2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İnşallah görürsün canm hemde kendi doktorun ya sorarsn hani ben iyi haberi alınca kendimden geçtim orda soramadim unuttum
Ya ben bebeği görünce saf gibi her şeyi unutuyorum. Hiç bişey soramıyorum bile. Kadın ondan mı sokuyo beni ultrasona anlamadım ki ahah :KK70:

Oh cok sevindim cnm Allahim dualarimizi kabul etti saglikla dogurmakta nasip etsin bol bol yat ev isi filan sakin yapma esin yapsin yada ev pis kalsin birsey olmaz :KK66:

Oh cok sevindim cnm Allahim dualarimizi kabul etti saglikla dogurmakta nasip etsin bol bol yat ev isi filan sakin yapma esin yapsin yada ev pis kalsin birsey olmaz :KK66:

Kızlar doktorunuz yatış pozısyonu Hakkı'nda bışey soyledımı ıkı tane düşük den sonra artık herşeyden pıpırıklenıyorum

Günaydın kızlar birşey sorcam size bebeğinizi hisediyormusunuz evet daha çok erken ama yerini biliyorum anlıyorum ilk hamilelikteki bebeğim sağ taraftaydi ve şimdiki bebeğim soluma tutunmuş ben bunu arada karnimin içinde hisediyorum.
Benim gibi hiseden varmi? Nasil bisey diyorsaniz böyle içte acitmicak şekilde ignelenme arada oluyor
Arada hıssedıyorum Bebek olarak degılde orada bı şey olduğunu anlıyorum ozellıkle sırt ustu yatarken

esmerm91 esmerm91 Auralee Auralee @exclusive26 ruzigarr ruzigarr @Talisss @Cgdmeyp kızlar çok teşekkür ederim hepinize dualariniz için Rabbim sesimizi duydu . Şimdi eve girdim bugün birşey yiyememistim stresten basım döndü uzanıyorum. Hemen yazayım dedim. Kızlar çok şükür bebeğim iyi kalp atışını duydum minigimin 7+6 günlük olmuşuz mutluluktan nasıl ağladım bilemezsiniz. Esimde yetişti son anda nasıl sarildik birbirimize bilmiyorum. Rabbim sana şükürler olsun diyorum dualarım sayesinde iyiyim. Kesemin arkasında kanama alanı varmış igne oldum orda devamlı yatacaksn asla kalkmak yok sadece wcye kalk dedi. Ah kızlar bu mutluluğu hayatım boyunca yaşamadım.. Rabbim bebeklerimize sağlıklı şekilde kavusmamizi nasip etsin... hepinizi çok seviyorum

Canim çok ama çok geçmiş olsun..Allah (c.c)bir daha hiç birimize yasatmasin inşallah.
Maşallah gümbür gümbür bebeğinin kalp atışında duymussun hiç sıkıntı etme senin bebegin çok nazlı ol cak anlaşılan hep ilgi istiyo afacan.
Allah i izniyle Allah in esirgemesiyle hiç bisi olmaz inşallah canım .
Masallahhh:nazar:

Canim çok ama çok geçmiş olsun..Allah (c.c)bir daha hiç birimize yasatmasin inşallah.
Maşallah gümbür gümbür bebeğinin kalp atışında duymussun hiç sıkıntı etme senin bebegin çok nazlı ol cak anlaşılan hep ilgi istiyo afacan.
Allah i izniyle Allah in esirgemesiyle hiç bisi olmaz inşallah canım .
Masallahhh:nazar:

Amin inşaallah canm benim bu güzel yorumun için teşekkür ederim.. hepimiz sağlıkla alalım kucağımiza inşallah :KK200::KK19:

esmerm91 esmerm91 Auralee Auralee @exclusive26 ruzigarr ruzigarr @Talisss @Cgdmeyp kızlar çok teşekkür ederim hepinize dualariniz için Rabbim sesimizi duydu . Şimdi eve girdim bugün birşey yiyememistim stresten basım döndü uzanıyorum. Hemen yazayım dedim. Kızlar çok şükür bebeğim iyi kalp atışını duydum minigimin 7+6 günlük olmuşuz mutluluktan nasıl ağladım bilemezsiniz. Esimde yetişti son anda nasıl sarildik birbirimize bilmiyorum. Rabbim sana şükürler olsun diyorum dualarım sayesinde iyiyim. Kesemin arkasında kanama alanı varmış igne oldum orda devamlı yatacaksn asla kalkmak yok sadece wcye kalk dedi. Ah kızlar bu mutluluğu hayatım boyunca yaşamadım.. Rabbim bebeklerimize sağlıklı şekilde kavusmamizi nasip etsin... hepinizi çok seviyorum
Ohh cok şükür canm gözün aydın haydi bakalm artik olumsuz düşünmek yok tamam mi ? Artık güzel düşünelim güzel olsun hersey.bak pıt pıt icinde atan bsyde var artik.o bebiside üzmek yok.bol bol yat dinlen.

Ohh cok şükür canm gözün aydın haydi bakalm artik olumsuz düşünmek yok tamam mi ? Artık güzel düşünelim güzel olsun hersey.bak pıt pıt icinde atan bsyde var artik.o bebiside üzmek yok.bol bol yat dinlen.

İnşallah canım çok şükür rahatladim. Yarın anneme gidicem zaten çarşambaya kadar kalicam daha iyi toparlarim kendimi insallah. Cuma ya da cumartesi tekrar gidicem doktora

Kızlar sizdede akıntı çokluğu olduğu hamilelikte benden bugün yeşil akıntı geldi rahim kendini mi temizliyo çok enfeksiyonum mu var bilemedi. 2 aya kadarda doktora gitmek istemiyorum ne yapıcam bilemedim:KK43:

Kızlar sizdede akıntı çokluğu olduğu hamilelikte benden bugün yeşil akıntı geldi rahim kendini mi temizliyo çok enfeksiyonum mu var bilemedi. 2 aya kadarda doktora gitmek istemiyorum ne yapıcam bilemedim:KK43:

Cnm bi doktora gitmelisin enfeksiyon zararlı olabiliyor

Yok canm benim bi kere daha kırmızı kanamam oldu yoğun sinra hemen geçti iğneler haplar flan dort gündür başlamışti iki gün önce aksma çok yoğun geldi birde bgn işte canm
Peki o daha once oldugunda da kanama alani gozukmus muydu? Ay hep tetikteyim bir daha olacak mi diye ondan soruyorum boyle detayli cnm. Herkes farkli biliyorum ama napayim:KK43:

Peki o daha once oldugunda da kanama alani gozukmus muydu? Ay hep tetikteyim bir daha olacak mi diye ondan soruyorum boyle detayli cnm. Herkes farkli biliyorum ama napayim:KK43:

Canm onu bilmiyorum doktor öyle birşey söylemedi o zaman bana ilk zamanlardi keseyi ilk gordugum zamandi
Korkma canm bebeklerimiz bizimle kalicak inşallah ilaclarimizida kullanıyoruz dua ediyoruz

X