2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Nasıl uyutuosnn pekı,bnmkının ortası yok.yatınca tam yatıo uyanıkknde cok abartıo

Eğer emerken uyukuyorsa, ağzı emziği tikip emzirme pozisyonunda, kafasını da örterek evin içinde gezerek pispisliyorum. Çok bagirirsa omzuma alıyorum sakinleşince geri emzirme pozisyonu.. öyle öyle uyuyor. 20-30 dj uyusa yetiyor zaten. Banyodan sonra uyursa 2-3 saat uyuyor. Tabi arada uyanıp emip devam ediyor.

mavi_lina kızlar bugünkü süt formülü de benden olsun 2 günlük hüsranın sonunda yenidoğum yaptığımda içtiğim çayı yine aldırdım eşime ve sonuç süper ben ilk Zaman süt zaten bol oluyor o etki etmemiştir diyordum gerçekten çok etkili tamamen doğal naturpy milktea diye satılıyo ucuz doğal ve etkili birşey tavsiye ediyorum kızlar sabah göğüslerim taş gibiydi.

Ya bizim mukus nerdeyse bitti ama kaka yine sulu oldu kollar kırmızı biraz dökmüş bence o gıcık elti pilavada tereyağını koymuştu söylemedi
Cnm bizimki kakayı 1 aylıktan beri cıvık yapıyor bnce o sıkıntı değil basıl desem krema gibi kakası..
bu insanlar bizi keyiften yemiyoruz zannediyorlar bn mantarım çünk kendime acı çektirmek hoşuma gidiyor bnm.. neden ciddiye alınmıyoruz yaa!!!

Ya bizim mukus nerdeyse bitti ama kaka yine sulu oldu kollar kırmızı biraz dökmüş bence o gıcık elti pilavada tereyağını koymuştu söylemedi
Cnm bizimki kakayı 1 aylıktan beri cıvık yapıyor bnce o sıkıntı değil basıl desem krema gibi kakası..
bu insanlar bizi keyiften yemiyoruz zannediyorlar bn mantarım çünk kendime acı çektirmek hoşuma gidiyor bnm.. neden ciddiye alınmıyoruz yaa!!!

Maşallah ben de deniyeyim

Kızlar merhaba aranzda tup bebekle hamıle kalp dogm yapan varmı. Sezeryana oncelık tanıyolarmı tup bebekte

evet doktor da dedi az mukusta olabilir sen planına devam et dedi çok mukus olmadıkça bende kek yaptım şimdi :)). Valla benim eşim bile ye artık yeter süt olmuyor oğlan aç kalıyor dedi elden ne beklicez anca biz anlarız bizim derdimizden

Kızlar oğlum uykudan uyandığı Zaman iki eliyle yüzünü sıkıyor bu alışkanlığımız halen bitmedi eldiven olmazsa yüzünü gözünü hep çizecek çok sıkıyor kendini bebeği böyle olan var mı aranızda bir de kafasınını uykudayken bile sağa sola çok vuruyor

bizimki de kafasını sağa sola vururdu ama yan yatağına yatırdımmı artık eğer dalmışsa yapmazdı. Beni oğluşta yumruk yapıp kıstırıyor yüzünü hemde kaç kere ard arda ensiyo uyanınca :)).

bzmkinin yüzünü örtunce vicdan azabı cekıorm resmn;(ama ii yapıosn bzmkınde ortası yok

cnm hala eldıven takıosn bizm dr.seni görmesin sen evde eldıvnlemı dolasıosn dıobeyın gelişimi içnde cıkarsn ıı olur.tabı yıne sen bılırsn.bnm oğlumda cok hareketlı uykuda zanedersn buyuk adam kafaya bişe takmş bi o tarafa dönuo bi butarafa,yuzustu yatırıırm artk elı az oynuo.bu seferde bi bakıorm ya tepeye cıkmş yada aşagıya inmş

Bizimki sinirlenince saçlarını yolluyo kafasını nasıl vuruyo anlamadım çokmu dönüyo beşgeni vuruyo

Ben diğer doğumumu p şekild e yaptım öncelik derken illa sezeryan diyemi diyolar dedin ben kendim istemistim sezeryanı zaten genelde öyle yapıyolar ama normalde doğuran var tabi

Rahım darlığı var denmstı bana ofıste asılamada bıle agrım olmstu o yuzden korktum baey olrsa dıye gerk duyarlarmı sezeryana dıye catı muayenesnde bellı oluyo sanırım nasıl yapıyolar onu odamı agrılı bşey

Çatı muayenesi ağrısı kişiden kişiye değişiyor. Benim doktorumun eli çok hafifti ben bir şey hissetmedim desem yeri. İşaret ve orta parmağını vajinadan rahme kadar sokup sağa ve sola çevirip genişliğe bakıyor doktor. Vajinal muayeneden çok farklı değil bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…