2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar dün oğlum gece hiç terlemeyince dolu dolu bezimiz geri geldi :)) yani terden dolayı azaldığını yaşayıp görmüş oldum.

Bizim de sıkıntımız bu.yazmıştım hatta hareketlerle sola bakıp yatmasını sağlıyoruz.hep solda oyuncak veriyoruz soldan konuşuyoruz.fizik tedaviyi çocuk doktoru mu ortopedi doktoru mu verdi merak ettim.ortopediye götürücem çünkü
Cocuk doktorumuz fizik tedavi doktoruna yonlendirdi. Fizik tedavi doktoru boyun ultrasonu cektirdi. Daha sonra fizik tedavi programi uygulandi.

Bugün doktor kontrolümüz vardı. Sizin dediğiniz gibi evde egzersiz verdi. Bebeğim hep sağına yatıyor; çünkü o taraftaki kası diğerine göre kısaymış ve soluna dönemiyormuş rahatlıkla. Kası uzatmak için sağ omuzuna bastırarak kafasını diğer tarafa zorlama hareketi verdi. Günde ne kadar sık yaparsanız o kadar iyi dedi ama çok ağlıyor nasıl olacak bilmiyorum :KK43: Eğer ilerleme kaydedemezsek bu konuyla ilgili merkezlere gönderecekmiş. Emzirirken dümdüz kucağıma yatırıp kafayı sola doğru memeye uzatmasını sağlamayı düşünüyorum. Umarım işe yarar. Cevaplarınız için teşekkür ederim kızlar.
Bizimkide bas bas bağırıyor du. Oyun oynayarak dikkat ceker yap ben birde o tarafa yatırıp yanagindan opuyorum surekli oyle duruyor:)) yoksa kafasini elletmiyor fobi oldu cocuguma cok üzülüyorum

evet canım.o da ateş yapmıştı maalesef...ama hemşire bunda özellikle uyardı.4.ay aşısı çok ağrı yapar, ateş olmasa bile mutlaka calpol ver demişti.ben ateşi çıkana dek vermemiştim yine de
2. Ay asisinda 37,5 olmustu ates bizim. 4. Ayda 38,5 oldu 2 gun dusmedi calpol verdik. 15 gun sonra 6. Ay aşımız var cok korkuyorum simdiden insallah raht atlatiriz

2. Ay asisinda 37,5 olmustu ates bizim. 4. Ayda 38,5 oldu 2 gun dusmedi calpol verdik. 15 gun sonra 6. Ay aşımız var cok korkuyorum simdiden insallah raht atlatiriz
Kızlar aşılardan bende korkar oldum. Bizimkide Ateş yapmıştı ağır geçmişti. 9 ağustosta 4. Ay aşısı var yine Ateş yapıcak çok korkuyorum.

Cnm hatrlıosan bizdede aynı sorun vardı bn ılk başta hep yuzustu o tarafa yatrdm,elimke destek verip sırtını tıpışladm kendılığınden bıraktı.bn sekil bozukluğu var sanıodm dr.mz okdrck her bebekte olur dedi.istersn bi dene
Bizimkide bas bas bağırıyor du. Oyun oynayarak dikkat ceker yap ben birde o tarafa yatırıp yanagindan opuyorum surekli oyle duruyor:)) yoksa kafasini elletmiyor fobi oldu cocuguma cok üzülüyorum

Artik 6 ay asisini olduktan sonra 6 ay rahatiz ins. Asilara ara geliyor :) simdi ek gide derdi basliyor. Ay ben hazir memeye alismistim :) simdi hazirla saatini ayarla yedir bayagi zor olacak bakalim :)))

aynen ek gıda cidden zor.her gün yogurt mayaladım.her gün taze çorba.2.güne kalan hoppp çöpe.en kolayı meyve rendeleme....meme hazır, pratik...oh ne rahat:))

evet canım.o da ateş yapmıştı maalesef...ama hemşire bunda özellikle uyardı.4.ay aşısı çok ağrı yapar, ateş olmasa bile mutlaka calpol ver demişti.ben ateşi çıkana dek vermemiştim yine de

Anladım canım, bizim de 18 temmuzda 4.ay aşısı, 2.ay yapmamıştı çok rahat atlatmıştık da bakalım bunda ne olcak. İnşaallah sıkıntısız atlatırız :)

Selam kizlar
Eskisi gibi girip okuyamiyorum
Bu aralar malesef sutum azaldi
kizimin istahi azalmisti o yuzden bende pek sagmaz olmustum
Bir anda azaldi ya ne yapabilirim bol bol su iciyorum surekli sagiyrm ama hala az
Boyle olupta snradan sutu artan var mi :KK12:

Selam kizlar
Bir anda azaldi ya ne yapabilirim bol bol su iciyorum surekli sagiyrm ama hala az
Canım sağmayı ne sıklıkla yapıyorsun? 3 saate be 30 dk sağmak yerine saatte bir 5 dk sağ bu daha etkili diğerinden.Emzirme sanatı grubuna üye olabilirsin facebookta.

Selam kizlar
bizde meme reddi var gunduzleri savas veriyoruz bu yuzden baya azalmisti 2 gece yanimda yatirdim saatte bir emzirdim geri geldi sutum bir dene istersen

X