2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Rabbım sabır ıhsan eylesın canımm .. belkı de bos gebelıkdı saglıksız gebelıktı . Bebıs gorunmedı hıc degıl mı ? Ilk gebelıgın nıydı ?

İnşallah. Daha keseyi bile görmedim Çok heyecanlıyım. Acaba kalp atışını duyar miyim :))

valla canım burada gorduklerıme gore 8. Haftada duyan da var 6. Haftada duyanda :) bebısın tam kac haftalık ? Ben 6+4 de duydum . Ve o kadar muthıs kı bır hafta once sadece keseyı gorduk vajınal ultrasonla oda . Bebıs yokdu . Bır hafta sonra karnımdan hem bebısı hemde kalp atıslarını duydık . :)

Rabbım sabır ıhsan eylesın canımm .. belkı de bos gebelıkdı saglıksız gebelıktı . Bebıs gorunmedı hıc degıl mı ? Ilk gebelıgın nıydı ?
Amin canım. Evet sonradan üzülmektense baştan olması daha hayırlı. Benim bu 3.çocuğum olacaktı. Nasip değilmiş. Inan ilk bebeğim gibi çok üzüldüm. Aşılama ile olmuştu zaten hamile kalmak benim için zor bir süreçti. Çocuklarım çok kardeş istiyorlardı bugün bizim evde herkes çok Üzgün.

Saat 12 yok geçti 5+6 oldu. Cuma günü 6+1 olcak insallah

Allah ım yardımcın olsun canım . Cok zor cok acı bır durum . Ama zor da olsa soylenmesı gereken vardır bundada bır hayır . Belkı hıc tedavısız olacak bebısınız . Bellı mı olur . Takdırı Ilahı .

Saat 12 yok geçti 5+6 oldu. Cuma günü 6+1 olcak insallah

Butun kontrollerım sansıma Cuma ya denk geldı hep :) bana hayırlı geldı :) sanada gelır Insallah canım . Duyarsın ınsalllahh o muthıs sesı :) emın ol ıstedıgın kadar heyecanlı ol gecmez etmez de haftalar su gıbı gecıyor . :)

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. İnşallah siz sağlıcakla bebişlerinize kavuşursunuz.

Çook üzüldüm allah sabır versin canım ne diyelim ki büyük üzüntü anlayabiliyorum seni rabbim bundan sonra yaşatmasın sana sağlık sıhhat versin lütfen metanetli ol...

Bişey olacaksa ne kadar dikkat etsek de olur zaten Can'ım, sen yine de az da olsa dikkat et ama yine de herşeyin hayırlısı olsun. Allah bebeklerimizin sağlıkla doğmasını kucağımıza almayı nasip eder inşallah Bana da daha çok erken heveslenme bu kadar diyorlar ama aylardır beklemişim şimdi sevinip heveslenmezsem ne Zaman heveslencem diyorum. Bence hamileliklerimizin her anının tadını çıkarmalıyız

İki farklı doktor 2 farklı ölçüm birinde 7+5 yazıyor diğerinde 6+0
4 mm görünüyor bebek ve daha kalp atışını duyamadım.
Haftama göre gelişmemiş gibi geliyor sizlerin nasıldı

Kızlar ben hiç heyecanlanmıyorum. Eşim çok heyecanlı, ilgili. Bebeğinle konuş, karnında onu sev, onunla tanış falan diyor. Kendi bana söylediği her şeyi de yapıyor. Gözünden sakınıyor bizi. Ancak bende bir öküzlük var gibi. Kendimi kötü hissediyorum. Hayatım zorlaşmış gibi geliyor ne ağır kaldırıyorum ne kola içebiliyorum tuza dikkat ediyorum. Sıkıyor bunlr beni. Anneliğimden şüpheye düşüyorum ya. Siz hep mutlu ve umutlu musunuz?

Mesela şimdi uyandım mide bulantım başladı biraz du içince. Kraker yemek de istemiyorum, bıktım artık. Çok iştahlıydım. Şimdi yediğim yemekten, yaşadığım hayattan zevk almaz oldum ya.

Mesela şimdi uyandım mide bulantım başladı biraz du içince. Kraker yemek de istemiyorum, bıktım artık. Çok iştahlıydım. Şimdi yediğim yemekten, yaşadığım hayattan zevk almaz oldum ya.
Aynı durumdayım bende hayattan zevk almıyorum aynaya bile bakmıyorum

Bnde senın gıbıyım bu aralar bnce burdakı herkes boyle stres var ben sureklı bebegın saglıgını ve nasıl dogum yapacagımı dusunmekten baska bıse yasayamıyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…