2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Amin canım. Evet sonradan üzülmektense baştan olması daha hayırlı. Benim bu 3.çocuğum olacaktı. Nasip değilmiş. Inan ilk bebeğim gibi çok üzüldüm. Aşılama ile olmuştu zaten hamile kalmak benim için zor bir süreçti. Çocuklarım çok kardeş istiyorlardı bugün bizim evde herkes çok Üzgün.
Canim cok geçmiş olsun cok sukur cocuklarib varmis yine olur bu sfer kendiliğinden lutfen kendinizi üzmeyin hayırlısı boyleymis

Ogretmen ve veli olan arkadaslarima duyuru okullar 3 ekimde açılıyormuş boylece bebişler 4 aylik olacak allah nasip ederse :anne:

Kızlar ben bugün Bebeğimi düşürdüm. Dünden beri kanamam var. Çok üzgünüm. Bende Mart annesi olacaktım ama kısmet değilmiş. İnşallah sizler sağlıcakla alırsınız bebeklerinizi kucaklarınıza.
çok geçmiş olsun.. :KK43: çok üzüldüm ya.. rabbim aratmadan yine melegini gönderir. amin inş.

Ogretmen ve veli olan arkadaslarima duyuru okullar 3 ekimde açılıyormuş boylece bebişler 4 aylik olacak allah nasip ederse :anne:

Aaaa nereden o hber? Kaynak neresi? Bayram tatili faln mı birleştirecekler? Bir de Seminerler hakknda bilgin var mı? Bizim seminer 1 eylülde başlıyor. Onu da m tatille kapatacaklar?

Bende özellikle sordum. Hatta sağda ise kız solda erkek oluyormuş dedim. Hurafe onlar Dedi:))
Tabiki hurafe canım ama insan öğrenene kadar japon takvimi çin takvimi yüzük falı ne varsa deniyor meraktan işte :KK70:
Kızlar şu kurban bayramına kadar sağ salim geçirsek de artık kalp atışı ve düşük tehlikelerini konuşmasak cinsiyeti Ne diye konuşsak büyüyen karnımızı konuşsak bebisimize aldığımız cicilerini konuşsak. Şu zaMan hemen geçsin istiyorum
Ya kurban bayramında öğrenmiş mi olucaz inanamıyorum şu an :KK70:
Kızlar ben bugün Bebeğimi düşürdüm. Dünden beri kanamam var. Çok üzgünüm. Bende Mart annesi olacaktım ama kısmet değilmiş. İnşallah sizler sağlıcakla alırsınız bebeklerinizi kucaklarınıza.
Çok geçmiş olsun :KK43: Ne diyeceğimi bilemedim :KK43:
valla canım burada gorduklerıme gore 8. Haftada duyan da var 6. Haftada duyanda :) bebısın tam kac haftalık ? Ben 6+4 de duydum . Ve o kadar muthıs kı bır hafta once sadece keseyı gorduk vajınal ultrasonla oda . Bebıs yokdu . Bır hafta sonra karnımdan hem bebısı hemde kalp atıslarını duydık . :)
O biraz doktora göre de hamileliğin gidişatına göre de değişiyor galiba. Biz mesela 5+6da attığını gördük, ama tabi karından değil öyle daha geç görülüyor. Ama atışı görmemize rağmen dinletmedi erken diye sanırım. Yine en idealı 7. hafta civarı galiba ortalama bakınca :)
Kızlar ben hiç heyecanlanmıyorum. Eşim çok heyecanlı, ilgili. Bebeğinle konuş, karnında onu sev, onunla tanış falan diyor. Kendi bana söylediği her şeyi de yapıyor. Gözünden sakınıyor bizi. Ancak bende bir öküzlük var gibi. Kendimi kötü hissediyorum. Hayatım zorlaşmış gibi geliyor ne ağır kaldırıyorum ne kola içebiliyorum tuza dikkat ediyorum. Sıkıyor bunlr beni. Anneliğimden şüpheye düşüyorum ya. Siz hep mutlu ve umutlu musunuz?
Canım tabiki hep mutlu gezmiyorum. Hasta gibiyim zaten sürekli iştahsızlık kusma. Ve kocaman bi sorumluluk alıyosun, hormonlar seninle oyunlar oynuyor. Ruh hali sürekli değişken, ara ara korkuya kapıldığım tabiki oluyor da çok yansıtmamaya çalışıyorum.

