2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar ya size de danışayım aranızda deneyimli olanlar da var. Haftaya çarşamba önceden rezervasyonlu tatil planımız var antalyada bir hafta otelde kalıcaktık. Biliyorsunuz kanama alanım duruyor kahverengi akımtım da devam. Doktora söyledim haftaya pazartesi gitmeden gel bakalım dedi kanama alanı yoksa gidersin dedi. Sizce ne yapmalıyım? Kanama alanı yok oldıysa gideyim mi? Ya da yok olmadıysa da gideyim mi? Aslında arabayla gidecektik ama hamilelikten dolayı uçakla gideceğiz. Ama işte bilemiyorum. Annem yollamam diyor gerçi ama sizce ne yapmam doğru?
Ben hamile kaldığım için bu sene tatil planlarımı erteledim:anneadayı::KK200: Seneye bebeğimizle gideriz hayali bile o kadar güzel geliyo kii bana :anne: Nasıl hamile kaldın bilmiyorm, ben tüp bebekle hamile kaldm çok zor süreçlerden geçtim belki de ondandr ben olsam gitmezdm:sus:

Kızlar ya size de danışayım aranızda deneyimli olanlar da var. Haftaya çarşamba önceden rezervasyonlu tatil planımız var antalyada bir hafta otelde kalıcaktık. Biliyorsunuz kanama alanım duruyor kahverengi akımtım da devam. Doktora söyledim haftaya pazartesi gitmeden gel bakalım dedi kanama alanı yoksa gidersin dedi. Sizce ne yapmalıyım? Kanama alanı yok oldıysa gideyim mi? Ya da yok olmadıysa da gideyim mi? Aslında arabayla gidecektik ama hamilelikten dolayı uçakla gideceğiz. Ama işte bilemiyorum. Annem yollamam diyor gerçi ama sizce ne yapmam doğru?
Canim ayni durumdayiz kanama alanim ve lekeler var. Icim gidiyor tatile gidenlere denize girenlere. Kizim var onu goturemiyorum diye uzuluyorum. Ama aklimin ucundan gitsem mi diye bile gecmiyor. Tatili birak evde hep yatiyorum. Yani benim dusuncem bu. Cunku orda bisi olsa ben hep kendimi suclarim biliyorum.

Merhaba kızlar, bende ağrı pek olmuyor ama tabi korkarak hapşırıyorum. Bir de anlamadığım normalde çok az hapşırırım. Bu ara o kadar çok oluyor ki. Zaten korkarak yaşıyoruz.

Kizlar 2 gundur o kadar cok midem bulaniyorki ne yesem geri cikartiyorum ac yasiyorum resmen
normalde istahli biriyim ama hersey midemi bulandiriyor birde bebe aspiriniyle progestan kullaniyrm yedigimi geri cikarttigim icin onlarda cikiyor bnm gibi olan var mi nasil bas ediyosunuz bu bulabtilarla

Arkadaslar mide bulantısı yaşamayan war mı ??
Ben yaşamıyorum ama inan çok korkutuyor beni. İlk hamileliğimde 6 ay boyunca kustum. Şimdi sadece kahverengi lekeler var. Onlar da hem geriyor beni ama kesilince o zaman da korkmaya başlıyorum hemen. Zaten kanamalarda hemen geliyor tekrar.

Kizlar 2 gundur o kadar cok midem bulaniyorki ne yesem geri cikartiyorum ac yasiyorum resmen
normalde istahli biriyim ama hersey midemi bulandiriyor birde bebe aspiriniyle progestan kullaniyrm yedigimi geri cikarttigim icin onlarda cikiyor bnm gibi olan var mi nasil bas ediyosunuz bu bulabtilarla
Canım ben de korasprin kullanıyordum ama kanamam olunca hemen kesti doktor. Sen neden kullanıyorsun? Kan sulandırdığı için kanamaya sebep bile olabiliyormuş zaten.

Allahım hepimizin bebeklerini korusun sağlıklıca kucağımıza almayı nasip etsin inşallah,tehlikeli hamilelikleerin tehlikesi bitsin bebeği güzel gelişsin büyüsün inşallah allahım ve olmayanlarında hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Sizler için hep dua ediyorum kendimede lütfen hepimiz bebeklerimiz için dua edelim.
Benim karnım çıktı hemen biraz vardi zaten iyice çıktı normalmi 3 aylik gibi gözüküyor

Canim ayni durumdayiz kanama alanim ve lekeler var. Icim gidiyor tatile gidenlere denize girenlere. Kizim var onu goturemiyorum diye uzuluyorum. Ama aklimin ucundan gitsem mi diye bile gecmiyor. Tatili birak evde hep yatiyorum. Yani benim dusuncem bu. Cunku orda bisi olsa ben hep kendimi suclarim biliyorum.
Haklısın ben de gitmicem sanırım her önleme karşı dinlenmeliyim sonra pişman olmamak için. Artık seneye inşallah napalım yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun

nurun nurun öyle duydum internet de baktım orda da öyle yazıyor hayırlısı tabiki öncelikle ama ben erkek istiyorum ama çok tuhaf kız olacak gibi hissediyorum :) sizler ne istiyorsunuz
İnsan öncelikle hayırlı olsun sağlıklı olsun der ama herkesin yinede gönlünde mutlaka biseyler olur benimde 1 oğlum var birde kizim olsun istiyorum babamizda kız olsun istiyor ama oğlum erkek olsun diyor. :) hakkımızda hayırlısı olsun insallah :)

Haklısın ben de gitmicem sanırım her önleme karşı dinlenmeliyim sonra pişman olmamak için. Artık seneye inşallah napalım yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun
Oyle canim napalim. Kizima hamileyken zaten marmariste yasiyorduk surekli giriyordum dr.um hep yuz diyordu en iyi spormus. Korkmadan yuzuyordum. Neyse cok sukur ki onda rahat bir hamilelik saglikli seker mi seker bir kizim oldu. Demekki boyle stresli gunler yasayacagimiz varmis. Allah karnimizdakilere ve evlatlarimiza saglik versin gerisi bos..

Kizlar dun sari gibi gelen akintim bugün acikkahverengine dondu disari cikmistik esimle canim cok sıkıldı drumu aradim o da progestan verdi ama telaslanma agrin kanaman yoksa dedi ama cok uzuldum yine de

Kizlar dun sari gibi gelen akintim bugün acikkahverengine dondu disari cikmistik esimle canim cok sıkıldı drumu aradim o da progestan verdi ama telaslanma agrin kanaman yoksa dedi ama cok uzuldum yine de
Bence de telaşlanma canım benim kahverengi akıntım hamileliğimi öğrenmeden vardı ama keseyi gayet iyi gördük kanama alnı da yoktu. Benden sonra kan geldi tabi kanama alanı durumunu bilmiyorum ama senin bebişinin bişeyi yoktur. Stres yapınca daha çok oluyor rahatla

X