2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok canım daha yaptırmadım, ptesi yaptırmayı düşünüyorum.
Anladım canım, ben infeksiyon testi için devlete gittim.Kadın doğumcudan sıra almam gerekiyormuş meğer. Eğer devlete gdeceksen aklında olsun.

ben testlere hiç bi ücret ödemedim. :21:

Kızlar konuyu aldığıma göre bi tane listeye hazırlayacağım.

Şimdi herkes yaşını, nerde oturduğunu, tahmini doğum tarihini ve kaçıncı denemeden sonra hamile kaldığını Veeee kacinci cocugu oldugunu yazabilir mi? ?

BÖylelikle sayfamızın daha eğlenceli olaçağını düşünüyorum. Ve de birbirimizi daha iyi taniyacagimizi düşünüyorum.
Hadi yazın bekliyorum. ..
Yaşım 25 ocakta düşük yaptım 6+5 iken üç ay korundum 3. Denemede tekrar hamile kaldım şükür. Allah kısmet ederse ilk çocuğum olacak inşallah tahmini doğum tarihi 22 Mart mersindeyim:KK36:

mavikara mavikara canim sen soruların bos taslağını gönder hepimiz ona göre dolduralim böyle çok karışık oluyor.
Işçi forumu gibi:KK48::21:

Kızlar günaydın herkesin bulantısı var benim gibi bulantısı olmayan var mı acaba?? Havalar sıcak tamam da benim ayaklarım ve ellerim vücudumdan daha sıcak böyle hisseden var mı eşim çok sıcaksın diyip duruyo:işsiz:

Kuźum ben dede yok 5+3 de kese gördük çok şükür ama bebek göremedik bende çok tedirginlik var bu yüzden .sonumuz hayırlı olsun inşallah.

Anladım canım, ben infeksiyon testi için devlete gittim.Kadın doğumcudan sıra almam gerekiyormuş meğer. Eğer devlete gdeceksen aklında olsun.

ben testlere hiç bi ücret ödemedim. :21:
Evet canım sordum öyleymiş ama hiç boşluk bulamadım ben. Yapılanları aile hekiminde kalanları da özelde yaptırıcam artık.

Ya arkadaşlar birsey sorcam cok fena halde tiksindiginiz birseyler oldu mu ? Ya benim su mutfaktaki sari bezler acayip takintm oldu cok pis kokuyor gibi geliyor ya tahammül edemiyorum o bezleri görmeyede hele ki kokusuna hic tahammül edemiyorum az önce inanin sinirimden gittmde cöpe attim bezi :KK70:
Selam canım, ben ilk hamileliğimde en çok eşimin axe chocolate deodorantından tiksinmiştim. Üzerinden 8 sene geçti halen kokuyu duyunca midem kalkar :)

Evet canım sordum öyleymiş ama hiç boşluk bulamadım ben. Yapılanları aile hekiminde kalanları da özelde yaptırıcam artık.
Neyse olsun, aile hek. çoğunu yapıyor zaten :) Aslında dr. 3 hafta sonra cagırdı ama ben haftaya cuma gitmek istyrum :) 3-4 gün önce gitmiş olcam cokda fark yok :KK53:

Cok cahilim belki ama birsey sormak istiyorum kizlar simdi ben bugün itibariyle 7+2 im bu 8.hafta icnde oldugumumu gösteriyor yoksa 7.haftadamiyim.tahmini dogum tarihimi ona göre düzenleyim en azindan :silah:

benim annem hamile olduğu öğrendiğinde 3,5 aylikken öğrenmiş.. kardeşlerimde ayni şekilde..
bebegim daha 6+1 günlükken gittim kızdi bana gitme sık sık derdi komşumda olmuş 5 haftalikken düşürmüştü sık sık gidince.. öle olunca beni tembihleniyor.:)
bende pek gitmiyorum.
ama şu ki allah kısmet ederse 20 haftamdan sora sık sık gidicem.

Şimdi herkes yaşını, nerde oturduğunu, tahmini doğum tarihini ve kaçıncı denemeden sonra hamile kaldığını Veeee kacinci cocugu oldugunu yazabilir mi? ?

BÖylelikle sayfamızın daha eğlenceli olaçağını düşünüyorum. Ve de birbirimizi daha iyi taniyacagimizi düşünüyorum.
Yaş: 35 - İl:Kocaeli - tdt:10.03.2017 7 yaşında bir oğlum var. Onun dışında başka bişi yok. :)

Selam canım, ben ilk hamileliğimde en çok eşimin axe chocolate deodorantından tiksinmiştim. Üzerinden 8 sene geçti halen kokuyu duyunca midem kalkar :)
Ya ciddi misin :KK70: Allahım aynısını yaşıyorum şu an. Axe kabusum oldu. Eşime dedim odada sakın sıkma diye, banyoda sıkıyor arkasından kokusu kalıyor, kokuyu aldığım an yine çıkarıyorum.

Canım ben kendimi kalp atışını duyarsam ekletmek istiyorum. Haftaya inşallah duyarsam bilgileri yazarım

Mrb kizlar nasılsınız benim migdem çok yanıyor bulantı deseniz ayrı zaten. Evimi eşimi çok özlüyorum :KK43:

Canim benim tek sıkıntı mi den olsun sıkma canını bunada şükür .bulantısı yasam an bile senin için hepimiz için çok güzel şükürler olsun bebeklerimiz saglikli gelişiyor buna dair belirtiler hissediyoruz.
Mutlu olmaya bak kuzum dinlen güzel güzel nefes egzersizleri yap bebisinle konuş 41 kere Masallah her geçen günün di yerinden daha güzel olsun inşallah canım.:nazar::nazar::KK200::emir_bebek:

Canim benim tek sıkıntı mi den olsun sıkma canını bunada şükür .bulantısı yasam an bile senin için hepimiz için çok güzel şükürler olsun bebeklerimiz saglikli gelişiyor buna dair belirtiler hissediyoruz.
Mutlu olmaya bak kuzum dinlen güzel güzel nefes egzersizleri yap bebisinle konuş 41 kere Masallah her geçen günün di yerinden daha güzel olsun inşallah canım.:nazar::nazar::KK200::emir_bebek:

Amin canm çok haklisin çok tesekkur ederim yorumun için :KK200:

X