Kızlar ben hiç heyecanlanmıyorum. Eşim çok heyecanlı, ilgili. Bebeğinle konuş, karnında onu sev, onunla tanış falan diyor. Kendi bana söylediği her şeyi de yapıyor. Gözünden sakınıyor bizi. Ancak bende bir öküzlük var gibi. Kendimi kötü hissediyorum. Hayatım zorlaşmış gibi geliyor ne ağır kaldırıyorum ne kola içebiliyorum tuza dikkat ediyorum. Sıkıyor bunlr beni. Anneliğimden şüpheye düşüyorum ya. Siz hep mutlu ve umutlu musunuz?
Kıyamam sana, böyle hissetmen çok normal, bunları yapan hep hormonlar. Özellikle bulantın varsa ve yemek yiyemiyorsan düşük şeker seviyelerinde geziyorsundur. Düşük şeker de gerginlik, mutsuzluk yapar zaten. Sadece bu günlerin geçeceğini düşün. Hiç merak etme onu içinde ilk kıpırtısını duyduğun an her şey düzelir. Hele bir de kucağına aldığın an.... Anlatılmaz. Allah herkese tattırsın.

başka doktora gidin.. doktor gerekeni yapar hastanin moreli bozmak yerine müdahale etmeli..
Bilmiyorum ki tekrar ultrasona girmek istemiyorum bebeğine zarar vermek istemiyorum özel bi doktor bu gittigim muayenesi pahali bilmiyorum haftaya perşembe tekrar gel dedi gece uyku uyumadim çevremdeki herkesbi şey soyluyo ne yapacagimi şaşırdım

Okul haberinin kesinliği yok arkadaşlar söylenti sadece. Atamalar yetişmezse diye.

Benim yengemin her yeri kanama alanıydı bebek banamısın demedi bi hızlı gelişti sorma :)
maşaallah ya bebek inatçiymiş meğer:)
Bilmiyorum ki tekrar ultrasona girmek istemiyorum bebeğine zarar vermek istemiyorum özel bi doktor bu gittigim muayenesi pahali bilmiyorum haftaya perşembe tekrar gel dedi gece uyku uyumadim çevremdeki herkesbi şey soyluyo ne yapacagimi şaşırdım
özelmiş miş.. ya morelini bozma. morelini yüksek tut lütfen.
bende özele gitmeyi düşünüyordum devletle özelle hiç farki yokmuş meğer...
perinaolojine gitmem lazim benim.
perinalolojine yönel..

Kıyamam sana, böyle hissetmen çok normal, bunları yapan hep hormonlar. Özellikle bulantın varsa ve yemek yiyemiyorsan düşük şeker seviyelerinde geziyorsundur. Düşük şeker de gerginlik, mutsuzluk yapar zaten. Sadece bu günlerin geçeceğini düşün. Hiç merak etme onu içinde ilk kıpırtısını duyduğun an her şey düzelir. Hele bir de kucağına aldığın an.... Anlatılmaz. Allah herkese tattırsın.
ilk hamileliğimde eşimde ilgiliydi.. bebegimi hep severdi.. şimdikini sevemiyor. içten içe seviyo miniğimi
bende aynen öleyim korkuyorum dokunuyorum ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
bebegim üzülmesin diyorum.
igne bana yaradi iki gündür kullaniyorum. halsizlik kalmyor çok şükür.
inş bebegim iyidir. hep dua ediyorum allahim ne olur uzun ömürlü evlat nasip et ve kucagimiza almaya nasip et diyorum.

maşaallah ya bebek inatçiymiş meğer:)

özelmiş miş.. ya morelini bozma. morelini yüksek tut lütfen.
bende özele gitmeyi düşünüyordum devletle özelle hiç farki yokmuş meğer...
perinaolojine gitmem lazim benim.
perinalolojine yönel..
Şimdi biraz dinlenmek istiyorum Allaha güvenmek dayanmak istiyorum sonuçta cani veren o alan o ,bi daha rabbim evlat acisi yasatmasin diye dua ediyorum herkesin evladını bagislasin

ilk hamileliğimde eşimde ilgiliydi.. bebegimi hep severdi.. şimdikini sevemiyor. içten içe seviyo miniğimi
bende aynen öleyim korkuyorum dokunuyorum ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
bebegim üzülmesin diyorum.
igne bana yaradi iki gündür kullaniyorum. halsizlik kalmyor çok şükür.
inş bebegim iyidir. hep dua ediyorum allahim ne olur uzun ömürlü evlat nasip et ve kucagimiza almaya nasip et diyorum.
Amin canim insallah hepimizin bebegi uzun ömürlü olur ve sağlıkla kucagimiza aliriz insallah

