2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
mavikara mavikara 4, deneme.
2. çocuk (ilk bebegim vefat etti 10 ay sora soğan kürü ile hamile kaldim çok şükür )
yaşim 27
Bilecik
tdt: 9,3,2017

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Merhaba hanımlar 2017 Mart anneleri olarak inşallah bebislerimiziyi sağlıkla kucağımıza alırız.
Bu platformda en başından en sona kadar 9 ayı birlikte geçirmek dileğiyle :KK200:
Burda birbirimizle bilmediklerimizı İnternetten okuduğumuz makaleleri paylasalim ve de ikinciye veya üçüncüye anne olan hanimlardan tecrübelerini öğrenelim.
Bebislerimize aldığımız cici cici elbiseleri, kıyafetlerini odasını paylaşalım inşallah :anneadayı:

Veeee insallh 9 ay bittikten, doğum yaptıktan sonra da dogum hikayelerimizi paylaşırız hayırlısıyla :anne:

Herkese 9 ay boyunca bol sabırlar diliyorum:dua: ( çünkü bebişlerimizi beklerken bol sabira ihtiyacımız olacak ) :KK76:

@daisyp = YAŞ (35)
YAŞADIĞI YER (İzmir )
DENEME SÜRESİ (Bu 3.hamileliği ilk ikisi düşükle sonuçlandı. 2 tane de negatif tüp bebek hikayesi var. Hiç ummadığı anda 2. Denemesinde tedavisiz hamile kaldı. :nazar:)
BEBEĞİN TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ (04/03/2017):anneadayı::KK200:

mavikara mavikara =YAŞ (23)
YAŞADIĞI YER (istanbul)
DENEME SÜRESİ (1 kimyasal dusugu var. 2 yılın sonunda rahim filmi çekildikten sonra hamile kaldı :nazar:)
BEBEĞİN TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ (22/03/2017 :anneadayı::KK200:)

Canim tablo gbi yapsam cok guzel olur aslinda bide cinsiyet ekleyelim ogrenince yazariz hepimiz :KK200:

sık sık doktora gitmek iyi degil.. çok fazla merak iyi degil. bebek etkiler.

Ben en son 19 temmuzda gittim canım. Bidahaki gidişim de haftaya cuma olabilir belki ancak randevu bulabilirsem tabi. zaten izleyen hafta pğazartesi cagırmıştı doktorum. 2 gün önceden gitmenin pek bi zararı olmaz :) yani aradan 17 gün geçmiş olacak.

Kızlar konuyu aldığıma göre bi tane listeye hazırlayacağım.

Şimdi herkes yaşını, nerde oturduğunu, tahmini doğum tarihini ve kaçıncı denemeden sonra hamile kaldığını Veeee kacinci cocugu oldugunu yazabilir mi? ?

BÖylelikle sayfamızın daha eğlenceli olaçağını düşünüyorum. Ve de birbirimizi daha iyi taniyacagimizi düşünüyorum.
Hadi yazın bekliyorum. ..
selam.
trabzon'da yaşıyorum.
tahmini doğum tarihim 5 mart 2017
2. çocuğum olacak inşallah.

benide alın listeye:):):)

suzansu suzansu = YAŞ (33)
YAŞADIĞI YER (Istanbul )
DENEME SÜRESİ (Bu 4 ay içinde 2..hamileliği ilki nasip olmadi 5+4 dusuk oldu.2 ay sonra yeniden gebe oldugumu ogrendim.7 senelik hasret tedaviler bos cikti.şükürler olsun Allah 'a mucizesi için. tedavisiz hamile kaldı. :nazar:)
BEBEĞİN TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ (22/03/2017):anneadayı::KK200:

bu arada benim sürekli az az karın ağrım oluyo artık endişelenmeye başladım. doktorada 1 haftam var daha. 8 haftalık hamileyim sizdede varmı? az bi kanama grmüştü doktor içeride birde. evham yaptım.

bu arada benim sürekli az az karın ağrım oluyo artık endişelenmeye başladım. doktorada 1 haftam var daha. 8 haftalık hamileyim sizdede varmı? az bi kanama grmüştü doktor içeride birde. evham yaptım.
Ağrı bende de var ya. Ama bebeğin olduğu yer değil diğer tarafta ve ayağımı kımıldatsam sancı giriyo çok fena oldu. Doktor bir şey yok dedi. Ağrılar normalmiş bu dönemlerde rahim büyüyor diye.

Canim evham yapma dr gitsende en fazla sana protestan verip yol ucak .iciyormsun su an.
Ayrıca masallah 8 hafta olmuş bence senin minnak büyüyor kese genişliyor onu hissediyorsun.
Bu günlerde kasma canim canim kendini Allah seni ve minik yavrun korusun insallah
:nazar::nazar:

6. Hafta ortasında başladı tiksinme ve iştahsızlık. Tatlı yiyemedim. Çayı şekerli içemedim. bAharatlı yemek, köfte ve sebze yiyemedim. Dünden beri iyiyim geçti artık. 3 hafta sürdü, şimdi her şey yiyorum. Dondurmacının yanındna geçerken midem bulanıyordu. Şimdi dondurma yemeye de başladım. Geçiyor yani:))) ama çok bunaltıcı geçiyor. Kendimden usanmıştım ben. Şimdi karnım şişmeye başladı hafif. Kilo aldım belki.
Benim vücudum kilo vermeye o kadar meyilli ki , 51,5 tum hamile olduğumu öğrendiğimde şimdi 49. Bulantı bir kenara iştahsızlık bitiriyor beni. Keşke 3 hafta sürse benim de , katlanırım o kadar. Hiç anneme çekmemişim annem hiç hamile gibi hissetmiyormuş kendini , çok rahat geçirmiş hamileliklerini. Ya ben hiçbirşeyden keyif alamıyorum. Banyo yapmak bile eziyet oldu :KK43:

Bende seviyorum yüz üstü yatmayı ama bilmiyorum dogru mu yapiyorum
Çünkü bebek sıvı ile dolu bir kesenin içerisinde yer çekimi olmayan bir mekanda yüzercesine durmaktadır. İçerisinde yüzdüğü bu sıvı da, bebeği dışarıdan gelecek olan zararlara karşı korur
Bunu okuyunca bi nebze rahatladım :oops:

Benim vücudum kilo vermeye o kadar meyilli ki , 51,5 tum hamile olduğumu öğrendiğimde şimdi 49. Bulantı bir kenara iştahsızlık bitiriyor beni. Keşke 3 hafta sürse benim de , katlanırım o kadar. Hiç anneme çekmemişim annem hiç hamile gibi hissetmiyormuş kendini , çok rahat geçirmiş hamileliklerini. Ya ben hiçbirşeyden keyif alamıyorum. Banyo yapmak bile eziyet oldu :KK43:
Bende hergun dus alırken onu bıle yapmıyorum aynaya bakmak bıle ıstemıyorum :KK43:hep açımmmm

X