2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hele bir anneee desin o zaman gör :) benimki de gülerek emiyor uzun uzun inceliyor bakıyor bana ama etrafa da ilgisi çoğaldı bazen etrafı incelemekten emmiyor :) bizimki yapıyodu onu başta sonra denemedim hiç dönmeye çalışıyor mu peki?

Ay o zamanı hiç düşünemiyorum zaten :))

Ya poposunu çeviriyor ama üst gövdeyi dönderemedi daha, ayaktan destek almak aklına gelmedi henüz:)

Canım bizde de birinde çıktı birinde çıkmadı.İki ihtimal var ya bu amip her kakada çıkmıyor ya da yanlış tanı koyuyorlar.Ama bizim şikayetler çok uzun zamandır var ondan amipe ihtimal vermiyorum ben.Biz kapları alıp eve geliyoru z yapar yapmaz koyuyoruz eşim götürüyor yarım saat içinde getirebilecek mesafedeyseniz siz de öyle yapın derim hiç beklemeyin öyle sıcakta bekledikçe yapmayacakları tutuyor.

amip kakada her zaman görülmüyormuş, orası doğru.ama yanılma ihtimalleri de varmış.o nedenle 2 kez daha yaptırdı.bizde koşturan benim.eşimin umurunda değil.ilaç versem, vermesem....kardeşimle konuştum, dizanterili çocuk sakin kalamaz, ağlar çünkü karın krampları olurmuş.sanmıyorum dizanteri olduğunu ama yarın bi daha yaptırcam test.

Bende dün evime geldim. Tek başıma bakmaya başladım Can'ım hiç bir şey yapamıyorum daha valizimi boşaltamadım :110: ayakta yemek yedim. Evimi temizleyemedim. Temizlikçi pazar günü gelicek. Yani daha düzenimi kuramadım umarım hep böyle devam etmez.:KK43: Şu anda ayağımda sallıyorum ancak böyle fırsat buluyorum yazmaya.

Aynenn temizlik falan yapmadım eşim süpürmüştü biz gelmeden o kadar. Yemek yapamadım henüz hazır börek vs yedik ama yarın yapacam artık böyle olmuyor. Akşam eşim bebişi alacak ben yemek yapacam. Zaten 3 aydır hızlı yemeyi öğrendim :)) eskiden yemek keyifti benim için izleyemediğim diziler eşliğinde :KK51:

istanbul da olanlar bebislerinize ne giydiriyorsunuz akşam yatarken şimdi kısa kollu citcitli badı altina da ayaklı pijama giydirdim ama kollari serin üşurmü gece

Bence ana kucağı yerine oyun halısı al daha çok ilgilerini çekiyor.Bondigo serüven ormanını tavsiye ederim ben koltuktan yastıkları kaldırıp koyuyorum her emzime seansından sonra uyumadıysa oyalanıyor 20 dk falan yoruluyor tekrar emziriyorum uyuyor hemen.
Evet Can'ım öyle yapayım daha mantıklı. Teşekkür ederim.

Aynenn temizlik falan yapmadım eşim süpürmüştü biz gelmeden o kadar. Yemek yapamadım henüz hazır börek vs yedik ama yarın yapacam artık böyle olmuyor. Akşam eşim bebişi alacak ben yemek yapacam. Zaten 3 aydır hızlı yemeyi öğrendim :)) eskiden yemek keyifti benim için izleyemediğim diziler eşliğinde :KK51:
çocuğu uyutup hemen yap bence yada şöle bişey yap çocuğumu pusete koy masanin üstüne koy ölede yapabilirsin. ben öle yapıyorum. çünkü çocuklar keşfetme peşinde ne yapıyo ne ediyor bakiniyorlar :)
valla ben hep hızlı yerim eşimden önce yemegi bitirirdim şimdi en son bitiren oldum:KK70: eşim de benden öğrendi hızlı yemek yemeye:KK70:

