2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar alerjı konusunun arasına girdm k.bakmaın ama babalar gunu için ne düşünüosnz?ben kuzumn resmini kol düğmesne bastrdm yada ismnı bgn hbr verickler.sizn fikirlernızıde merak ettm
Kuzum bn bi şey gördüm çok hoşuma gitti ama haber vermeden yapmam imkansız :)
İkisinin de ayak izini çerçeve yapmışlar o kadar tatlı ki ama işte olmaz maalesef..
Bn resimli masa saati yaptırcam :)

Benim oğlan ayy ay ayy diye ağlıyor yahu :)) bayılıyorum o surat ifadesine hani kıyamıyorum, kıysam oturup izlicem o derece birde dizlerime koyduğumda artık elini tutmadan kalkmak istiyor, kafasını öne atıyor. O fena oluyor yahu

Kuzum bn bi şey gördüm çok hoşuma gitti ama haber vermeden yapmam imkansız :)
İkisinin de ayak izini çerçeve yapmışlar o kadar tatlı ki ama işte olmaz maalesef..
Bn resimli masa saati yaptırcam :)

Ay buna bayıldım. Sen de ayakkabısının izini al canım

Ay ayy ay mı :)) hehe.Bizimki de onu eğimli yatırınca yapıyor yastığa falan yatırınca kendini ileri atarak yapmaya çalışıyor bir de sürekli ayakta dikilmek istiyor :))

Alerji dipsiz bir kuyu canim. Alerji icin parmak izi gibidir diyorlar. Herkeste farkli seyrediyor. Birine dokunmayan baska birine dokunuyor. Tek yolumuz diyet. Ve iyi bir alerji doktoru. Umarim kosa zamanda atlatiriz hepimiz

Yaaa

harika bir fikirmis canim. Ben olsam ismini yazdirirdim. Hatta nerde yaptiriyorsun canim internet uzerindense ben de dusunebilirim. Hala hediye ayarlayamadim da
Cnmm yok internnttn yaptrmadm şuan istanbukda değilm burda bi gümüşçü var ordan gdıp model faln secıosn.amaa kndımede dha snrası ıcın baskı şeklinde bileklk yaptrcm

Ay yerim ya cok merak ediyorum hepinizin bebislerini ben tutuyorum oruc sutum cok sukur cok iyi durumda :)
Ben birinize ataym ismimi beni eklesin ismim soy ismim cunku :)

Aa donmeye basladimi benim ki yan duruyor tam donemiyor :)

Hoşgeldin cnm bebeğin iyidir inş. Artık korkulu zamanlar yerine bol oyunlar agulamalar yalandan ağlamalar geldi :) baya baya büyüdüler artık.

Valla aynen oyle ciglik atmalar sinirlenmeler :) benim ki bana yapisik bir bebis hic.uyumuyor gunduzleri 10 15 dakika flan en fazla

hoşgeldin canım uzun zamandır yoktun ozlettin kendini bebeisin nasıl biraz sakinledimi

Aynen canm kac kere girdim yazilanlari okudum ama yazamadan geri ciktim uzun zamandir artik.hic.giremiuordum :) benim minis iyi cok sukur gaz sorunumuz biraz azalmisti bi kac.gundur oluyor gene onun haricinde iyiyiz cok sukur :)

Ay ayy ay mı :)) hehe.Bizimki de onu eğimli yatırınca yapıyor yastığa falan yatırınca kendini ileri atarak yapmaya çalışıyor bir de sürekli ayakta dikilmek istiyor :))

He ya bildiğin ay ay ayy yapıyor :)) ya evet ayakta dikilmeye bayılıyor, huzursuzlandı mı dik ayağa hemen susuyor :)

Oy maşaallah Allah daha da arttırsın kuzum sütünü :) istersen bana atabilirsin, diğer arkadaşların da hesaplarını paylaşırım seninle :)

Alerji dipsiz bir kuyu canim. Alerji icin parmak izi gibidir diyorlar. Herkeste farkli seyrediyor. Birine dokunmayan baska birine dokunuyor. Tek yolumuz diyet. Ve iyi bir alerji doktoru. Umarim kosa zamanda atlatiriz hepimiz
İnşallah tek temennim. Allah daha beterinden saklasın

Kızlar bu rota aşısının 3 dozluk olanı rotateq 13 haftalıkken olsa olmuyor mu? Doktoruma ulaşamadım da, sipariş de verdim eczaneye çünkü, bence bir sıkıntı olmaz ama

bişey olacağını zannetmiyorum sadece aşıların arası 2 ay olması gerektiğini biliyorum

Kızlara bu beyaz noktalar normal mi sizce.. küçücük nokta nokta sağ yanağında yanağı pütürlü olmuş.. alerjiden de şüpheleniyorum Ya bi sorayım dedim!
M Molly123 LifeandFeel

Kızlara bu beyaz noktalar normal mi sizce.. küçücük nokta nokta sağ yanağında yanağı pütürlü olmuş.. alerjiden de şüpheleniyorum Ya bi sorayım dedim!
M Molly123 LifeandFeel
bizimde öyle dik. ikat edince gidiyor alerjik birşey yiyince döküyor pütür pütür galiba alerjiden cnm ben diyete başladığımda ilk onlar sönmeye başlamıştı

M Molly123 LifeandFeel
Bizim de ilk once putur puturdu doktorlar normal normal dedi ve egzamaya cevirdi sonra. Fotodan cok secemedim ama bizimki gibi mi. Bide farkli farkli da olabiliyo dokuntuler zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…