2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
kizlar sivri sinek icin ilac konusmussunuz bizim drmuz sakin prize takilanlardan kullanma ben kendime bile kullanmiorun dedi. burda bi arkadas lavanta yagi demisti o ise yariyor yastigina ve yataginin 4 kosesine damlatiyorum ek olarak yastigina damlatmak zihin aciyomus da bir tasla iki kus yani :)

bide tatli patatesi ben buyuk migroslarda goruyorum tadi cok alistigimiz bir sey degil ama denenebilinir

kizlar sivri sinek icin ilac konusmussunuz bizim drmuz sakin prize takilanlardan kullanma ben kendime bile kullanmiorun dedi. burda bi arkadas lavanta yagi demisti o ise yariyor yastigina ve yataginin 4 kosesine damlatiyorum ek olarak yastigina damlatmak zihin aciyomus da bir tasla iki kus yani :)

bide tatli patatesi ben buyuk migroslarda goruyorum tadi cok alistigimiz bir sey degil ama denenebilinir
Neden öyle dedi canım biz kullanıyoduk prize takılanlardan...

Ben söylemiştim canım, gerçekten çok işe yarıyor. Biz bir iki ısırık harici hiç tanışmadık sinekle şükür :)

Hayır canım fışkıracak şekilde kısma hastalık belirtisi. Ama ensiselenecek bir sey yok. Çoğu zaman kendi kendine atlatiyorlar 1 gün içinde. Bu süreçte susuz kalmasın yani kusuyor diye emzirmekten imtina etme. 24 saatte geçmezse doktora götürürsün. Bizim de başımıza bir kaç sefer geldi. Ertesi güne sürmedi bile. Takipte kal yeter.

Cevap verdigin icin cok tesekkur ederim..bubdab sonrasi icinde bilgilenmis oldum sag ol

bu hemsirelerin kraldan cok kralciligina kil oluyorum kendi emziremedi sana laf ediyor bence sanane benim kilomdan deseydin keske emziren kadina boyle sey mi soylenirmis bence hic takma onu zayif gosteren bi kiyafet secersin onemli olan bebisleri emzirmek
emzirirken o kilolar bize cok yakisiyo bence! :)
O hemşirenin deyişi beni gaza getirdi abimin düğünü var yakında acilen kilo vermem lazım bide elbise aldım 48beden bana olmuyor İnankı:KK43: 52beden oluyor sanırım 4beden inmek için kaç kilo vermeliyim?
Şu an85oldum görümcemin doğum günüydü dün kaçamak yaptım pof:KK17:
Emziriyorum emziren çabuk verir dediler tam tersi çıktı benim :/ sanırım kan şekerim düşüyor emzirirken hep tatlı şekerli şeyler yiyorum ondan aldım:KK43:

Maalesef aşıyı olamadık, bakanlık bu hafta yollamamış. Ne güzel kurtulcaktık bugün :KK43:

Şimdi bir sorum var, rotayı da haftaya 4.ay aşıları ile beraber yapabilir miyim? Çünkü üzerinden 30 gün geçince 2 dozun arası 10 haftaya çıkıyor o da olmuyor. Yaptıran var mı öyle?

Doğum parası başvurduktan bize denılen 40gun ama bi ay snr yatıyor bilgnz olsn
Ben aldım vefat eden oğlumun parasını da aldım çünkü nüfusume gecirmisim doğdu öldü diye hiç aklım yoktu gerçekten alacağı.. onu da oglumun mezarını yaptircam
2.ay aşısı da yapmış mıydı peki ateş canım?

Önceden de varsa belki diştir canım ya, ya da ataktır. Çünkü sizin de 2.ay aşısı rahat geçmişti diye hatırlıyorum. Beni o teselli ediyor çünkü, 2. rahat geçti bu da öyle olur diye ümit ediyorum.
Yaptırdım huzursuzluk oldu kızımda bu aşılar ne zaman bitecek ya Eylül'de yine var

Neden öyle dedi canım biz kullanıyoduk prize takılanlardan...
kimyasal birsey sonucta, havadan ucan biseyi sersemletiyorsa acaba bize ne yapiyor farkinda deiliz dedi, haksiz da degil dusununce

