbiseye sigabilmek için devamlı spor yapıyorum bol bol sıvı şeyler yiyorum

Kızlar soruyu değiştirip yine soruyorum :) rota aşısını 2.ya da 4.ay aşılarıyla beraber yapan var mı? Ağır gelmez dimi? Bizim öyle olmak zorunda da.

Kızlar soruyu değiştirip yine soruyorum :) rota aşısını 2.ya da 4.ay aşılarıyla beraber yapan var mı? Ağır gelmez dimi? Bizim öyle olmak zorunda da.
Bizde ilkini 2. Ay İkincisini de 4. Ay aşılarıyla birlikte yaptırdık doktoru ağır gelmez öyle yaptırın demişti canım bi sorun da yaşamadık şükür

Benim doğum kiloları gitti ama göbek hala duruyor diyetle de erimez spora başlayacam mecburen sezeryanla Doğum yapmıştım sıkıntı olur mu acaba dikişler için

Kızlar oğlum bu aralar çok az çiş yapıyor bezi hep kuru nerdeyse neden acaba çok terlediği için olabilir mi? Sütüm yetmiyordur belki diye mama verdim yine çok yapmadı yani doymadığı için değil sanırım ama tedirgin oldum böyle bi durum yaşayan var mı

Bizde ilkini 2. Ay İkincisini de 4. Ay aşılarıyla birlikte yaptırdık doktoru ağır gelmez öyle yaptırın demişti canım bi sorun da yaşamadık şükür

Tamam canım çok sağol, rahatladım :)

Ben doktora sormuştum onu kesinlikle azalır demişti canım. Gece su gibi oluyordu benim oğlum o çok sıcaklarda ve bezi kupkuru oluyordu. Şimdi hava serinledi mesela burda, normale döndü çişli bezler.

Bende rahatladım:) çok aklıma takılıyordu teşekkür ederim canım

Bizimki kimyasal değil ultrasonografik dalga yayıyor.Sizinki raid mi? Farklılar o zaman
o guzel birseymis markasi nedir?

hepimizde ayni durum var canim merak etme kilo aliyo keyfi yerindeyse heycana gerek yok :)

2 mart doğumlu kız annesiyim eşimin mesleği sebebiyle annemde kalıyorm birlikde büyütüyoruz miniğimi 47 cm 3450 doğdu şimdi ise 68 cm boyumuz var 7 kg mız herşey yolunda gidiyor hiç bi sıkıntımız yok çok şükür aranıza katılmak bugüne nasipmiş

Hoşgeldin canım aynı gün doğum yapmışız normalmi oldu sezeryanmı. Annenin çok yardımı dokunuyodur bu konuda şanslısın ben annemlerde olunca bebeğim olduğunu bile unutuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…