Bende dün evime geldim. Tek başıma bakmaya başladım Can'ım hiç bir şey yapamıyorum daha valizimi boşaltamadım :110: ayakta yemek yedim. Evimi temizleyemedim. Temizlikçi pazar günü gelicek. Yani daha düzenimi kuramadım umarım hep böyle devam etmez.:KK43: Şu anda ayağımda sallıyorum ancak böyle fırsat buluyorum yazmaya.
ayagina sallamaya alıştırmışsınız ya ben alıştırmadim o durumu beşikte alıştırdım.
bak pusetiniz varsa yanina al ölede yap ev işlerini kolaylık oluyor:)

istanbul da olanlar bebislerinize ne giydiriyorsunuz akşam yatarken şimdi kısa kollu citcitli badı altina da ayaklı pijama giydirdim ama kollari serin üşurmü gece
Ben yaklasik bir aydir icine citcitli sifir kol atlet uzerine kisa kollu tsort altina tayt ve corap giydiriyorun. Uzerine penye battaniye ortuyorun

Ben yaklasik bir aydir icine citcitli sifir kol atlet uzerine kisa kollu tsort altina tayt ve corap giydiriyorun. Uzerine penye battaniye ortuyorun
maşallah sen çok erken başlamışken akşam kısa kollu citcitli badı altında ayaklipijama giydirdi sabaha karşı üstünü açmış kollar buz gibi olmus hasta etmezsek iyi çocuğu

ben uzun kollu çıtçıtlı badi, uzun kollu badi ve patikli pijama giydiriyorum.gece de battaniye örtüyorum çünkü üşüyorum ve gece yorgan örtüyorum kendim.kızım da üşüyormuş gibi geliyor bana...

Ben kısa kollu çıtçıtlı uzun kollu body giydiriyorum hala.Alta da çorapla ayaklı pijama.Ankara soğuk hala o yüzden kısalara geçemedik gerçi şimdi memlekete geldik ama bura da geceleri serin hala , gündüzleri kısa kollu çıtçıtlı+kısa kollu body e çeviriyorum kıyafetini.

Bugün oğlumu ilk defa kendim yıkadım, öyle mutlu oldum ki anlatamam :)) bir banyo yaptırmanın bu kadar mutlu ediceğini bilemezdim :halay:
Senin mesajı okuyunca bana da cesaret geldi. Bende az önce oğlumu banyoda kucağımda tek başıma yıkadım:halay: oğluşum annesini hiç üzmedi. Çok Mutlu etti annesini. 3 gündür evimdeyim daha önce hiç yıkamadım ablam sürekli üstünü değiştirir banyosunu yaptırırdı. Burda tek kalınca daha cesaretli oluyor insan. :emir_bebek:

Senin mesajı okuyunca bana da cesaret geldi. Bende az önce oğlumu banyoda kucağımda tek başıma yıkadım:halay: oğluşum annesini hiç üzmedi. Çok Mutlu etti annesini. 3 gündür evimdeyim daha önce hiç yıkamadım ablam sürekli üstünü değiştirir banyosunu yaptırırdı. Burda tek kalınca daha cesaretli oluyor insan. :emir_bebek:

Ne güzel valla, çok sevindim :halay: Ben de 1 haftalık olduğundan beri tekim, hep eşimle yıkardık ama Ramazanda zor oluyordu ve artık her gün yıkamak istediğim için yıkadım gitti :))

Ya ben bu yüzüstüyken kafasını kaldıramamasına çok takılmış durumdayım. Ellerinden tuttuğumda kafayı kaldırıyor, sağa sola döndürüyor falan ama yüz üstüyken neden kaldırmıyor bu çocuk :KK43:

Ya ben bu yüzüstüyken kafasını kaldıramamasına çok takılmış durumdayım. Ellerinden tuttuğumda kafayı kaldırıyor, sağa sola döndürüyor falan ama yüz üstüyken neden kaldırmıyor bu çocuk :KK43:

Daha tam güçlenmemiştir kasları annesi sıkıntı yapma. Bak diğerlerini yapıyormuş zaten bir tek yüzüstü iken kaldırması kalmış. Onu da yapar inşallah zamnaı geldiğinde merak etme.

Şu eliyle koluyla kendini uyandırması bitse eminim daha uzun uyuyacak. Yaz geldi hâlâ kundak yapmak istemiyorum ama dalamıyor bir türlü.

X