O hemşirenin deyişi beni gaza getirdi abimin düğünü var yakında acilen kilo vermem lazım bide elbise aldım 48beden bana olmuyor İnankı:KK43: 52beden oluyor sanırım 4beden inmek için kaç kilo vermeliyim?
Emziriyorum emziren çabuk verir dediler tam tersi çıktı benim :/ sanırım kan şekerim düşüyor emzirirken hep tatlı şekerli şeyler yiyorum ondan aldım:KK43:
sekerli ve unlu seyleri azalt da sen gene de rejim yapma azalt yeter sutun etkilenmesin :KK66: 4 kilo 1 beden derler

kimyasal birsey sonucta, havadan ucan biseyi sersemletiyorsa acaba bize ne yapiyor farkinda deiliz dedi, haksiz da degil dusununce

sekerli ve unlu seyleri azalt da sen gene de rejim yapma azalt yeter sutun etkilenmesin :KK66: 4 kilo 1 beden derler
O zaman 10 kilo vermem lazım azalttık hamur işi yok yasak

Benim şuan iki kilo fazlam var ama iştahım çok açık işte yemek yesemde ağzım boş durmuyo 42 bedenim 40 düşmek için çabalıycam bebeğimde zayıflar diye korkuyorum

Cnm her bünye farklı tabi ama önce dert etme bnce bu işi.. bn çok kilo verdim gerçi diyet yapıyorum kızımda alerji olduğu için ama naçizane tavsiyem; öncelikle abur cubur yeme hamur işi yeme yani yeme derken azcık ucundan al tabii o kadar da değil ya da haftada 1 2 ye.. bol boool su iç çok faydalı.. tatlı istersen hurma ye ne bileyim öyle şeyler.. ama kendini abartacak şekilde de kısma emziriyorsun sen sütüne gaydalı şeyler ye depoların dolu olmalı Demir'in b12 in felan önemli bunlr çünkü bebek senden alıyor ya.. verirsin dert etme :) emziren anne tontik olanda dünyanın en güzel kadınıdır bnce unutma :))

Cnm her bünye farklı tabi ama önce dert etme bnce bu işi.. bn çok kilo verdim gerçi diyet yapıyorum kızımda alerji olduğu için ama naçizane tavsiyem; öncelikle abur cubur yeme hamur işi yeme yani yeme derken azcık ucundan al tabii o kadar da değil ya da haftada 1 2 ye.. bol boool su iç çok faydalı.. tatlı istersen hurma ye ne bileyim öyle şeyler.. ama kendini abartacak şekilde de kısma emziriyorsun sen sütüne gaydalı şeyler ye depoların dolu olmalı Demir'in b12 in felan önemli bunlr çünkü bebek senden alıyor ya.. verirsin dert etme :) emziren anne tontik olanda dünyanın en güzel kadınıdır bnce unutma :))
Benim anlamadığım herkes bu yollardan geçiyo kendi daha tam doğum kilosunu verememiş olanlar bile bize laf yapıyo komik ama gerçek kadın kadının düşmanı

Ben aldım vefat eden oğlumun parasını da aldım çünkü nüfusume gecirmisim doğdu öldü diye hiç aklım yoktu gerçekten alacağı.. onu da oglumun mezarını yaptircam

Yaptırdım huzursuzluk oldu kızımda bu aşılar ne zaman bitecek ya Eylül'de yine var

Bitmiyor valla ya, her aşı dönemi canı yancak diye içim gidiyor. 6.aydan sonra 1 yaşa kadar yok şükür.

O zaman 10 kilo vermem lazım azalttık hamur işi yok yasak

Bir de korse takarsın, bir beden de öyle incelirsin :)

Bu arada benim de iznim 18 hazıranda bitti ama maaşım yatmadı;analık ve süt parası otomatik yatmıştı-acaba maaş için ayrı bir başvuru mu lazım

Bende emzirip kilo alanlardanım diğer oğlan memeden kesilince 70 kg kadar düşmüştüm azım hiç boş kalsın istemiyorum illa gelcem gitcem bisey yicem tatlı özellikle ne olcak bilmiyorum 80 kiloyum şuan:KK43:

Bizimki kimyasal değil ultrasonografik dalga yayıyor.Sizinki raid mi? Farklılar o zaman

Son düzenleme:
X