Aaaa nereden o hber? Kaynak neresi? Bayram tatili faln mı birleştirecekler? Bir de Seminerler hakknda bilgin var mı? Bizim seminer 1 eylülde başlıyor. Onu da m tatille kapatacaklar?
Evet canim devlette seminer 1 eylulde baslar onu ne yapacaklar bilmiyorum ama fikrimce bayram sonrasi cagirirlar .. Bakan soyledi atamalari da o güne yetiştirmek icin dedi aciga alinanlarin yerine..

Dün doktora gittim kızlar kısmetse 2. Çocuğum olucak bu yalnız çok ağrılarım oluyor doktora söyledim benim biraz abarttığımı düşündü .ultrasyona girdiğimizde 8cm kist çıktı öyleki bebişimi kistten göremedim.enson mayısta gitmiştim hiçbişey yoktu daha önce böyle problemlerimde hiç olmadı bu nerden çıktı hiç bilmiyorum ya büyürse sıkıntı yaratır dedi ilaçta verilemiyor ağrıda yapıyor dua edin 2 hafta sonra gidicem başka bi doktora cihazı daha iyi olan inşallah yok olmuştur.böyle bişey duydunuzmu sorunsuz sağ salim alalım yavrularımızı kucağımıza

Kızlar Günaydın. Sabahları ise gelmek bir hayli zorlaştı bulantilardan..
Zar zor geldim yine..
Neyse bilgisi olan var mı. Şimdi ben 7+3 teyim acaba bidaha ne zaman Dr a gitmem gerekiyor ?
İkili tarama testi filan diyorlar ama.. o hangi haftada yapılmalı. .

Butun kontrollerım sansıma Cuma ya denk geldı hep :) bana hayırlı geldı :) sanada gelır Insallah canım . Duyarsın ınsalllahh o muthıs sesı :) emın ol ıstedıgın kadar heyecanlı ol gecmez etmez de haftalar su gıbı gecıyor . :)
Teşekkür ederim canım inşallah hemencecik geçer :) son 2 gun kaldı.

Kızlar Günaydın. Sabahları ise gelmek bir hayli zorlaştı bulantilardan..
Zar zor geldim yine..
Neyse bilgisi olan var mı. Şimdi ben 7+3 teyim acaba bidaha ne zaman Dr a gitmem gerekiyor ?
İkili tarama testi filan diyorlar ama.. o hangi haftada yapılmalı. .
11 14 haftası arasında yapiliyor o canım. Daha vakit var yani

Tabiki hurafe canım ama insan öğrenene kadar japon takvimi çin takvimi yüzük falı ne varsa deniyor meraktan işte :KK70:

Ya kurban bayramında öğrenmiş mi olucaz inanamıyorum şu an :KK70:

Çok geçmiş olsun :KK43: Ne diyeceğimi bilemedim :KK43:

O biraz doktora göre de hamileliğin gidişatına göre de değişiyor galiba. Biz mesela 5+6da attığını gördük, ama tabi karından değil öyle daha geç görülüyor. Ama atışı görmemize rağmen dinletmedi erken diye sanırım. Yine en idealı 7. hafta civarı galiba ortalama bakınca :)

Canım tabiki hep mutlu gezmiyorum. Hasta gibiyim zaten sürekli iştahsızlık kusma. Ve kocaman bi sorumluluk alıyosun, hormonlar seninle oyunlar oynuyor. Ruh hali sürekli değişken, ara ara korkuya kapıldığım tabiki oluyor da çok yansıtmamaya çalışıyorum.
Evet siz öğrenmiş olacaksınız buyum ihtimal :) ben daha öğrenmems olucam tahminen. Bayram sonrası inşallah öğrenirim bende :)

X